ZZ top
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a66bc3f79168ce99f1921ae0b60ad41cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 10:31 am    Předmět: ZZ top Citovat

Jdete někdo na koncert? Já už mám koupené lístky, juch! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

Docela hodně o nich uvažuju, ale v poslední době chodím na koncíky docela často a korunky tolik nejsou Confused
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 2:43 pm    Předmět: Citovat

Moc ráda bych šla, ale to by se mi musel stát finanční zázrak. Navíc sem přijede spousta kapel, na které taky nebudu mít a ty mě budou mrzet víc (Motorhead atd.)
Teď se snažím ukecat bráchu, aby nás hodil v červenci na Sychrov autem (na Blackmore's Night). Protože "hromadnou popravou" to po koncertě domů nejde Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zippo
0-7
0-7


Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 4:03 pm    Předmět: Zapalovač ZZ TOP - www.zippozapalovace.cz Citovat

Všem příznivcům kapely ZZ TOP nabízíme krásný ZIPPO zapalovač.
http://www.zippozapalovace.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=199&category_id=7&keyword=zz+top&option=com_virtuemart&Itemid=2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bleskáč
21-40
21-40


Založen: 31.3.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 8:24 pm    Předmět: ZZ Citovat

Ty fakt jdeš na jižanskej rock???
To teda zírám. Vím, že dobrá muzika muzikanta nezklame, ale tohle bych nečekala. Nevím kdy a kde, ale asi stejně nebudou penízky. Musím doplatit sociálko, páč jsem hrozně poctivka...teda trouba! Jó, to si někdo umí žít...mejdánky na dvorku...fousáče v kapse...hmm, to my u nás na vsi neznáme Very Happy Very Happy Very Happy Já bych zase rád ještě viděl Ozzyho, než už nebude moct Crying or Very sad Pěknou zábavu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si trochu sebevražedně pořídila lupen na ty Blackmory. Budu spoléhat, že si to bratřík nerozmyslí a hodí mě tam autem. Ale sám si koupil lístek taky, tak snad....

Zízáci jsou zatím na seznamu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 2:26 pm    Předmět: Re: ZZ Citovat

Bleskáč napsal:
Ty fakt jdeš na jižanskej rock???
To teda zírám. Vím, že dobrá muzika muzikanta nezklame, ale tohle bych nečekala. Nevím kdy a kde, ale asi stejně nebudou penízky. Musím doplatit sociálko, páč jsem hrozně poctivka...teda trouba! Jó, to si někdo umí žít...mejdánky na dvorku...fousáče v kapse...hmm, to my u nás na vsi neznáme Very Happy Very Happy Very Happy Já bych zase rád ještě viděl Ozzyho, než už nebude moct Crying or Very sad Pěknou zábavu!!


Ale ale Bleskáču, vidím, že si budeme muset někdy popovídat o tom, co se u nás doma všechno poslouchá! Very Happy Very Happy Myslíš, že jižanskej rock se nedá kombinovat s barokní hudbou, či co? Cool
Jsou v Praze 26. května.
(Já bych třeba nečekala, že náš milý šefredaktor M.J. poslouchá Psí vojáky, a vidíš - je to tak!Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bleskáč
21-40
21-40


Založen: 31.3.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 8:28 am    Předmět: Citovat

To je pěkná vyhlídka,na takové to domácí povídání, už se těším. Psí vojáci jsou u MJ fakt překvapivým zájmem. Jo, holt toho o sobě ještě nevíme Wink
Jé, teď jsem si všimnul, že jsou všichni smajlíci bezvlasí! To by se s tím mělo něco porobit, ne? Já je sotva umím použít, tak to někdo zkuste. Byla by to bomba!
Jinak všem vlasatým i ostatním dávám na vědomost, že v údolí zákolanského potoka se na zřícenině zámku Koleč (viz web) chystá benefiční "folkoleč" 16.5. Surprised a "rockoleč" 30.5. Cool . Ještě kdyžtak dám upřesnění. Myslím, že by to v případě pěkného počasí mohlo být pěkné setkání. (Vhodné i pro dětičky. Nedaleko slavná Budeč a Okoř o kousek dál Smile )
Jinak díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Díky, napsala jsem to ještě vedle do vlákna zabývajícího se podobnými akcemi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bleskáč
21-40
21-40


Založen: 31.3.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 12:57 pm    Předmět: Citovat

Všechny info o akcích na Kolči budou upřesněny!
"FoKoleč" a "Ubelli fest"(rock) budou nabité lákadly-kapelami, které taky dodám. Ale nenapsal jsem o další akci: "Medová pouť"! Ta bude v neděli 7.6.2009 také v areálu zámku. Na programu ukázky řemesel, šermíři, divadélko pro dětičky, koníčci a hlavně prodej medu a ochutnávka prvního letošního vytočení(medu!) a medových výrobků. Jistě to bude príma. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.