Objem vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e845e1ee153ed3d6f77f29a1a8d81814Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 7:16 pm    Předmět: Citovat

Jo a ještě mám jeden tip na velký objem. Dělám to jen jednou za čas, ale osvědčily se mi takové ty velké samodržící natáčky-suchozipky. Já je na vlasy nereda dávám, protože je potřeba sundávat je hoooooodně opatrněm, aby se nepolámaly vlasy. Ale objem je potom senzační a když jsou dlouhé vlasy, tak to vytvoří veliké vlny a vypadá to moc pěkně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út březen 10, 2009 10:02 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Pimpo, to jsem si taky kdysi říkala. Ale fakt dost se mi osvědčilo, že když chci objem, tak po umytí vlasy trochu natužím (přírodně či nepřírodně), natočím do šnečků (v těch klíďo i spím, ne že by to bylo extra pohodlný, ale dá se zvyknout) - ráno mám teda hlavu jako ovce, takže první den to zpravidla nosím smotaný, ale jak ty kudrny postupně splaskávaj a rovnaj se, tak i už skoro rovný vlasy pořád mají lepší objem než kdybych je nenatáčela. Ale fakt je, že mi u toho nahrává i to, že myju jednou za 5 nebo víc dní - obden bych tohle nepodstupovala (na druhou stranu ty natočený vlasy se i o něco míň mastěj). No a taky pomohla henna, samozřejmě.
A když nemám čas šnečkovat, tak alespoň rozčesávám až po úplným uchnutí (a občas ještě za "skorosucha"umotám nahoře na hlavě nějakej uzel, to ty vlasy taky trochu odpíchne "od hlavy", když úplně uschnou a rozčešou se).

No jo, když já stejně musím každý druhý den mýt hlavu, takže pro mě je to celkem zbytečný. Ale i tak moc děkuji za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 9:11 am    Předmět: Citovat

Jasně, Pimpo, já vím, v nějakým vlákně jsi o tom psala - já jsem tohle pro Tebe myslela spíš jako řešení na nějakou extra příležitost (ale chce to vyzkuoušet předem, mně trvalo nějakej čas, než jsem si ujasnila, jak to zhruba natočit, aby ty polospadlý vlnky pak byly hezký). Na druhou stranu, abych tě navnadila na vyzkoušení - ony jak jdou ty vlásky po natočení od hlavy a tolik se nezamastěj, tak mně to o den až dva prodloužilo interval mytí. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

tak já to mám s objemem celé jinak - už jsem na to přišla a nevím co s tím, neboť: vlastně objem mám jenom kolem hlavy, to mám jak lvice Elsa, a musím to trošku naolejovat, aby to malinko splasklo k hlavě, ale objem spíše hustota u délek myšleno od krku pryč je takový, že není. a když to tam naolejuju kvůli konečkům, tak to vypadá ještě hůř. Takže mám asi dvě možnosti: ustřihnout délky /nikdy/ Laughing Laughing nebo čekat rok, dva, tři než to zhoustlé po bioharu doroste k těm lopatkám a tam to zastřihávat, aby to objemově bylo stejné...no ale to nebude, protože se mi ty konce lámou i u těch nových mladých hustých vlasů. a teď babo raď... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st březen 11, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

Hlavně, nic se nemá s objemem přehánět. Měla jsem kamarádku, která chodila na melíry a porád byla posedlá tím, že má málo vlasů ,velkou pěšinku a malý objem. Tak používala šampon, balzám, pěnové tužidlo a lak na objem plus fén. Výsledkem sice byl objem, ale když jsem jí chtěla urovnat jeden pramen, co jí tam tak divně trčel, tak mě seřvala, že ji tahám za vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwer
0-7
0-7


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 4:56 pm    Předmět: Objem vlasů Citovat

Mám dlouhé, jemně vlnité vlasy. Mám je velice husté, ale nejsou moc objemné. ¨

Chtěl bych je mít zhruba takto husté.


Poradíte, jak na takto husté vlasy? jaký přípravek a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 5:22 pm    Předmět: Citovat

Já bych dala bezbarvou hennu pro péči a na té fotce je odrostlý krátký sestřih, takže jedině sestříhat v tom stylu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwer
0-7
0-7


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Já bych dala bezbarvou hennu pro péči a na té fotce je odrostlý krátký sestřih, takže jedině sestříhat v tom stylu Wink


Takže když si to nechám sestříhat v tom stylu, jak on a odroste to, dak dostanu požadovaný objem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 6:01 pm    Předmět: Citovat

Jemu (Jimmy Page ??) drží spodní vrstva vlasů ty vrchní, takže proto se zdá, že má vlasy hodně husté.
Kamarádka má vlnité, hustota nic moc, ale když jsem jí to sestříhala podobně, vypadá to pěkně hustě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
qwer
0-7
0-7


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 6:26 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Jemu (Jimmy Page ??) drží spodní vrstva vlasů ty vrchní, takže proto se zdá, že má vlasy hodně husté.
Kamarádka má vlnité, hustota nic moc, ale když jsem jí to sestříhala podobně, vypadá to pěkně hustě.


Ano, ano Jimmy Laughing

Takže radíš sestříhat nějak takhle?



PAk nechat odrůst a bude?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.