Chem. barva vs Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=91e62415f0bd228895c91a4a5968a6c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pegggy
0-7
0-7


Založen: 19.8.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem, co se bojí použít hennu na odbarvované vlasy! Včera jsem se poprvé v životě hennila (DM henna ořechově hnědá) po 20 letech odbarvování na blond a melírování s 2 měsíčním odstupem od posledního blond týrání a žádná zelená se nekonala! Mám krásnou hnědozlatou přirozenou barvu, jen na mé 2 centimetrové odrosty barvy myší šedi nechytlo nic. Tak se chci zároveň zeptat, co použít, aby se obarvily i mé nové vlasy, mám je přirozeně dost silné a husté, tak to bude chtít asi něco pořádného, než je henna za DM. Ráda si něco objednám. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2012 5:39 pm    Předmět: Citovat

Pegggy napsal:
Ahoj všem, co se bojí použít hennu na odbarvované vlasy! Včera jsem se poprvé v životě hennila (DM henna ořechově hnědá) po 20 letech odbarvování na blond a melírování s 2 měsíčním odstupem od posledního blond týrání a žádná zelená se nekonala! Mám krásnou hnědozlatou přirozenou barvu, jen na mé 2 centimetrové odrosty barvy myší šedi nechytlo nic. Tak se chci zároveň zeptat, co použít, aby se obarvily i mé nové vlasy, mám je přirozeně dost silné a husté, tak to bude chtít asi něco pořádného, než je henna za DM. Ráda si něco objednám. Díky!


Chce to víc hennování, navíc ten rozdíl mezi barveným a přirozeným vlasem bude nejspíš vidět pořád. Jaké barvy chceš docílit?
To, že se zelená nekonala není překvapení. Když se postupuje opatrně, není se čeho bát. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pegggy
0-7
0-7


Založen: 19.8.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2012 8:26 am    Předmět: Citovat

Jitty, díky za odpověď. Nebojím se i barvy, co máš v profilu Twisted Evil ráda bych byla světlejší zrzkou, ale má vlastní prapůvodní barva je myšina, celkem tmavá, ale už dost prošedivělá. Přemýšlím, že další hennu zkusím už koncem tohoto týdne a zvolím tmavší odstín, hnědou nebo dokonce kaštan, abych právě překryla víc ty odrosty, ale nevím, jestli toho henna z DM bude někdy schopna. Přemýšlela jsem i zkombinovat ji s měděnou, ale její krycí schpnosti budou asi menší než u hnědé, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlexlYritsi
0-7
0-7


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 7:26 pm    Předmět: Citovat

Potrebuju rada. Barva mych vlasu je prirozena blond. Pred rokem jsem mela muj posledni svetle blond melir a pred dvoumi mesici barevny sampo. Kdyz ted chci pouzit hennu odstin kastanove plava nechytne to nejakou nezadouci barvu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlexlYritsi
0-7
0-7


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 7:33 pm    Předmět: Citovat

Potrebuju rada. Barva mych vlasu je prirozena blond. Pred rokem jsem mela muj posledni svetle blond melir a pred dvoumi mesici barevny sampo. Kdyz ted chci pouzit hennu odstin kastanove plava nechytne to nejakou nezadouci barvu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 8:52 pm    Předmět: Citovat

AlexlYritsi napsal:
Potrebuju rada. Barva mych vlasu je prirozena blond. Pred rokem jsem mela muj posledni svetle blond melir a pred dvoumi mesici barevny sampo. Kdyz ted chci pouzit hennu odstin kastanove plava nechytne to nejakou nezadouci barvu?


Kaštanově plavá jaké značky? Popravdě takový odstín neznám.
Jinak obecně, na světlé a odbarvené vlasy chytne odstín výrazněji, takže je minimálně několik prvních hennování ho míchat např. půl na půl s hnědou (v případě kaštanového).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 7:03 pm    Předmět: Citovat

Potřebuji poradit,byla jsem odbarvená blondýna a asi 4x se barvila khádí hnědou a černou..Ale nechytlo mi to do tmavé jak jsem chtěla jen do kštanové vždy.Tak jsem se rozhodla to ztmavit chemii a ,že si udělám 4 pramínky blond,protože bez té blond si přijdu jiná,tak alespon pramínky.Ta černá mi chytila ,ale ty pramínky mám zeleno šedý Sad Sad ...Půjde to nějak ještě dolů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 7:24 pm    Předmět: Citovat

Nemyslím si, že to půjde dolů, mně se Khadí čisté indigo vymývá jen trochu, vždy odrosty po první aplikaci, ale nikdy úplně. Podle mě jedině zmtavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 8:03 pm    Předmět: Citovat

Keyt napsal:
Nemyslím si, že to půjde dolů, mně se Khadí čisté indigo vymývá jen trochu, vždy odrosty po první aplikaci, ale nikdy úplně. Podle mě jedině zmtavit.

Díky osobní zkušenosti jsem stejného názoru.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 8:49 pm    Předmět: Citovat

Takže už nikdy nemůžu mít melír? Sad .. No mě se vymývala docela rychle. A nejde to nějak stáhnout?Někde se tu píše ,že peroxid s citrónem nebo,že se stahuje henna,když se používá ta metoda bez šamponu.Tak už nevím co s tím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.