kde sa dá na Slovensku zohnať henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=036353e328e3e6e380f13f4099286aa3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yvette
8-20
8-20


Založen: 14.5.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 6:52 pm    Předmět: Citovat

Velmi nas tesi, ze sa Vam nas sortiment a typ vyrobkov paci:)

Vsetky vyrobky maju popis a zlozenie, v zlozeni rastlinnych zabalov nie je ziadna chemicka prisada, tak isto v zlozeni rastlinnych farbiv, okrem Henne Color bordo, tam je akurat malicke mnozstvo Sodium Picramate, ktore je pridavane na prehlbenie tej sytej cervenej farby.

Sortiment vyrobkov budeme neustale rozsirovat, zanedlho o ajurvedske sampony, zaujimave rastlinne masla ako karite, mangove, kakaove, ktore sa daju vyuzit tak na vlasy i na telo..

Co sa tyka referencii od inych ludi, skusim nakontaktovat niektore zienky, ktore pouzivaju uz pravidelnejsie tieto zabaly a su zaregistrovane na nasom fore Hennayvette, takto keby ste sa aj Vy tam zaregistrovali, urcite by Vam povedali viac o svojich skusenostiach s nasimi vyrobkami priamo na nasom fore.

Ja osobne ich mozem len chvalit, i ked nevyskusala som ich este vsetky:)
Ale radsej to necham na zakaznikov, ktori to pouzivaju a su spokojni:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Už jsem se zaregistrovala v obchodě i na fóru. Jinak jak je to s poštovným a platbou do ČR? Mám v plánu koupit 9 výrobků. Cena kolem 38 euro. Jak je vysoké poštovné? A jde poslat na dobírku i zboží do ČR? Ještě jsem se na těchto stránkách dočetla, že jde z amly udělat kondicionér. A nebude moc barvit nebo ztmavovat, když ho takto budu používat? Děkuji za odpověď Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yvette
8-20
8-20


Založen: 14.5.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

Vsetky nase stare i nove zakaznicky pozyvam na nase nove Diskusne forum Hennayvette na vsetky temy Starostlivosti o vlasy.

Vsetky temy o rastlinnych zabaloch, hennach a inych produktoch mozte rozvadzat na nasom novom diskusnom fore Hennayvette.

Odpoviem Vam aj na vsetky otazky ohladom Nasich vyrobkov a inych tem o vlasoch:)

Vsetci ti, ktori budu zaregistrovani v nasom obchode a zaroven aj na nasom fore, budu mat vela vyhod pri nakupe nasich vyrobkov z nasho obchodu Hennayvette.

Ti, ktori budu do nasho fora najviac prispievat, ziskaju od nas zdarma kozmeticky balicek s nasimi ponukanymi vyrobkami:)

Nase diskusne forum Hennayvette najdete na www.forum.hennayvette.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 4:25 pm    Předmět: Citovat

Z hennayvette by ma zaujimala hlavne MARENA, az teraz som sa dozvedela, ze nieco take existuje. Na internete som vela informacii nenasla. Zaujalo ma hlavne to, ze farbi na cerveno. Na hennayvette sa pise, ze sa moze pouzivat LEN v zmesi inymi rastlinymi farbami kde je zakladom henna. Chcela by som vediet v akom pomere to vsetko treba pomiesat. Nemate niekto skusenosti, alebo tiez o tom nic neviete ako ja? Embarassed

Tak uz som prispela aj na forum hennayvette. Smile Len este tam nie su skoro ziadne prispevky, dufam, ze sa to rozbehne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:34 pm    Předmět: Citovat

Nemám sice žádné zkušenosti, ale už si brousím zuby na pořádnou objednávku Razz Teda takový výběr barvících a regeneračních bylin jsem po kupě ještě nevyděla. Ani jsem nevěděla, že takové bylinky existují. Laughing Už se těším, až si je objednám a vyzkouším. Miluji bylinky. Tak uvidím, jaké to bude. Je divné, že nic takového není v ČR. Ale všechno mít nemůžeme a Slovensko je ode mne kousíček. Bydlím kousek od Ostravy. Jezdila jsem na Slovenco celé dětství a pubertu. Děda tam má chalupu (je Slovák) Docela mě mrzí, že jsem tam už dlouho nebyla Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Tiez sa chystam na objednavku a velmi sa tesim z tejto novej stranky. Dokonca slovenskej. Doteraz sa mi zdalo, ze u vas v Cechach sa da toho zohnat ovela viac. Tu v Bratislave som napr. nebola schopna zohnat hennecolor, a ked uz som ju konecne objavila, tak mi povedali, ze odtien bordo (ktory chcem uz dlho vyskusat) nemaju a ani sa nechystaju mat. Takze nakoniec som hennecolor nevyskusala.
Dufam, ze sa tu potom podelime o skusenosti, ak si niekto nieco objedna Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 9:50 pm    Předmět: Citovat

Určitě potom napíšu Very Happy Jinak jsem ráda, že jsem zase přišla do kontaktu se slovenštinou, už je s ní český člověk málo v kontaktu a to je škoda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si udělala objednávku a už se moc těším, až mi to přijde. Laughing Objednala jsem si Heenaru - regenerační vlasový zábal s barvícími účinky (je v tom henna a spoustu dalších barvících i jen regeneračních bylin), Ořech - tmavěkaštanový, Amlu, Arithu, Tulsi a Rose. Něco na barvu a regeneraci a něco na bylinkové šampony a kondicionér Razz Trochu jsem se rozšoupla Embarassed ALe už se moc těším, až to vyzkouším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yvette
8-20
8-20


Založen: 14.5.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá únor 19, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

Nove indicke bylinkove vlasove sampony, masky a oleje najdete na:

http://www.hennayvette.sk/vlasove-sampony-c-7_23.html
http://www.hennayvette.sk/vlasove-masky-c-7_24.html
http://www.hennayvette.sk/vlasove-oleje-c-7_25.html
http://www.youtube.com/watch?v=3scwlyHWxbY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
yvette
8-20
8-20


Založen: 14.5.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so březen 06, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

Ponúkame Vám naše aktuálne zľavy vybraných produktov na:
http://www.hennayvette.sk/specials.html

Tiež Vám ponúkame zníženie cien henny Henné Color, Hesh a Mumtaz na:
http://www.hennayvette.sk/henna-c-7_8_10.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.