Minerální líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d857f16b09c0a058ceeab16266313e4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

no já na ten Elf asi nakonec prdim, všude čtu, že ani korektor nic nezakryje....já sice momentálně nepotřebuju žádnou extrakrycí schopnost, ale chci make up pro všechny případy...zatím se mi nejvíc zamlouvá ED (je levný, s Lily Lolo to bude srovnatelný a je na něj hodně kladnejch reakcí, tu jejich kauzu prostě budu ignorovat Very Happy )...jediný, co je na tom pitomý, že se to nikde nedá vyzkoušet a ty vzorky z českejch stránek jsou dost předražený...nevíte, kde se dají ty odstíny levně vyzkoušet?...případně nevlastníte někdo z Prahy vzorky světlých odstínů? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ultraviolet
21-40
21-40


Založen: 29.4.2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 8:33 pm    Předmět: Citovat

gramostola napsal:
...
co teda ta Lily Lolo, jak je krycí a kde ji koupit levně?


Lepší ceny než přímo na www.lilylolo.co.uk těžko najdeš, u nás je to poměrně drahé. Platíš sice vyšší poštovné, ale občas (naposled o Velikonocích jsem toho využila) mají poštovné od určité výše objednávky zdarma, jindy vzorky navíc, teď třeba tužka na oči ke každé objednávce nad 25 liber (což se sejde snadno, zvlášť když objednávají 2-3 lidi najednou). Vzorků dost a taky možnost vlastních setů (např. stínů, lesků na rty, makeupu se štětcem) za lepší cenu.

Pokud jdeš po konkrétní věci a nechceš vzorky nebo sety, může se ti hodit tohle:
www.feelunique.com/brands/lily-lolo
Ceny stejné jako na LL, vzorky nevedou, sety jen předpřipravené, ale poštovné je zdarma.

A co se těch krycích schopností týče, nemám pleť zrovna dokonalou, ale s tím LL make-upem jsem spokojená. Používám tedy make-up, pudr flawless silk a doplňuju korektorem (concealer), ten na kruhy pod očima nebo občasné je*áky Twisted Evil - a funguje dobře, zpátky za roztírací make-up bych už neměnila. Trvalo mi ale hodně najít ten správný odstín, musela jsem vyzkoušet asi 4 nebo 5 vzorků, než jsem kápla na ten správný, jsem hodně světlá, nakonec mi nejlíp sedl odstín Blondie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 9:21 pm    Předmět: Citovat

ultravilolet, já se právě na ty stránky feeunique dívala a když jsem to přepočítala, tak mi to vyšlo jen o 20 kč levněji, než jak se to dá koupit v Praze....no já prostě zítra vyzkouším vzorky Lily Lolo v praze a když mě to nadchne, tak to koupim rovnou....přece jenom rozdíl od EDM jen jen 100, plus bych platila poštovný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blackwolf
21-40
21-40


Založen: 27.6.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 9:09 am    Předmět: EDM vs LL Citovat

Holky bacha na doměnku, že EDM je levnější jak Lily Lolo, taky jsme si to myslela, než jsem zjsitila, že Lily má dvakrát tak velké balení Very Happy Za mě rozhodně LL je i lepší, zkoušela jsem vzorky obojího a pocitově a co se hezkého krytí a výdrže týče vyhrálo LL Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blackwolf
21-40
21-40


Založen: 27.6.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

Případně, kdo by měl zájem nabízím zbytky vzorečků EDM make upy polomatující odstín Linen a Sandy Fair a pudr matující Kaolin Powder sunlight.. jsme z Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 9:13 am    Předmět: Citovat

Kde se dá v Praze sehnat Lily Lolo v kamenném obchodě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 9:18 am    Předmět: Citovat

blackwolf: děkuju, na velikost balení jsem se nedívala, předpokládala jsem, že to bude stejné...jinak používáš na tu Lily Lolo ještě nějaký fixační pudr, nebo něco takovýho?

Kaisha: já vím, že ji mají v Green wawe na Národní třídě a větší výběr myslím bude v Bioobchodu v Kotvě...dnes to půjdu omrknout Wink [/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blackwolf
21-40
21-40


Založen: 27.6.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 10:00 am    Předmět: Citovat

Mám Lily Lolo make-up odstín China Doll a na fixaci používám pudr Flawless matte Wink Tvářenku mám tedy EDM, tam jsem se zamilovala do odstínu (Snuggle). A oční stíny mám jak LL, tak EDM. Štětce používám Hakuro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 7:21 pm    Předmět: Citovat

tak jsem z té lily lolo fakt nadšená, moc se mi ty odstíny líbí a nějak si nejsem schopná vybrat....jen teda to bude docela drsná investice...make up za 1500 jsem ještě neměla Laughing ....i když možná pro začátek koupim jen podklad plus štětec a ten fixační pudr nechám na jindy
jinak nemáte tip, kde sehnat kvalitní štětec na minerální make up levně? u Lily Lolo to stojí 500 Rolling Eyes ....jo a taky scháním kvalitní přírodní řasenku...hrozně se mi líbí od Hauschky ta tmavě šedá, ale taky - 400 Shocked
ten přechod na přírodu se mi začíná dost prodražovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Stetec na mineralni make-up se mi celkem zamlouva (vzhledem k me (ne)frekvenci pouzivain Laughing) od ELFu ten maly kabuki ... za 130,-, krasne jemnoucky, jakoby plysovy, zatim mi nepelicha (a to se s nim moc nemazu, zadny extra setrny zachazeni Embarassed).

Pouzivam ho na ten ELFacky mineralni make-up (licim se jen velmi vyjimecne) a jsem s nim spokojena.

Lily Lolo bych nekdy chtela vyzkouset, ale bohuzel jsem v Brne jeste nenasla kamennou prodejnu a jen tak "baj vocko" vybirat odstin ze stranek se mi ale vubec nechce (vzhledem k cene).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.