Bělení pleti
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3c6347b8fa374750a1213cacdd2588dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 5:23 pm    Předmět: Bělení pleti Citovat

Zajímalo by mě, jestli má někdo z vás zkušenosti s bělením pleti, např. při nežádoucím opálení. Porcelánová pleť se mi moc líbí, bohužel jsem typ, který se opálí okamžitě, jen se na sluníčko podívá.Prodávají se krémy, ale jsou dost drahé.Citron s bílkem a solí mám vyzkoušený, ale patlat to na celý tělo se moc nedá, to jen tak na obličej.Další co jsem se dočetla, jsou koupele v heřmánku nebo přilít do vany mléko, což je dlouhodobější záležitost. Zato to úžasně pomáhá na skvrny na těle, ekzémy a vyrážky.
Krásnou pleť ( pro mě) má Dita Von Teese
http://www.osobnosti.cz/dita-von-teese.php
Pokud máte někdo vlastní zkušenosti nebo rady ohledně vybělení pleti, budu za ně ráda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

taky se dobře opaluju a vadí mi hnědý ruce a obličej, a řekla bych, že se to dá řešit jedině hodně silnym opalovákem..jinak fakt nevim..
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

fúúúha no ja mám opačný problém a dosť mi to vadí,keby som nechodila aspon raz za čas do solárka a nenatrela sa samoopaľovákom tak som taká biela ako ona,našťastie sa neopaľujem do červena a opálim sa relatívne ľahko ale bez toho som biela ako stena,ved to neni moc pekné Shocked teda ako nakom...tá dita má krásne čierne vlasy,je to typ snehulienky takým to pristane ale pokiaľ máte svetlejšie vlasy a nie uhľovočierne,husté mihalnice a tak tak podľa mna biela pleť vyzerá nezdravo,dosť mindráky mám kôli svetlej pleti...inak je bielenie nezdravé alebo tak?ono je to asi zdravšie ako opaľovanie že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 2:26 pm    Předmět: Citovat

Ja bych rekla - všeho s mírou. Není dobré se smažit na slunku, nebo v solárku, že člověk vypadá jak přepálená briketa, ani asi není dobré být bílý za všech okolností. Někdo fakt vypadá nemocně, barevně mu to nesedí.

CO se bílépleti týče, tak mě se líbí tahle herečka

http://img465.imageshack.us/img465/9471/charmed5cm.jpg

(Rose MacGowan, úplně napravo)- taky je sněhurka a sedne jí to(a normálně má taky tmavé vlasy, ale lepší fotku jsem nenašla).
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 2:36 pm    Předmět: Citovat

ja som ten typ, ktorý bielenie pleti tiež riešiť nemusí Laughing ale mne sa svetlá pleť páči, tak mi celkom vyhovuje, že sa neopálim, max sa mi spravia nejaké pehy. pamätám si, že som si jedno leto natierala tvár plátkami uhorky kvôli hydratácii a trochu mi zbledli pehy, ale či mi to zosvetlilo aj to ostatné, to som si nejak nevšimla. videla som akurát nejaké krémy určené na pigmentové škvrny, lenže tie boli dosť drahé (a dávať to na celé telo..), iný spôsob nepoznám. možno nejaký laser...
Allean: keď ti vadí, že sa rýchlo opáliš, tak tomu skús predchádzať (opalováky, nevytŕčanie sa na slnku, pravidelný peeling). to ťa asi výjde lacnejšie a je to aj jednoduchšie Smile
Elli: no, každému sa páči niečo iné. ja mám porcelánovú pleť rada, a k svetlovláskam krásne ide, je to také nežné.. nepáči sa mi, keď je niekto svetlý typ, a v solárku pomaly aj prespáva, ale to už je fakt extrém. (a tvoj prípad našťastie nie Smile na fotkách v galérii ti to pristane)
napadla ma jedna celkom vtipná (a hrozná) vec: také tie mladé gotičky s nánosmi bielej omietky a normálnym krkom. to je zrovnateľné s oranžovým mejkapom. proste extrémy a neprirodzenosť sú "fuj" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

ja sa tiež pridávam k fanúšikom bielej pleti Wink ako ju bieliť však asi neporadím, totiž tento problém som nikdy neriešila, pretože ja som na opaľovanie nepoužiteľná. mám svetlý európsky typ kože, ktorý ignoruje slnko celé leto Very Happy iba sa maximálne spáli a o nejakej hnedej sa nemôže byť veľmi reč. a keď náhodou, tak je to zachvíľu preč Very Happy ale myslím si, že najvhodnejší spôsob ako nezhnednúť, je nechodiť veľmi na slnko, resp. neísť sa opaľovať a tak Smile slnku sa nik nevyhne, ale dá sa to obmedziť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ja bych rekla - všeho s mírou. Není dobré se smažit na slunku, nebo v solárku, že člověk vypadá jak přepálená briketa, ani asi není dobré být bílý za všech okolností. Někdo fakt vypadá nemocně, barevně mu to nesedí.

CO se bílépleti týče, tak mě se líbí tahle herečka

http://img465.imageshack.us/img465/9471/charmed5cm.jpg

(Rose MacGowan, úplně napravo)- taky je sněhurka a sedne jí to(a normálně má taky tmavé vlasy, ale lepší fotku jsem nenašla).


jo jo, Rose to taky moc sluší...nesnažím se, abych byla bílá za každou cenu, to ne, jen se mi to moc líbí, ale nedaří se no...hold každej máme pleť jinou...nejlepší je sousedka, který je čtyřicet, chodí denně na solárko a v závěru vypadá nejmíň na šedesát, servaná, scvrklá, hlavně že na uhel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Ja bych rekla - všeho s mírou. Není dobré se smažit na slunku, nebo v solárku, že člověk vypadá jak přepálená briketa, ani asi není dobré být bílý za všech okolností. Někdo fakt vypadá nemocně, barevně mu to nesedí.

CO se bílépleti týče, tak mě se líbí tahle herečka

http://img465.imageshack.us/img465/9471/charmed5cm.jpg

(Rose MacGowan, úplně napravo)- taky je sněhurka a sedne jí to(a normálně má taky tmavé vlasy, ale lepší fotku jsem nenašla).


jéé no ona je fakt moc krásna aj s bielou pleťou..ja taká biela vyzerám chorá lebo som aj tenučká ale so solárkom to naozaj nepreháňam Laughing samozrejme že nechcem byť oranžová ako mrkva blee Evil or Very Mad to vyzerá hrozne,ja len tak trošičku aby nie až taká biela som bola..ono fakt každému niečo iné pristane na niekom je biela pleť krásna iný skôr vyzerá dobre taký snedší ked je,veľmi bojovať s prírodou sa neoplatí vačšinou nám najviac sluší to čo nám dala do vienka nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem tak bílá, že jsem spíš až zelená, všude se mě ptají, jestli mi není špatně! Bez nějaké růže na tváře se neobejdu. A tak bych chtěla být snědá...Je to známá pravda, že málokdo má od přírody dáno to, co se mu líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

pimpa - až se tě bude příště někdo ptát, jestli nejsi nemocná, řekni, že je v módě pistáciová - zvláště, co se týče barvy kůže Very Happy

Když jsem měla jednou období, že jsem chtěla být aspoň natónovaná, když už ne vysloveně opálená, koupila jsem si v DM takové to tónovací mlíko. Přidá to člověku max dva odstíny. No vydržela jsem to na sebe natírat asi dva týdny a když to furt nebylo nijak vidět a přestávalo mě bavit dávat pozor na mazání loktů, kolen a zad, tak jsem s tym šlehla do kouta a bylo Very Happy
Jenom jedno mě na mojí kůži štve - sice jsem bílá, ale i když nechodím na sluníčko, dělají se mi znamínka. Mám jich strašně moc - ruce, záda, nohy..ééé. A nedá se toho zbavit. Mad
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.