Objem vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=951d380e88627b6babce533d4e7bc780Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
má tu niekto taky problem, ze ma vlasy huste, ale zlahnute? Lebo uz mi to ide na nervy, take pricapene ku hlave, chcela by som vyzerat ako levica Embarassed


ja som na tom rovnako. ale mna to teší. snažím sa česať čo najmenej a potom ich mam také uhladené a vlnia sa mi jedným smerom. Ked sa češem napr. 2x denne tak som ako lev, vlasy sú všade okolo mna, nadomnou aj za mnou Very Happy Takže možno ti na ten objem pomôže častejšie česanie (len nie "kančákom" tak mi ich na hlave dokonale pripleští)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:25 pm    Předmět: Citovat

Tak teda lidi, pouzila jsem sampon a kondicioner od lorealu a tuzidlo wellaflex na objem a pak dala na natacky. Mam objem vetsi, ale ne nejak zavratne. Cekala jsem, ze to bude mnohem lepsi. No a na koncich, tedy v urovni od ramen dolu, mi to nedrzi a stocilo se to jak chtelo. Takze zadny uspech. Moc radost z toho teda nemam :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 4:32 pm    Předmět: Citovat

Já měla největší objem, jaký se mi kdy povedl, po následujícím: vlhké umyté vlasy jsem promazala pěnovým tužidlem (obyčejným, ale chystám se koupit nějaké přírodní), rozdělila pěšinkou na dvě půlky a úplně nahoře na hlavě udělala dva uzlované copy (vždy se uzlují ze dvou pramenů). S tím jsem pak chodila do druhého dne. Když se to rozdělalo, bylo to fakt parádní. Určitě by něco podobného šlo i s natáčkami. Myslím, že je důležité mít to tam dostatečně dlouho, aby to pořádně proschlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Elli napsal:
tanka777 napsal:
má tu niekto taky problem, ze ma vlasy huste, ale zlahnute? Lebo uz mi to ide na nervy, take pricapene ku hlave, chcela by som vyzerat ako levica Embarassed

ja mam podobny problém,pomáha mi nato henna a teraz naposledy ten gliss kur s ružovým olejom,ale ten neviem či tak nepôsobil len na moje vlasy lebo myslím že =pôvodne by mal vlasy uhládzať a okrem toho som išla s=pať s ešte vlhkými,ale aj tak sa mi zdá že objem pridal riadne Wink


Už jsm to psala do vlákna o Gliss Kuru, pokud je to ten samý šampon, tak na mé vlasy má stejný vliv, objem je po něm výrazně větší. Myslím červený šampon určený pro vyšší ochranu vlasů, má být s výtažkem z růží. Tak to pravděpodobně bude ten samý.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tulipanek
41-80
41-80


Založen: 4.11.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 7:19 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem sla ted ven a po hodine jsem se vratila domu se splihlymi vlasy, takze jsem dost sklamana Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 12:02 am    Předmět: Citovat

Já osobně docílím největšího objemu, když nepoužiju žádná tužidla. Ta totiž podle mě na jemné vlasy vůbec nepatří, ať už slibují jakkoliv jemné složení. Prostě to zatěžuje. Takže já nechávám vlasy buď proschnout jen tak, nebo občas vyfoukám přes velký kartáč do hladka a nic víc nedělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
má tu niekto taky problem, ze ma vlasy huste, ale zlahnute? Lebo uz mi to ide na nervy, take pricapene ku hlave, chcela by som vyzerat ako levica Embarassed


Jsem na tom stejně, mám vlasy rovné a těžké, které v podstatě hned natáhnou zase narovno jakýkoliv pokus o jejich natočení, navlnění či jiné zvětšení objemu. Když chci mít hřívu, tak na to musím po umytí napatlat spoustu tužidla, nechat uschnout a zaplést copánky....stejně je z toho ale většinou jen účes na jeden večer, a pak to česat a vymýt.... Confused
Jěště horší je, když se mi vlasy trochu zmastí, to je mám už úplně připlesklé k hlavě....a když na to nasadím ještě v zimě čepici....je "dílo zkázy" dokonáno.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

Mám takový pocit, že vlasy můžou být buďto zdravé a úplně zplihlé, nebo objemné a trochu zničené. I v jednom časopise psali, že když chceme dlouhé a zdravé vlasy, tak nemáme používat šampóny na mastné vlasy, které vysušují, nebo na objem. Já dávám přednost hlavně nezničeným konečkům, tak používám výživné šampóny proti lámání, jenže za chvíli už budu vypadat jak ta maminka z Addamsovy rodiny. Ale určitě bych nechtěla dosáhnout objemu nějakou trvalou. Znám ženu, kolem 40, nechala si dlouhé vlasy, dokonce bez ofiny, paráda. Pak to ale vylepšila nějakou prstýnkovou trvalou a začaly se ničit. Nakonec uznala, že by to chtělo trochu ostříhat a sestříhat, zkracovat moc nechtěla. A dopadlo to tak, že má na hlavě střapatou kouli a delší cancour vzadu, navíc vlasy vypadají dost suché, jako by se ještě dále ničily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 11:59 pm    Předmět: Citovat

No jo, já jsem na objem rezignovala. S řídkými a jemnými vlasy je to nemožné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

Pimpo, to jsem si taky kdysi říkala. Ale fakt dost se mi osvědčilo, že když chci objem, tak po umytí vlasy trochu natužím (přírodně či nepřírodně), natočím do šnečků (v těch klíďo i spím, ne že by to bylo extra pohodlný, ale dá se zvyknout) - ráno mám teda hlavu jako ovce, takže první den to zpravidla nosím smotaný, ale jak ty kudrny postupně splaskávaj a rovnaj se, tak i už skoro rovný vlasy pořád mají lepší objem než kdybych je nenatáčela. Ale fakt je, že mi u toho nahrává i to, že myju jednou za 5 nebo víc dní - obden bych tohle nepodstupovala (na druhou stranu ty natočený vlasy se i o něco míň mastěj). No a taky pomohla henna, samozřejmě.
A když nemám čas šnečkovat, tak alespoň rozčesávám až po úplným uchnutí (a občas ještě za "skorosucha"umotám nahoře na hlavě nějakej uzel, to ty vlasy taky trochu odpíchne "od hlavy", když úplně uschnou a rozčešou se).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.