Bělení pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53e6d2a7194617daaa690a0f9034ee4eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leriraine
81-160
81-160


Založen: 23.11.2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 7:45 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Leriraine napsal:
Asi tak dvě lžičky skořice, 3 nebo 4 lžičky medu, dvě lžičky oleje, špetku soli a trochu vody, aby to šlo nějak normálně rozetřít. A nechat dlouho působit, třeba hodinu, klidně dýl. A pokud to nezačně pálit hned, tak počkat, až to začně hrozně moc pálit a pak zase přestane. Fakt to hodně pálí, tak se nelekněte, kdybyste to zkoušely. Já jsem kdysi dávno četla, že se na dá na bělení použít skořice, ale tehdy mi to přišlo jako blbost, a nedávno jsem tady jenom tak četla "jak se zbavit henny" a něktěří tam používají skořici s medem, tak jsem si vzpomněla na tu zmínku o skořici, co jsem četla kdysi dávno, a napadlo mě, že když si tím někteří stahují hennu, tak proč by to nezesvětlilo ksicht - a funguje to.



Díky moc Smile Ani se mi věřit nechce, že by to takhle hezky fungovalo... Zítra jdu nakoupit skořici Very Happy Myslíš, že nějak záleží na tom, jaký olej se tam dá? (Samozřejmě tedy nějaký vhodný do kosmetiky, ne technický...) Mám doma kokosový, mandlový a konopný, který dáváš ty?


Já používám olivový, ale myslím, že je to jedno. A potom napiš, jak ti funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 7:54 pm    Předmět: Citovat

Leriraine napsal:
Já používám olivový, ale myslím, že je to jedno. A potom napiš, jak ti funguje.


Díky moc Smile Asi si udělám krášlicí víkend, dám pak vědět, jestli mi po té ďábelské směsi z obličeje něco zbylo Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 11:37 pm    Předmět: Citovat

no jo, skořice i med obsahuje peroxid, tak proč by to nefungovalo. Wink
ale může to pokožku i podráždit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

Decapitated: ďakujem za to zloženie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romanka
81-160
81-160


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 8:15 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Na přírodní bělení pleti se mi asi nejvíc osvědčil recept: citrónová šťáva + líh (nebo hodně silná slivovice). Můžete si to předpřipravit na pár dní dopředu, dát do uzaviratelné lahvičky a pak každý den "ťupkovat". Ale pozor, citron rád plesniví, takže když si toho uděláte méně, je to vždycky lepší. Alkohol dost vysušuje, takže pomůže taky dost na akné a pleť se stáhne.


tolik rad, určitě něco vyzkouším, bejt to na fb taky "olajkuju" Very Happy

a tu skořicovou masku od Leriraine taky někdy vyzkouším Smile
_________________
Smrt je pro mnohe z nas brana pekel, ale jsme na ceste ven, ne dovnitr. G.B.Shaw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ozkoušela skořici a med se solí a olejem, jak psala Leriraine. Olej jsem dala kokosový, mám ho nejvíc. Ještě jsem doma našla citronovou šťávu a mléko, což by mělo taky zesvětlovat, tak jsem tam přidala ještě to. Směs krásně voní a když mi trocha natekla na rty, zjistila jsem, že i docela dobře chutná Laughing Vypadá ovšem poněkud nevábně a - jak psala Leriraine - pálí to. Mám to na obličeji 10 minut a vydržet se to zatím dá, ač příjemné to není. Čekejte další report co nevidět Wink

A ještě jednou: Leriraine, díky!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2013 10:39 am    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
Tak jsem ozkoušela skořici a med se solí a olejem, jak psala Leriraine. Olej jsem dala kokosový, mám ho nejvíc. Ještě jsem doma našla citronovou šťávu a mléko, což by mělo taky zesvětlovat, tak jsem tam přidala ještě to. Směs krásně voní a když mi trocha natekla na rty, zjistila jsem, že i docela dobře chutná Laughing Vypadá ovšem poněkud nevábně a - jak psala Leriraine - pálí to. Mám to na obličeji 10 minut a vydržet se to zatím dá, ač příjemné to není. Čekejte další report co nevidět Wink

A ještě jednou: Leriraine, díky!


Tak co, nepamatuješ si, jak to dopadlo? Smile Já to taky zkoušela, ale bez soli a medu, ten jsme bohužel neměli, místo toho jsem tam dala citron a zázvorovou vodu. No pálilo to jako čert a přišlo mi, že mi červená pokožka a tak jsem se docela bála, nevydržela to a asi po deseti minutách to šla smejt. Moc nevím, jestli by mě to za takovou chvilku stihlo zesvětlit, možná maličko jo. Ale i kdyby ne, měla jsem potom tak moc krásně heboučkou pleť Exclamation
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wendy_23
41-80
41-80


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2013 7:52 pm    Předmět: Citovat

Hlásím se do klubu bledulí....xD A lidí s šíleně přecitlivělou kůží, která je v létě pravidelně rudá a pihovatá a v zimě šupinkovatá a přesušená - v obou případech mažu vším možným a nepomáhá to.... A k tomu ještě je silně akneoidní... xP A pak si mějte radost z toho, že je světlá, když je věčně rudě flekatá.... Nějaký rady?? x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 2:18 am    Předmět: Citovat

Wendy_23 napsal:
Hlásím se do klubu bledulí....xD A lidí s šíleně přecitlivělou kůží, která je v létě pravidelně rudá a pihovatá a v zimě šupinkovatá a přesušená - v obou případech mažu vším možným a nepomáhá to.... A k tomu ještě je silně akneoidní... xP A pak si mějte radost z toho, že je světlá, když je věčně rudě flekatá.... Nějaký rady?? x)


Jů, klub se rozrůstá .... jako by jsi popsala mě....
No, rady co s flekatou pletí - to by se hodilo, pač už jsem zoufalá....

Zkoušel někdo chemický peeling?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 7:11 pm    Předmět: :) Citovat

Neviem či je práve toto správne vlákno ale zaujímalo by ma , či neviete ako si dopomôcť zo svetlovaním fľakov napr. po úraze . V zime ma akosi vytrelo na ľade a poriadne som si rozbila kolená. Po zahojení mi ostali také fľaky , vyzerajúce ako modriny. Viem , že je to normálne lenže mi vôbec nemiznú ani sa nezosvetlili. Sú to už 3 mesiace :-/ Stále su rovnaké a vypadá to prišerne keď si chcem dať sukňu. Myslíte , že mám vyskúšať recepty na bielenie kože alebo existuje nejaký overený prípravok ? Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.