Minerální líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fb67c884b452fffa93b518042cb9022Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 11:32 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Nicole napsal:

Podklad budu teprve zkoušet, protože nerada nanáším pudr na celou tvář tlustým štětcem. Já pracuji s pudrem sypkým a nanáším vatovým "kolečkem". Je to hygieničtější a nedělá to linky od štětcových chloupků.

Nicole, prosím, kde se ten "kobereček" u nás dá sehnat?


Šali, ja myslím, že Nicole tím myslí kosmetický tamponek... Wink a myslím si to proto, že to tak dělávám taky, když není poblíž štětec, já mám tedy docela kvalitní, nedělá proužky ani chlupy nepouští, ale špatně se přenáší, by se tím zničil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 11:57 pm    Předmět: Citovat

Jj, normální vatový tamponek na odličování. Nanáším tou hladkou stranou. Když někam jdu, vezmu si ten právě použitý tamponek do kosmetické taštičky a přes den jím poklepám lesknoucí se nosák. Prostě trocha toho sypkého pudru na něm ulpí. Pak samozřemě vyhazuji a na nové líčení používám nový.V profesi je to fajn, protože nešmrdlám zákaznicím tvář štětcem a je to hygienické.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 12:04 am    Předmět: Citovat

Díky, ale mě vždycky přišlo, že když se líčím vatovým tamponkem, tak vyplácám strašně moc líčidel, protože jich víc zůstane v tamponku než na obličeji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Tak už jsem si taky objednala, tak jsem zvědavá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Hlásím, že budeme hromadně objednávat z Everydayminerals, pokud má někdo, s kým ještě nejsem domluvena zájem, dejte vědět Wink . Jen zkušení kit je už zadaný, takže můžu posloužit, jen pokud máte zájem o nějaké výrobky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 8:51 pm    Předmět: Citovat

Dneska mi pošťačka donesla pidi balíček. Nevešel se do schránky, tak mi ho dala mezi dveřmi. Hodná Very Happy

Rozbalila jsem a zítra budu zkoušet. Dnes už jsem na sobě make-up měla. Zatím první zjištění:
Všechno došlo spolehlivě a v pořádku.
Odstíny jsem vybrala skvěle už při objednání. Částečně taky díky popiskům u barev, které hodně pomůžou.
Konzistence příjemná.

Pochlubila jsem se mamče a ta se docela dost nadchla. Jestli budu něco objednávat, bude chtít minimálně sadu vzorků pro sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

Nicole: Tak to už se taky těším, doufám, že už v pondělí by mohl dorazit můj balíček. Taky jsem o tom podívala mamí a je moc zvědavá, navíc má podobný odstín pleti, tak doufám, že jí nějaký vzoreček sedne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 5:00 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zatím zkusila podklad (foundation) matný (matte). Bohužel má na mě efekt jako všechno, co je make-up nebo podklad. krém - hrozný efekt nánosu, zvýrazněné póry i sebemenší linky. Ale to je potíž mojí pleti, mám ji příliš zrnitou, takže nemůžu mít nic, než zabarvený denní krém a sypký pudr.
S korektorem Mint se mi pracuje dobře, je prima i na fialové kruhy pod očima. A tvářenka (Snuggle) je s jemnou perletí a téměř neznatelná, krásně se s ní tvaruje obličej. Zítra zkusím podklad polomatný (semi matte).
Ráda bych si objednala stíny, doplnila štětce (moje pracovní už jsou dost "unavené") a uvažuju o balzámu na rty a ještě pár věcech. Škoda, že nejde získat vzorek sypkého pudru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 2:32 pm    Předmět: Citovat

Nevíte jestli má záruční doba nějaký vliv na přírodní tužky na oči? Viděla jsem tužky od Lavery za 50Kč a myslím si, že jim nemůže ani po čase ( než já ji vypotřebuji ) nic být. Máte někdo zkušenost? Taky jsem si pořídila make - up od Lavery za 15OKč. Mají ho u nás slevněný z 329Kč. Prošlý není, je to doprodej. Kdyby někdo chtěl můžu koupit a poslat. Mají dva druhy z té řady light ( lehce krycí ) č. 1 a 2. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:17 pm    Předmět: Citovat

pred pár dňami som si kúpila niečo z novej Alverde dekoratívky na vyskúšanie - bázu pod očné tiene - na mastné (ceruzkové, krémové) očné tiene veľmi nefunguje, za chvíľu to mám celé zliate v čiarkach aj tak.. na práškové možno trochu, proste som si nejaký výraznejší efekt nevšimla.
očný tieň v ceruzke (takej hrubej) - mám zelený a odtieň je to veru pekný, na rozdiel od tej tenkej ceruzky, ktorá má odlesk do zlata, má tento skôr do strieborna. výdrž nič moc.
ceruzku (nový odtieň) - na rozdiel od "starých" drží o poznanie lepšie.
linku na oči - nezvyknem to veľmi používať, takže nemám zručnosť v nanášaní, ale zdá sa mi, že sa trochu spíja a nerobí úplne rovné linky. aj keď nemám viečko mastné vôbec. keď mi niekto poradí, ako nevyzerať s linkou ako blbec, budem šťastná. teda ja by som si to aj vedela predstaviť, lenže napatlať to na oko je tažšie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.