Syoss kosmetika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ea60f828c69ea9e5aae5ef22d990f0bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ghost_Of_Memory
0-7
0-7


Založen: 15.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 12:38 pm    Předmět: Citovat

Maminka od mé kamarádky vlastní jedno malé kadeřnictví.
Prý jednou byla na nějakém školení, kde se probírala nová vlasová kosmetika a část byla věnována právě Syossu.
Prej je to šmejd a chytrej marketingovej tah. Po pár použitích se prý vlasy tváří zdravě, ale časem se mohou poškodit. A taky při dlouhodobějším umýváním vlasů Syossem nemáte šanci si vlasy dobře obarvit jinou značkou než zase Syossem. Stejné je to i s tužidly a laky.

Sama nemůžu posudit, Syosson nepoužívám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 3:34 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
girl.or.element napsal:
ted jsem viděla reklamu že jsou Syoss šampony nějáká řada bez silikonů Smile zkoušel někdo??

já teda nezkusila nikdy žádnej Very Happy


mna zaujima tato kura, skusali ste ?



...já jsem tuhle měla, ale to jen kvůli tomu, že byla v akci a že mě celkem zaujalo to balení. Docela hezky voní, ale s vlasama mi to neudělalo vůbec nic:)... když jsem si to napatlala do vlasů, vůbec nebylo cítit, že tam vůbec mám nějakej kondicionér, mám ráda, když vlasy při kondicionérování jakoby hezky změknou a kloužou, pokud mi rozumíte...Smile a to tenhle fakt nedělá...jen voníSmile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

Ježíšek přinesl šampon a kúru Syoss Repair and fullness z té nové bezsilikonové řady. Složení:

Šampon, 500 ml: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Laureth-2, Panthenol, Niacinamide, Sodium Chloride, Citric Acid, PEG-7, Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Parfum, Salicylic Acid, Hexyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Propylene Glycol

Kúra, 250 ml: Aqua, Cetearyl Alcohol, Quaternium-87, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Propylene Glycol, Panthenol, Niacinamide, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Isopropyl Myristate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Polyquarternium-37, Stearamidopropyl Dimethylamine, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Parfum, PPG-1Trideceth-6, Hexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linaool, Limonene, Benzyl Alcohol

Doufám, že v tom nemám chyby, u kúry se mi nepodařilo složení vygooglit. Vy znalí chemie, co na to říkáte?

Můj závěr: Osobně se ve složení šamponů až tak nevyznám, vylučuji jen šampony obsahující Sodium Lauryl Sulfate, silikony a parabeny, takže na šamponu jsem nenašla žádnou zásadní vadu. Docela pěkně voní. Sama bych si ho (navíc za tu cenu) asi nekoupila, ale zase tak hrozné mi to složení nepřipadá, takže to asi risknu a vyzkouším, co to udělá. Dám pak vědět Smile

Co se kúry týče, tam mi naopak trochu vadí, že neobsahuje silikony - do délek mi dělají dobře, pokud to není příliš často. Ovšem platí totéž jako u šamponu - sama bych si to nekoupila, ale když už ji mám doma, alespoň vyzkouším a řeknu vám Wink

I jestli mi sednou, nejspíš to ale nebude na dlouhodobé používání - v obou přípravcích je panthenol, po jehož dlouhodobém patlání na hlavu se mi posledně dost zjemnily vlasy (obzvláště v kombinaci s absencí silikonů by mi nejspíš na hlavě zase vzniklo "chmýří").

Takže držte palce! (A ještě jednou prosím ty, co se vyznají ve složení, zda by nebyli tak hodní a nemrkli se, jestli tam není nějaká záludnost, která mi unikla, díky Smile )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 11:30 am    Předmět: Citovat

P. S. Jsou to tyhle:




_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 4:56 pm    Předmět: Citovat

Skúšal niekto tento kondicionér ?
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=37103810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2013 11:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj:)
Tak moje zkušenost se šampony je otřesná,naprosto!
Nejprve mě zajímaly tak,že je skusím,vlasy nešly rozčesat suchý,no prostě hrůza!
Po nějáké době jsem si koupila pro blond,no zase chyba,jak šampony tak kondicionery,jo to eště nemluvím jaký byly lupy.To bys nevěřila,tak jsem to řešila s kamarádky a kámarádka přírodní blondýnka má pár jemnoučkých vlásku ta byla přímo nadšená,vlásky měla krásný,ale my ostatní sme měli lupy div né 1cm velký!!!
PS:hlavu sem umívala fakt dlouho)!!
Takže za mě hrůza,ale jiný přípravky jsou celkem fajn:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 10:41 am    Předmět: Citovat

fairyniky: Smím se zeptat, co konkrétně to bylo za přípravky?

Ty pro blond... Tyhle?


A ty, co jsi zkoušela jako první?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DonnaDarkness
81-160
81-160


Založen: 7.8.2012
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 11:36 am    Předmět: Citovat

no ja som si ten kondicionér kúpila ale nevidím tam nejakú veľkú zmenu mala som vlasy trochu hrubšie alebo tvrdšie neviem ako to opísať Very Happy a voňali nie zle ale bolo cítiť takú tú chemickú vôňu Smile

http://www.bangla.pl/zdjecia/syoss-smooth-relax-conditioner-odzywka-do-wlosow-ulatwia-rozczesywanie-wygladza-d31927_3_8193.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynx
21-40
21-40


Založen: 14.8.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út červenec 23, 2013 8:45 pm    Předmět: Citovat

Loni v létě jsem měla taky jeden šampon od Syoss, myslím že na lesk vlasů, ale nejsem si už jistá. Několik prvních umytí bylo v pohodě, ale pak jsem po něm začala mít strašně zplihlé vlasy. Vlastně si nevybavuju, že bych měla po jiném šamponu tak mizerný vlasový výsledek. Takže za mě Syoss ne-e. Na druhou stranu jsem se díky němu začala zajímat o složení výrobků a dozvěděla jsem se, že existují nějaké silikony: Od té doby používám jenom bezsilikonové přípravky, takže bych za tu zkušenost měla být vlastně vděčná Very Happy

Ale tu jejich bezsilikonovou řadu se mi po špatné zkušenosti ani nechce zkoušet... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá září 20, 2013 4:19 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem v Rossmannu i v DM viděla novinky od Syoss - šampony a kondicionery v tubě na barvené vlasy a poškozené. Celkem lákavé, minimálně obal vypadal hezky Smile Cena v Rossmannu byla 99 Kč, v DM asi 129 Kč. Obsah byl 250 ml.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.