Bělení pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3b98cced004f93c4327481f29499e96Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 10:29 am    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Déscantes napsal:
Ten Dermacol Cover nejsvětlejší odstín 208, který už byl zmíněn na předchozí straně, je nejlepší věc pro míchání s jinými makeupy.
Sám o sobě je příliš hutný a těžký. Ale v kombinaci s pěnovým makeupem se z toho stane nejlepší makeup, jaký jsem kdy měla. Měkká pěnová konzistence, kterou zařídí původní pěnový makeup (může být klidně tmavší, ten dermacol ho natonuje do sveho světlého odstínu) - a barva, velmi světlá až do bíla, díky coveru.
Prostě neucpává to, je to lehké, ale velmi krycí, a opravdu hodně světlé.
Míchám v poměru 1:1 na hřbetě ruky, od oka - trošinku pěnového, drobeček coveru. Toho coveru může být i méně.

Z mé zkušenosti se tomu nevyrovná co do krytí a barvy nic - nic z drogerie, všechno světlé bylo řídké a nekrycí, nic přírodního, nic drahého (Lancome, Dior). Tohle je pro mě nejlepší směs, která může být.


Na ten Dermacol sa chystam, urcite to bude pekny odtien Smile


Uz ho mam Smile Je fakt uplne svetly, nikdy som taky make-up este nevidela a kryje naozaj silno az je to neuveritelne. Ocenujem aj vysoky ochranny faktor. Vidim to tak, ze ho budem miesat s kremom aby som nemala masku. Takze zatial velka spokojnost, len mam trochu vycitky, ze nie je prirodny... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

Je opravdu skvělý, a hlavně, něco podobného se dost špatně hledá Smile
Přírodní není, ale nic přírodního, co jsem zkoušela, nebylo tak světlé a nemělo zdaleka takovou kryvost.
Všechno byly řídké rozblemcané tekuté, nekrycí směsky, třeba alverde, barva pěkná, ten nejsvětlejší makeup v tubě, ale prostě to nekryje.

Ten dermacol cover s krémem nevím, možná to bude žmolkovat. Nejlepší je rozmíchat ho s jiným makeupem, ten pěnový je dle mého nejlepší, mohou být i tmavší odstíny, protože ten cover je spolehlivě zesvětlí Smile ale zkoušela jsem ho přidat i do tekutého makeupu a šlo to taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 10:38 am    Předmět: Citovat

Majduschka napsal:
dodaz na ostatní bledule od přírody, rudnete v létě nebo se opalujete do hněda(někdo to tu psal tak a jinej onak), v případě račí barvy, máte osvědčený něco?


Já mívám první opálení vždycky do ruda, většinou mě ještě trochu potrápí sluneční vyrážka, ale jak si pak pleť zvykne, lehce zhnědne a už nemám do konce léta problém. Wink Opálení mi mizí poměrně rychle, ani se o to nemusím nijak snažit...
Panthenolová mléka jsem používat přestala, cítila jsem se po nich ještě podrážděnější, než předtím, nehledě na to, že u mě na opálení neměla žádný vliv. Confused Jediné, co mi na zbělení zabíralo, byla syrovátka, o které tady už byla řeč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 11:19 am    Předmět: Citovat

Dés, Decapitated, docela jste mě na ten cover navnadily Smile Asi půjdu zapátrat, kdy by se dal sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2012 5:34 pm    Předmět: Citovat

Mně na to nejlíp funguje skořicová maska. Základ je skořice a med, ale může se tam přidat třeba sůl, citron, olej nebo bílek z vajíčka. Už jsem zkoušela snad všechno a tohle je nejúčinnější a na čerstvé opálení mi to zabírá na jedno použití. Jediná nevýhoda je, že to šíleně pálí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2012 6:58 pm    Předmět: Citovat

Leriraine napsal:
Mně na to nejlíp funguje skořicová maska. Základ je skořice a med, ale může se tam přidat třeba sůl, citron, olej nebo bílek z vajíčka. Už jsem zkoušela snad všechno a tohle je nejúčinnější a na čerstvé opálení mi to zabírá na jedno použití. Jediná nevýhoda je, že to šíleně pálí.


To je zajímavé, o skořici na bělení jsem ještě neslyšela... V jakém poměru jednotlivé ingredience dáváš?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Leriraine napsal:
Mně na to nejlíp funguje skořicová maska. Základ je skořice a med, ale může se tam přidat třeba sůl, citron, olej nebo bílek z vajíčka. Už jsem zkoušela snad všechno a tohle je nejúčinnější a na čerstvé opálení mi to zabírá na jedno použití. Jediná nevýhoda je, že to šíleně pálí.


To je zajímavé, o skořici na bělení jsem ještě neslyšela... V jakém poměru jednotlivé ingredience dáváš?


Asi tak dvě lžičky skořice, 3 nebo 4 lžičky medu, dvě lžičky oleje, špetku soli a trochu vody, aby to šlo nějak normálně rozetřít. A nechat dlouho působit, třeba hodinu, klidně dýl. A pokud to nezačně pálit hned, tak počkat, až to začně hrozně moc pálit a pak zase přestane. Fakt to hodně pálí, tak se nelekněte, kdybyste to zkoušely. Já jsem kdysi dávno četla, že se na dá na bělení použít skořice, ale tehdy mi to přišlo jako blbost, a nedávno jsem tady jenom tak četla "jak se zbavit henny" a něktěří tam používají skořici s medem, tak jsem si vzpomněla na tu zmínku o skořici, co jsem četla kdysi dávno, a napadlo mě, že když si tím někteří stahují hennu, tak proč by to nezesvětlilo ksicht - a funguje to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 4:43 pm    Předmět: Citovat

Decapitated: a kde si ten Dermacol zohnala ? niekde v BA ? ja som raz mala z neho (ale asi to bol iný odtieň) trochu odliate od kamošky a bol neskutočne krycí. korektor síce bežne nepoužívam a make-up mám minerálny, ale chcela by som ho mať ako korektor na niektoré kritické dni, keď si rozryjem pol xichtu Rolling Eyes na tie dve vyrážky občas by som ešte zniesla, že nie je prírodný, oveľa viac ma trápi testovanie na zvieratách - na Dermacoláckej stránke je napísané, že finálne výrobky nie sú testované na zvieratách, z toho tak nejak vyplýva, že jednotlivé zložky asi testujú :-/ opravte ma, ak máte viac info.

a dosť by ma zaujímalo zloženie, mohol by ho sem niekto opísať ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Decapitated: a kde si ten Dermacol zohnala ? niekde v BA ? ja som raz mala z neho (ale asi to bol iný odtieň) trochu odliate od kamošky a bol neskutočne krycí. korektor síce bežne nepoužívam a make-up mám minerálny, ale chcela by som ho mať ako korektor na niektoré kritické dni, keď si rozryjem pol xichtu Rolling Eyes na tie dve vyrážky občas by som ešte zniesla, že nie je prírodný, oveľa viac ma trápi testovanie na zvieratách - na Dermacoláckej stránke je napísané, že finálne výrobky nie sú testované na zvieratách, z toho tak nejak vyplýva, že jednotlivé zložky asi testujú :-/ opravte ma, ak máte viac info.

a dosť by ma zaujímalo zloženie, mohol by ho sem niekto opísať ?


Kupila som ho v Dermacolackej predajni v Bratislave na Postovej. Ako je to s testovanim fakt neviem, ale obavam sa, ze ak by na zvieratach netestovali nic, tak by sa tym asi vsade hrdili... no tazko povedat.

Zlozenie (mozno sa podari nejaky preklep): CI 77891, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Cera Microcristallina, Petrolatum, Alumina, Glyceryl Stearate, Silica Silylate, Parfum, +/- CI 77492, CI 77491, CI 77499
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 7:26 pm    Předmět: Citovat

Leriraine napsal:
Asi tak dvě lžičky skořice, 3 nebo 4 lžičky medu, dvě lžičky oleje, špetku soli a trochu vody, aby to šlo nějak normálně rozetřít. A nechat dlouho působit, třeba hodinu, klidně dýl. A pokud to nezačně pálit hned, tak počkat, až to začně hrozně moc pálit a pak zase přestane. Fakt to hodně pálí, tak se nelekněte, kdybyste to zkoušely. Já jsem kdysi dávno četla, že se na dá na bělení použít skořice, ale tehdy mi to přišlo jako blbost, a nedávno jsem tady jenom tak četla "jak se zbavit henny" a něktěří tam používají skořici s medem, tak jsem si vzpomněla na tu zmínku o skořici, co jsem četla kdysi dávno, a napadlo mě, že když si tím někteří stahují hennu, tak proč by to nezesvětlilo ksicht - a funguje to.



Díky moc Smile Ani se mi věřit nechce, že by to takhle hezky fungovalo... Zítra jdu nakoupit skořici Very Happy Myslíš, že nějak záleží na tom, jaký olej se tam dá? (Samozřejmě tedy nějaký vhodný do kosmetiky, ne technický...) Mám doma kokosový, mandlový a konopný, který dáváš ty?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.