Objem vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0cebd9adb8e021a4f8caa1b055bb0b94Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne prosinec 15, 2013 9:47 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
mě na objem pomáhají šampony, který jsou přímo na objem, hlavně ne šampony na suchý nebo normální vlasy, to mám vlasy ulízlý a hnusný


Já používám na suché, nebo vyživující, revitalizační a ráno po mytí mám pomalu háro jaj Marge ze Simpsonů Very Happy ale musí to být šampon od sanotinti, nebo placentový šampon elidor... jinak jsem jak zmoklá slepice. Každému bohužel zabírá něco jiného Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 5:49 pm    Předmět: v Citovat

wensdy: zajímavý Smile taky bych si přála používat hydratační šampony, protože je pěkně vyživí, ale bohužel mi každý nesedne, musí být opravdu jemný a střídat je se šampony na objem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 9:37 pm    Předmět: Citovat

Učinila jsem objev. Myju vlasy dvakrát (ale na ospravedlnění používám jen maličko šampónu, poprvé tak lžičku a podruhé ještě míň) a používám balzám. Problém byl, že balzám ještě víc uhladil moje od přírody hladké vlasy. Nojo, ale když ho potřebuju kvůli rozčesání a na suchý konce...
řešení: tadááá! Smile umyju poprvé, spláchnu. Dám kondicionér, našamponuju podruhé, spláchnu. Toť vše. Šetří to čas a vlasy nejsou přesušené. Prostě se jenom ochrání proti odmaštění v délce a objemu neubyde. Ale to jen pro lidi s mastnými vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 10:12 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že na mytí dvakrát po sobě není nic strašného, sama to tak dělám už léta. První šamponování skoro nepění a nevím, jestli by mi vlasy dostatečně umylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2014 4:16 pm    Předmět: Citovat

Veera napsal:
Já myslím, že na mytí dvakrát po sobě není nic strašného, sama to tak dělám už léta. První šamponování skoro nepění a nevím, jestli by mi vlasy dostatečně umylo.

Ještě na začátku září jsem šamponovala 2x a normálníma (ale bez silokonů) se SLES, potom jsem přešla na SCS (tedy slabší pěnidlo) a pak jsem jednou spěchala a šamponovala jen jednou a zjistila, že to úplně stačí (a to mám opravdu hodně mastné vlasy ten 3. nebo 4. den - myju ve středu a neděli, a v neděli radši ani s těma vlasama nevylízám z baráku). Ale teda na objem to vůbec vliv nemá, objem jsem nikdy neměla a asi ho ani mít nebudu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2014 8:13 am    Předmět: Citovat

Mě přijde, že jak mi vlasy povyrostly, začínájí mít objem na posledních pěti centimetrech (a není to roztřepencema-vysušencema).

K tomu mytí-první den je to jedno, kolikrát sem šamponovala, ale další den to poznám. Rychleji se mi zmastí vlasy. Jak na nich asi trochu mastnoty zůstane, trvá kratší dobu, než se obnoví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2014 11:30 am    Předmět: Citovat

Me na objem celkem dost pomahl gel ze lneneho seminka. Smichala jsem si to v rozprasovaci s pivem, mam to tam nekdy od zacatku tydne a ani to nesmrdi, ted jsem k tomu cichala, nevim jestli je to tim alkoholem v pivu Very Happy

Kazdopadne se po vselijakych penovych tuzidlech a laku na vlasy muzu uskrabat, tohle mi drzelo vlasky krasne vlnite uplne cely den, malem jsem zrcadlu neuverila Very Happy A super bonus: narozdil od drogerkovych tuzidel jsem to rozcesala bez jakekoli namahy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aa.zdrazil
8-20
8-20


Založen: 21.5.2015
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 3:10 pm    Předmět: . Citovat

Zdravím, mám sice hodně vlasů, ale příjdou mi takové splihlé, hrozně se mi líbí tento obrázek https://www.pinterest.com/pin/149815125080718557/
Nevíte, jak docílit akového objemu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 11:48 am    Předmět: Citovat

No, obávám se, že u těchhle vlasů dělá ten objem hlavně megahustota zároveň se skutečností, že jsou tak akorát těžký, takže neplihnou a tak. Ta děvčica má háro tak na tři normální hlavy.
Ale jinak na lepší objem u hlavy třeba mně docela pomáhá suchej šampon (nejlíp jeho přírodní verze - majzena s kakaem).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 10:01 am    Předmět: Citovat

https://www.youtube.com/watch?v=N0nQz5sMWmw
Video s 26 tipy na objemný culík. Jo, jsou tam i tipy jako "natupírovat", ale několik grifů se mi líbí a určitě je vyzkouším.
Dobrý je, že tohle video rychle odsýpá. Nepatří k těm rozvleklejm, kde si bloggerka s prominutím dvacet minut připravuje vlasy na žehlení... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.