Změna účesu kvůli partnerovi - co vy na to?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9bc8a4fd50a6be2623110eaf26e4e05bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 3:44 pm    Předmět: Citovat

Mno já ted mám měsíc nového přítele a taky už několikrát zkoušel at jdu na černo a nakrátko. Jdem po městě a on obdivuje naježka ostříhané holky, už jsem mu řekla, že má divný vkus. A dneska jsem mu tlumočila co jsem tu četla a on, že aspon prostříhat a sestříhat....mno ale říkal, že mě nutit nebude...a taky že škoda, že nemám rovné vlasy, a že je mám moc husté, což si nemyslím, ale on to myslel jako negativum a já na něj - co je na hustých vlasech špatného. Mno uděláme kompromis, já zajdu ke kadeřníkovi-prověřeném a šikovném a taky drahém, je to muž a věřím mu, ale nebude se zkracovat, jen mi to nějak usměrní...a doufám, že mi časem vlásky tak zkrání at se líbí i mému příteli. On si ty své hodně hledí, má je krátké a kupodivu je i žehlí...mno říkal, že aspon nejsem tuctová Very Happy , musím vytrvat..nestříhat..chich jo, proč to ti muži dělají, chci se mu líbit žejo?! Jo a přirovnává mě k Katy Perry a tak má dlouhé vlasy, takže jaképak copak, si myslím, že kdybych se nechala ostříhat, řekl by, že předtím jsem to měla lepší a já sama čím delší vlásky mám, tím se cítím líp a sebevědoměji. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 3:54 pm    Předmět: Citovat

Simeek: budu asi ostřejší, ale: co si to dovoluje ?! Evil or Very Mad Začal chodit s tebou nebo s představou jak si tě změní ? A nebo na tebe zkouší, jak moc může tahat za nitky ? Nezlob se, ale tohle mi připadá jako drzost a na mě by to chlap zkusil jen jednou.
Máš husté a pěkné vlasy a můžeš na ně být pyšná. Milostpán asi neví, co by všechno chtěl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Simeek: budu asi ostřejší, ale: co si to dovoluje ?! Evil or Very Mad Začal chodit s tebou nebo s představou jak si tě změní ? A nebo na tebe zkouší, jak moc může tahat za nitky ? Nezlob se, ale tohle mi připadá jako drzost a na mě by to chlap zkusil jen jednou.
Máš husté a pěkné vlasy a můžeš na ně být pyšná. Milostpán asi neví, co by všechno chtěl.


Jeee děkuju přesně todle potřebuju slyšet, proti tmavé barvě (z hennecolor) nic nemám, ale vadí mi žehlení prostříhávání, stříhání....nějak jsem to řešili a já se mu to snažila vymluvit, tak snad si dá říct. To by mi po ostříhání musel říkat 100x denně jak mi to sluší a stejně bych mu nevěřila...Tak jsem byla odhodlaná pro dlouhé vlasy po 3/4 roce co jsem tu a on mi to chtěl tak zničit, ale je fakt, že jsme spolu krátce, tak jaképak copak. Na jednu stranu mi říká jak nemá ráda holky alá bárbie a pak takové nápady na prostříhání žehlení zkracování...děkuju moc, vydržím a dokážu mu jak dlouhé vlasy můžou být krásné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 4:25 pm    Předmět: Citovat

Simeek: Podle mě nemá moc význam dokazovat něco jemu, když si Tě představuje prostříhanou nebo nakrátko a vyloženě se mu líbí krátké sestřihy. Pokud chceš dokázat, jak dlouhé vlasy budou krásné na Tobě, nepotřebuješ k tomu druhou osobu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 4:38 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Simeek: Podle mě nemá moc význam dokazovat něco jemu, když si Tě představuje prostříhanou nebo nakrátko a vyloženě se mu líbí krátké sestřihy. Pokud chceš dokázat, jak dlouhé vlasy budou krásné na Tobě, nepotřebuješ k tomu druhou osobu Cool


Já bych taky řekla, že tomu houbelec rozumí a že jednou mi řekne "ještě žes tehdy nešla nakrátko"....taky si myslím, že chlapi jen zkoušejí, něco plácnou a pak by mi třeba řekl, že si to představoval jinak...Ale hlodá to pak ve mě, jak vždy něco se stříháním vysloví "co kdybych se mu pak líbila ještě vic?" ale vím, že bych byla neštastná. Jj hlavně jak mě se moje vlasy líbí Wink ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 4:50 pm    Předmět: Citovat

Mně tenhle přístup přijde dost hrozný Confused Jak psala Nicole, u mě by to taky chlap zkusil jen jednou... Nevím, mám úplně averzi k takovému "měnění k obrazu svému". S nikým takovým bych nedovedla být, kdo si nedovede vážit dotyčnou takovou jaká je... A nevěřím, že to u vzhledu skončí Rolling Eyes ale můžu se mýlit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:00 pm    Předmět: Citovat

Jako ne že by mi řekl, že ted je to hrůza nebo mi dával nějaké ultimata, ale na každé schůzce na to padne řeč, ale já se nedám. A pokud mě má rád, tak bude at s dlouhýma nebo krátkýma, kdyby fakt tlačil, tak řeknu upřímně, jak moc pro mě vlasy znamenají a jaké se mi zdají hrozné sny, když mi je stříhají...A ani nežárlím na ty krátkovlasé holky, které chválí, spíš je lituju - že jsou ostříhané na chlapa. Tudle chválil v pizzerce servírku a dnes z něj vypadlo, že by chtěl účes jaký měla ta servírka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

no nevím, chodit čerstvě s klukem a aby mi obdivoval nějaké cizí holky, to bych si hodně rozmyslela jestli s ním budu. Je jasné, že zezačátku se každý oťukává a neví, co tomu druhému vadí/nevadí, ale mluvit do toho, jaká jsem, bych si nenechala. Asi bych se ho zeptala přímo, proč není s někým, kdo mu sedí (byť jen vzhledově) víc, než abych poslouchala na každém rande opěvování jiných. A možná by sis měla trochu dupnout Smile A krom toho, až Tě změní k obrazu svému, nebudeš to už přece Ty...mimochodem, nezkoušela ses ho zeptat, jestli náhodou nechce změnit svůj šatník anebo si nechá narůst vlasy? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 6:55 pm    Předmět: Citovat

simeek: preboha nestrihať. to by bola večná škoda. a ako partner reaguje ked mu ukážeš nejakú dlhovlásku na ulici s nádhernými vláskami??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 7:12 pm    Předmět: Citovat

spíš nejde o dlouhé/krátké, ale o to, co chce Simeek; jak píše pomněnka, spoustě holkám krátké sluší a dlouhé nejsou jediná varianta.
A nebo když se mu to líbí, tak nadhodit (ale ne řešit to pořád) tohle taky dělám drahému, ale nejsme spolu měsíc (to bych si ani nedovolila mu cokoli říct a byla jsem do něj tak zahleděná, že jsem neviděla jedinou chybu Smile , po nějaké době jsme si některé věci vyjasnili a řešíme to kompromisy (např.já občas nosím brýle nebo sukně, když mám náladu, on si nechá narůst vousy do únosné míry pro něj, ale ani jeden z nás by to nelámal přes takovou míru, která je nepříjemná)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.