E-shopy (s prirodni kosmetikou)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb5b9b097c7b5a420f831b9b6046e5daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
meri
21-40
21-40


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 7:26 pm    Předmět: E-shopy (s prirodni kosmetikou) Citovat

Mate svoje oblubene e-shopy, kde ste nakupili alebo nakupujete? hlavne prirodnu kozmetiku. mate nejake zle skusenosti? ...

(btw: zase som nevedela, kde toto vlakno zaradit... dufam,ze tu uz nieco podobne nie je)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 10:56 pm    Předmět: Citovat

Již velice brzo budete moci napsat: dlouhevlasy.cz! Ano, po všech odkladech vypadá spuštění našeho obchůdku se zejména přírodní vlasovou kosmetikou a dalšími dv věcmi už proklatě reálně. Na 99 procent už teď v dubnu. Tak se tešte Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

Ja se těšííím, já se těšííím, jak malááá Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

aj ja Smile inak čo sa týka e-shopov, najradšej nakupujem na www.najadashop.cz - je tam milá pani a vždy mi pribalí kopu vzoriek alebo pri dosť veľkom nákupe aj nejaký výrobok zdarma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 12:02 am    Předmět: Citovat

To já se také těším (docela dlouho jsem tu nebyla a myslela jsem, že obchůdek už dávno existuje Embarassed Laughing ). A nejraději nakupuji na Najadě a www.vitamina.cz a www.happyhemp.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

mě se teď velice zalíbilo http://www.cestaprirody.cz/ , budu z tama objednávat, je tam i poradna, paní umí skvěle poradit,u každého výronku jsou váhody i nevýhody, fakt super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:42 pm    Předmět: Citovat

Nejraději nakupuji přírodní kosmetiku na www.najadashop.cz, www.happyhemp.cz . Naopak jestli můžu přidat negativní zkušenost tak tu mám z www.maxikosmetika.cz . Objednala jsem si 2 tělová mléka, šampon a deo. Vše zn. Urtekram. !VŠE! mělo vyškrábanou dobu spotřeby, šampon navíc u hrdla tekl. Na několik e-mailových reklamací jsem nedostala odpověď až když jsem tam naštvaně zavolala tak mi peníze vrátili. Ne ale za doporučené poštovné které jsem zaplatila abych zboží odeslala zpět. To až zase po několika e-mailech. Bez omluvy...už bych si tam nic nekoupila. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Naposledy upravil poupátko dne čt září 03, 2009 3:52 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 2:39 pm    Předmět: Citovat

Tak taky přidám NEGATIVNÍ zkušenost. NEnakupujte na www.001shop.cz, poprvé jsem u nich nakoupila naprosto v pořádku, na druhou objednávku se ale bez jakékoliv komunikace úplně vykašlali, tak jsem to tedy zkusila potřetí, po několikatýdenním čekání a několika urgencích se konečně uráčili odpovědět, že zboží nemají na skladě, to už jsem ho samozřejmě měla doma odjinud. Teď o víkendu mi ještě přišel e-mail, jestli bych nebyla tak laskavá a neohodnotila zakoupené zboží, které jsem objednávala ve druhé objednávce, no není s nimi legrace? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 1:14 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
mě se teď velice zalíbilo http://www.cestaprirody.cz/ , budu z tama objednávat, je tam i poradna, paní umí skvěle poradit,u každého výronku jsou váhody i nevýhody, fakt super.



Tenhle E-shop mám taky nejraději.Objednámám u nich cca 2 - 3 roky a vždycky je všechno zboží " čerstvé " ( co se doby spotřeby týče ) a se spoustou vzorků navíc . Laughing A ten popis výhod a nevýhod výrobků je vážně skvělý. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:25 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
porcelainswan napsal:
mě se teď velice zalíbilo http://www.cestaprirody.cz/ , budu z tama objednávat, je tam i poradna, paní umí skvěle poradit,u každého výronku jsou váhody i nevýhody, fakt super.



Tenhle E-shop mám taky nejraději.Objednámám u nich cca 2 - 3 roky a vždycky je všechno zboží " čerstvé " ( co se doby spotřeby týče ) a se spoustou vzorků navíc . Laughing A ten popis výhod a nevýhod výrobků je vážně skvělý. Very Happy


Já tento shop objevila bohužel až před pár týdny...ale komunikace super, takže už čekám na zásilku:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.