Co ženám nepřidává na kráse
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9804367498a88ceb2b90ec29ab1c3147Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 5:54 am    Předmět: Co ženám nepřidává na kráse Citovat

Často přemýšlím, jak nevypadat neupravená, nebo jako chudinka, nebo prostě tak, aby lidé nepomlouvali po straně. Co kdybychom napsali, co tak asi nejvíc hyzdí ženu, mohlo by to být zajímavé. Tak zkusím začít.
Nadváha, obezita - i když si to myslím, tak kila pořád dolů nejdou.
Příliš krátké vlasy - to jen někdy, někomu to sluší, ale třeba ze silnějších žen to dělá babochlapy.
Zničené vlasy - tak to zoškliví každou ženu, hlavně po trvalé, ty rozlámané konce doběla, co vypadají jako chlupaté
Nehty krátké až do masa - já vím, doma je spousta práce, ale ten přesahující konec, myslím bez špíny, vypadá dobře
No a pak ještě igelitky, oblečení s nějakou vadou - skvrna, díra, rozšmajdané boty.
Ještě jsem něco zapomněla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 7:13 am    Předmět: Citovat

Osminko, tohle všechno určitě. Zkusím doplnit: když má člověk oblečení nepřiměřené prostředí, v němž se zrovna pohybuje. Třeba si vezmu do pusy džíny. Džíny prominou. Džíny jsou hrozně fajn, člověk v nich může vypadat fakt dobře, ale když v kanceláři všichni nosí oblek/kostým, tak tam bude člověk vypadat jako pěst na oko i kdyby mu ty džíny jinak extra slušely...

Jinak já to zkusím vzít ještě z úplně jiného konce - myslím, že kromě té stránky zevnějšku krása musí taky "zářit zevnitř". Když má člověk třeba velké starosti, může mít sebelepší oblečení, dokonalý make-up, ale to smutné utrápené srdce stejně "vyleze na povrch".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 7:34 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Osminko, tohle všechno určitě. Zkusím doplnit: když má člověk oblečení nepřiměřené prostředí, v němž se zrovna pohybuje. Třeba si vezmu do pusy džíny. Džíny prominou. Džíny jsou hrozně fajn, člověk v nich může vypadat fakt dobře, ale když v kanceláři všichni nosí oblek/kostým, tak tam bude člověk vypadat jako pěst na oko i kdyby mu ty džíny jinak extra slušely...


Ale toto je dost individuální, mně třeba by se mezi takovými právě líbila ženská v džínách na rozdíl od těch ostatních.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 7:53 am    Předmět: Citovat

Tak to mně taky, ale v tom prostředí to vypadá nepatřičně. Stalo se mi i to, že jsem se oblíkla zase moc nóbl do určité společnosti. Jsem tam šla prvně a nevěděla, jak se obléct. Tak jsem zvolila podle mě takovou střední cestu - džíny a sako. Něco trochu lepšího než džíny a triko s mikinou, ale zase ne něco extra elegantního, že. No, byli tam všichni ve svetrech a mikinách a já byla za exota. A přitom si troufám tvrdit, že mi to slušelo. Takže myslím to i na tyhle případy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 8:04 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Tak to mně taky, ale v tom prostředí to vypadá nepatřičně. Stalo se mi i to, že jsem se oblíkla zase moc nóbl do určité společnosti. Jsem tam šla prvně a nevěděla, jak se obléct. Tak jsem zvolila podle mě takovou střední cestu - džíny a sako. Něco trochu lepšího než džíny a triko s mikinou, ale zase ne něco extra elegantního, že. No, byli tam všichni ve svetrech a mikinách a já byla za exota. A přitom si troufám tvrdit, že mi to slušelo. Takže myslím to i na tyhle případy.

S tím prostředím máš pravdu, ale někdy je těžké to vystihnout, třeba jedna pracovní besídka je nóbl, a za rok za dva se to může nést v jiném duchu, prostě se ty lidi najednou oblečou jinak, nevím proč, i když je to ta samá besídka toho samého podniku. Chce to asi kamarádit s lidma, nebýt stranou a o oblečení se dohodnout. Můžu říct, když jsem se někam nevhodně oblíkla, celá akce byla pro mě zkažená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 8:39 am    Předmět: Re: Co ženám nepřidává na kráse Citovat

osminka napsal:
Často přemýšlím, jak nevypadat neupravená, nebo jako chudinka, nebo prostě tak, aby lidé nepomlouvali po straně. Co kdybychom napsali, co tak asi nejvíc hyzdí ženu, mohlo by to být zajímavé. Tak zkusím začít.
Nadváha, obezita - i když si to myslím, tak kila pořád dolů nejdou.
Příliš krátké vlasy - to jen někdy, někomu to sluší, ale třeba ze silnějších žen to dělá babochlapy.
Zničené vlasy - tak to zoškliví každou ženu, hlavně po trvalé, ty rozlámané konce doběla, co vypadají jako chlupaté
Nehty krátké až do masa - já vím, doma je spousta práce, ale ten přesahující konec, myslím bez špíny, vypadá dobře
No a pak ještě igelitky, oblečení s nějakou vadou - skvrna, díra, rozšmajdané boty.
Ještě jsem něco zapomněla?


Já nesouhlasím s tou nadváhou... nemusí v každém případě "hyzdit", pokud ji žena "umí nosit" (jak tady zaznělo v jiném vlákně). Mám kamarádku, která váží 120 kg, přičemž její normání váha by byla tak kolem 80ti... takže má slušnou obezitu. Ale přitom vypadá moc dobře, sluší jí to, je elegantní... a pokud to já můžu posoudit coby žena, tak je i moc sexy. A není taková jediná. Tam si spíš myslím, že obezita je problémem zdravotním, takže kamarádka se samozřejmě zhubnout snaží, ale zatím se nedaří a nikomu to nevadí. Tuhle dokonce říkala, že mívala ze své váhy mindrák a myslela si, že se nebude líbit, ale nakonec zjistila, že to vůbec není pravda, a že chlapi na ni stejně letí.

A s krátkými vlasy souhlasím... sednou jak komu. Spousta mladých holek na úplného ježečka je přitažlivá a sexy. Musí na to ale mít správně tvarovanou hlavu, no a opět umění se k tomu pěkně obléct a sebevědomí. Ale zrovna včera jsem viděla paní, starší, tak 50-60, v krátkých černých vlasech a výrazných brýlích, měla takový moc šmrncovní účes, a vypadala úžasně mladě a dobře. Tak jsem si říkala, že jí by třeba naopak přidávaly věku dlouhé vlasy.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

No jo, viděla jsem i sebevědomé hodně silné ženy. Ono záleží, která část je tlustá. Taková pneumatika místo břicha nic moc. Ale silné nohy se mi docela líbí, víc než hubené tyčky, ale ne s tou celulitidou, jako mám já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

Tak podle mě hyzdí ženu takové ty "berličky"-tedy cigarety v puse a tak. Také každou ženu zhyzí takové ty moderní prostříhaniny typu každý rous jinak dlouhý. A taky se mi nelíbí takové ty tunílky v uchu-místo náušnic. No myslím že je to všechno hodně individuální protože mi se třeba strašně líbí ženy při těle které jsou však tak spokojené že to jde vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Ten tunel v uchu jsem viděla jen na klukovi, ale je to hnus, když je skrz ucho vidět. Stejně tak ty babičky, co mají ty uši vytahané těžkými náušnicemi, ty mají taky kolikrát tu dírku roztaženou.
A víte, že se mi zdá, že už ubylo těch vystříhaných a natrvalených? Asi ty ženské mají rozumné kadeřnice, které vědí, co teď letí a rozmluví jim to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Uši a nos rostou po celý život, proto možná ty vytahané dírky. V Asii jsou prý dlouhé uši symbolem moudrosti.
Mně se zase nelíbí, když se žena neumí slušivě namalovat, např. samotná černá řasenka na úplně světlých řasách (s nějakou linkou by to možná vypadalo líp) nebo tlusté modré linky kolem modrých očí (myslím zrovna na jednu paní a té to neslušelo vůbec), příliš tmavý make up na tváři a pod ní bílý krk, slíznutá rtěnka a zbylá tmavá konturka na rtech.
Neupravené nohy v sandálkách. Když už si na ně přece jen dosáhne, aby si nalakovala nehty rudým lakem, tak si je snad může tu a tam ošmirglovat.
No a samozřejmě nepříjemný parfém použitý v nevyvětratelném množství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.