Změna účesu kvůli partnerovi - co vy na to?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=951bc8c92c0eb9f88be8b8d4d8d5a174Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ja si rada necham poradit. A preco nie? Zmena je len a len moje rozhodnutie, som dospely clovek. Ak mi partner poradi a ja si zmenim uces, nemozem z toho vinit jeho. Som svojpravna. Ked nechcem, nezmenim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Teamhaircuts
0-7
0-7


Založen: 8.5.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 5:13 pm    Předmět: Citovat

EDIT ADMIN:

Příspěvek je skrytá reklama, která je podle bodu 3 Podmínek užívání serveru u nás zakázána. Rádi zveřejníme vaši nabídku jako reklamní sdělení, kontaktujte nás na admin@dlouhevlasy.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 5:16 pm    Předmět: Citovat

dotaz OT... budeš to psát do všech témat???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Teamhaircuts
0-7
0-7


Založen: 8.5.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 6:55 pm    Předmět: Citovat

Ne nebudu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whitelight
81-160
81-160


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

no ja riešim teraz opačné roblémy..môj priateľ mi nechce dovoliť ostrihať sa ani prefarbiť..a ja tak strašne chcem hennu do ryšavkasta:D lenže jemu sa ryšule nepáčia...má smolu..henna color blond minimálne bude:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2012 8:02 pm    Předmět: Citovat

whitelight napsal:
no ja riešim teraz opačné roblémy..môj priateľ mi nechce dovoliť ostrihať sa ani prefarbiť..a ja tak strašne chcem hennu do ryšavkasta:D lenže jemu sa ryšule nepáčia...má smolu..henna color blond minimálne bude:)

My mame podobny problem... ale pokial nie som vyslovene rysava alebo cervena, tak to zvlada. Takze troska cervenej henny do orecha primiesavam, je to potom taka plava s rysavym nadychom a je to ok. Mne to staci a jemu to nevadi Smile
So strihanim to bolo obdobne. Nakoniec som sa dala ostrihat, niekde po plecia, ale vyslovene z dovodov, ze som si vlasy znicila a ine riesenie nebolo. Ale uz nechavam dorastat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whitelight
81-160
81-160


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 10:15 am    Předmět: Citovat

mňa len naštvalo, že si myslí že mi môže niečo prikazovať alebo zakazovať...raz som mala ryšavú hennu a všetci chlapi sa za mnou otáčali, dokonca deti na mňa ukazovali že vyzerám ako Ariel..len on zahundral že si musí zvyknúť..proste sa mu to nepáčilo..a teraz mám rozštiepené končeky a potrebujem skrátiť vlasy a on že nie...že on nechce aby som si ich strihala:DD no ako malé decko...
teraz sa chce ostrihať on...má vlasy po plecia a dáva si žiadosti do práce a preto tomu chce dať nejaký tvar a strih...len ide o to že má rovné bez objemu a krátke vlasy mu ani nepristanú..videla som fotky keď bol mladší..vyzeral hrozne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 4:06 pm    Předmět: Citovat

Já svým způsobem patřím do kategorie "NEzměna kvůli partnerovi" i "změna kvůli partnerovi" zároveň Laughing Když jsme spolu s přítelem začali chodit, měla jsem vlasy někde mezi půlkou zad a pasem. Uvažovala jsem, že bych si je nechala narůst ještě delší... A to, že mi sám řekl, že se mu moje vlasy hrozně líbí, ale kdyby byly ještě delší, líbily by se ještě víc, to už byla jen poslední kapka do chutného šálku čaje - vlasy si nechávám narůst, což je vlastně taky změna Smile Když ale občas přijdu s tím, jak bych asi vypadala v mikádu, velmi rychle mi to vymluví, takže změna se nekoná.

Jsem přístupná komentářům a zajímá mě, co si partner myslí. Kdyby mě ale opakovaně nutil ke násilné změně, kterou sama nechci (a on by věděl, že nechci) a necítila bych se po ní dobře... No, zkusil by to jen jednou Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

Je iné partnera do niečoho nútiť/zakazovať a iné poradiť, príp. povedať, čo sa viac páči tomu druhému. Poradiť si nechám aj ja, predsa len chlapský pohľad je iný Smile. Mne keď Drahý príde od kaderníka a nechá mu vzadu trošku dlhšie vlásky, tak ho pár dní vkuse hladkám a chválim. A odvtedy si to tak dáva takmer vždy Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2012 8:43 pm    Předmět: Citovat

Já vlasy kvůli chlapovi měnila - ale z délky po ramena chtěl k pasu .
A sotva jsem se dostala kousek nad pas tak prý že by se mu to líbilo až na boky. Asi mu zase vyhovím Razz
Havně vyděla rozdíl mezi nátlakem/rýpáním a vyjádřením preference. Jak mám pocit že mě někdo do něčeho tlačí tak se šprajcnu a kolikrát udělám přesný opak.
Ale s touhle změnou jsem moc a moc spokojená, dneska už mám dlouhé vlásky hlavně kvůli sobě.
A kdyby náhodou chtěl nekdy někdo krátké tak poletí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.