Co ženám nepřidává na kráse
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 186, 187, 188  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e8a15ce3637631796794bcf1e065769aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so září 07, 2013 9:09 pm    Předmět: Citovat

Fascinuju ma sandaliky na platforme. Hlavne ak ocividne neudrzia nohu na mieste (alebo ak zenska nema sudnost a kupi o 2 cisla mensie), takze prstiky pekne precnievaju a zachytavaju sa do platformy v zufalej snahe nesuchat sa o zem.
Pripomenulo mi to Nielsena v Utopencovi na uteku... ( http://www.youtube.com/watch?v=91f0c-1-iuQ - cas 0:34:36)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 10:11 am    Předmět: Citovat

Moc jsem nevěděla, kam to zařadit, každopádně jsem se chtěla podělit, tak jsem to dala nakonec sem... http://www.novinky.cz/koktejl/313852-vacky-pod-ocima-jsou-v-singapuru-v-mode-vyrabeji-se-i-injekcne.html
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katka.f
41-80
41-80


Založen: 13.8.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 2:34 pm    Předmět: Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
Moc jsem nevěděla, kam to zařadit, každopádně jsem se chtěla podělit, tak jsem to dala nakonec sem... http://www.novinky.cz/koktejl/313852-vacky-pod-ocima-jsou-v-singapuru-v-mode-vyrabeji-se-i-injekcne.html


Very Happy jó, tak to jsem velmi přitažlivá. Né, že bych byla tak upracovaná, ale mam to přirozeně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2013 5:22 pm    Předmět: Citovat

Bozeee... Kedy sa uz niektore zeny naucia z lodiciek sundavat cenovky? Este navyse ked su kriklavozelene?! Laughing Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elis3
8-20
8-20


Založen: 24.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 8:39 pm    Předmět: ... Citovat

Bílý krk, oranžový obličej, mezi tím žádný přechod. Spolužačka to nějak přehnala s make upem. Ostatně jako každý jiný den. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 8:46 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Elis3 napsal:
Bílý krk, oranžový obličej, mezi tím žádný přechod. Spolužačka to nějak přehnala s make upem. Ostatně jako každý jiný den. Rolling Eyes


Marfuška to měla naopak a jak jí to slušelo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 9:02 pm    Předmět: Citovat

To mi připomíná mé trauma ze základky. Laughing 2 holky zlobily, tak je třídní rozsadila a jedna z nich skončila vedle mě. Používala takovou voňavku a v takovém množství, že mi z toho bylo až blbě a na konci dne mě skoro bolela hlava... (aneb emoce opravdu stimulují paměť Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elis3
8-20
8-20


Založen: 24.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 9:09 pm    Předmět: ... Citovat

Na základce u nás měli kluci blbej zvyk sprejovat se ve třídě - a když to bylo náhodou v zimě a celou hodinu byla okna zavřená... Na padnutí. Minulí maturanti zase se sprejem stříkali ty, co nepřispěli nebo přispěli málo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 9:24 pm    Předmět: Citovat

čo ešte pochybné spreje, ale my sme v škole mávali telesnú hodinu po chlapcoch, s tým, že šatňa bola len jedna (druhá bola trvalo obsadená už neviem čím)... najhoršie to bolo v zime, kedy sme si mohli vybrať, či chceme čistý vzduch a zimu ako z ruského filmu, alebo teplo a smrad Rolling Eyes

inak keď som sa v maturitnom ročníku rozhodla, že sa tiež budem líčiť, tak som pár mesiacov vyzerala presne tak isto, ako tá spolužiačka, až kým som sa nenaučila riediť makeup krémom... a tak vyzeral prvý a posledný rok, čo som aktívne používala makeup a iné líčidlá Embarassed
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elis3
8-20
8-20


Založen: 24.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 10:44 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
čo ešte pochybné spreje, ale my sme v škole mávali telesnú hodinu po chlapcoch, s tým, že šatňa bola len jedna (druhá bola trvalo obsadená už neviem čím)... najhoršie to bolo v zime, kedy sme si mohli vybrať, či chceme čistý vzduch a zimu ako z ruského filmu, alebo teplo a smrad Rolling Eyes

inak keď som sa v maturitnom ročníku rozhodla, že sa tiež budem líčiť, tak som pár mesiacov vyzerala presne tak isto, ako tá spolužiačka, až kým som sa nenaučila riediť makeup krémom... a tak vyzeral prvý a posledný rok, čo som aktívne používala makeup a iné líčidlá Embarassed


Oj, to muselo být krušné.
Cožééé? Makeup se dá ředit krémem? A jak to funguje?

A aby tenhle příspěvek nebyl tak OT... Asi nejširší profesorka na škole na sobě měla dírkované triko, to takové háčkované. Jeden den pod ním měla tílko. Další už ne, spolužačky křesťanky mi o tom pověděly, byly naprosto v šoku. Ještě, že jsem ji ten den neviděla, mám o ní vysoké mínění. Možná, že holky jen neviděly tenké tílko, možná že nebylo žádné tílko k vidění...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 186, 187, 188  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.