E-shopy (s prirodni kosmetikou)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55001dcf01b478b65552660231e837abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 9:22 am    Předmět: Citovat

Já nakupuji na biooo.cz a potom si to vyzvedávám v Kotvě. Takhle po netu to vyjde levněji, než kdybych to tam přímo koupila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 9:05 am    Předmět: Eshop cesta prirody Citovat

Ahoj,

musím vám napsat svojí zkušenost s eshopem cestaprirody.cz. Objednavala jsem přírodní kosmetiku, olejíčky a krém Lavera. Jenomže když mi krém přišel, celá čtvrtina tuby tam chyběla a jeden olejíček mi přišel už otevřený. Kde jinde berete krémy a přírodní přípravky? V tomhle eshopu už nakupovat nikdy nebudu. Navíc se k tomu postavili, že to není jejich chyba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 9:16 pm    Předmět: Re: Eshop cesta prirody Citovat

[quote="Marvik"]
To si mě docela překvapila. Já tam byla vždycky moc spokojená a objednávala hlavně tam. Naposledy teda před rokem. Pak bych asi doporučila biooo.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
b.f.
21-40
21-40


Založen: 16.4.2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 9:27 pm    Předmět: Citovat

Též s nimi mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pokud zboží přišlo v nepoškozeném originálním obalu, pak to skutečně nebyla jejich chyba. Ty ostatně můžeš zboží do čtrnácti dnů vrátit bez udání důvodu. Věřím, že by se s nimi dalo domluvit i na výměně (nebo alespoň na slevě).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2015 9:16 am    Předmět: Citovat

Já z Cesty přírody objednávám už asi 7 let, NIKDY nebyl problém a pokud něco zapomněli třeba poslat, obratem poslali na vlastní náklady. Takže opravdu si neumím vysvětlit, jak by se jim toto mohlo stát...Nikdy jsem ani z jiného eshopu s přírodní kosmetikou neobjednávala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2015 6:39 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to překvapilo. Obchod mě po mé stížnosti odkázal jinam a nehodlal to nijak řešit :/ Prý si to mám vyřídit s dodavatelem. Na to jsem se vykašlala, protože jsem na zboží čekala přes týden a už jsem ho pak potřebovala akutně používat, takže vrácení zpět nepřipadalo v úvahu. Ale zklamání opravdu veliké, celá čtvrtina krému tam prostě v tubě chyběla Sad Tak už se tam bojím objednávat znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.