Chem. barva vs Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ac32b7c80052e941f8a95f5e562023d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

Neboj nic ti nevypadá.
To je celkem dlouhá doba. Já jsem dávala hennu na barvu a opačně v rozestupu týdne, někdy i méně, a nestalo se vůbec nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misunka
21-40
21-40


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 5:03 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Neboj nic ti nevypadá.
To je celkem dlouhá doba. Já jsem dávala hennu na barvu a opačně v rozestupu týdne, někdy i méně, a nestalo se vůbec nic.
tak už jsem to zkusile, je to ok, nic nevypadalo, ale je pravda že to moc nechytlo, pořád tam prostupuje ta červená, tak to tak za 2 týdny zopáknu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

Jasný. Ono to bude špatně chytat napoprvé, potom už to bude lepší, po několikáté aplikaci. Jakou značku jsi použila (barvy)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

můj nejkratší interval byl dva dny Embarassed ale s vlasama to nic neudělo a barva taky chytla... ale každému to možná nesedne, taže to radši nedoporučuju Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misunka
21-40
21-40


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 6:44 pm    Předmět: Citovat

už mám v heně i melír a nic, vlasy stále drží Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

misunka napsal:
už mám v heně i melír a nic, vlasy stále drží Very Happy


já dneska taky experimentovala s melírem... vlasy jsou na hlavě a slaboučké cosi tam vidět je... no prostě už nevím, co bych vymyslela Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misunka
21-40
21-40


Založen: 9.1.2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 6:56 pm    Předmět: Citovat

až budeš mít foto melíru hoď jej do galerky , zkouknu ti to Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 2:56 pm    Předmět: Srovnání henny a barvy Citovat

Ahoj,

jsem tu nová a potřebovala bych od zdejších zkušených uživatelek radu ohledně henny.

Věc se má tak, že mám velice jemné, suché, melírem hl na koncích poničené vlasy. Určitě už nechci odbarvovat, chci jít do hnědé barvičky, ale nevím, zda zvolit chemii, nebo hennu.

Kadeřnice mi totiž řekla, že henna hodně vysušuje a že já už mám i tak suché vlasy.

Zkoušel někdo z vás oboje a věděl by, jak ej to s vysoušením henny versusu vysoušení od barvy?
Děkuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 3:07 pm    Předmět: Re: Srovnání henny a barvy Citovat

Aimirin napsal:
Ahoj,

jsem tu nová a potřebovala bych od zdejších zkušených uživatelek radu ohledně henny.

Věc se má tak, že mám velice jemné, suché, melírem hl na koncích poničené vlasy. Určitě už nechci odbarvovat, chci jít do hnědé barvičky, ale nevím, zda zvolit chemii, nebo hennu.

Kadeřnice mi totiž řekla, že henna hodně vysušuje a že já už mám i tak suché vlasy.

Zkoušel někdo z vás oboje a věděl by, jak ej to s vysoušením henny versusu vysoušení od barvy?
Děkuju Smile


Je pravda, že henna sama o sobě vysušuje, ale proto se do ní při míchání přidává 2-3 lžíce nějakého oleje (olivový, slunečnicový...). který toto vysušení odstraní a navíc vlasy zhydratuje a henna je vyživý a "zacelí" poškozené vlasy.
Problém bude s tím odbarvením a hennou, musíš počkat minimálně měsíc po posledním odbarvení a na poprvé Ti henna jen tak nechytne, budeš muset hennit na začátku víckrát za sebou aby Ti hnědá chytla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 4:21 pm    Předmět: Citovat

Já osobně bych byla taky opatrná - měla jsem melír, barvu i hennu.

Henna: vysušování se dá dost dobře vyhnout právě přidáním olejů, tam bych problém neviděla... ALE - henna na melíry chytá podivně a rozhodně jinak než na zbyek vlasů, tak na to pozor, hlavně aby ti to nechytlo oranžově (já mám přírodně blond vlasy a dávala jsem rezatou hennu, hnědou hennu, kaštanovou a všechno chytlo do oranžova - teď se toho chci zbavit a jinak než melírem to asi nepůjde)Ale nechci tě strašit Wink

Melír vysušuje víc než henna, víc než barva, víc než cokoli jiného. barvy jak které, dnes se dá sehnat hodně přelivů a ty vlasy tolik neničí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.