Bělení pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=364dd4efb4b1a300d2a432ff33413c9cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po květen 13, 2013 8:02 pm    Předmět: Citovat

Misurba napsal:


Zkoušel někdo chemický peeling?


Na chem. peelingu som bola raz a nikdy viac. Môže to byť preto, lebo mám extrémne citlivú tvár, nechcem to zatracovať všeobecne, ale išla som tam hlavne kvôli fľakom a jazvyčkám po akné. Na miestach kde doktorka silnejšie tlačila, mi ostali ešte vyše mesiaca tmavé fľaky, ako keby chrasty.
Viac krát som nešla, odradilo ma to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka111
0-7
0-7


Založen: 27.12.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 10:28 pm    Předmět: Citovat

http://www.pharmanews.cz/2007_06/site/arbutin.html co sem z tohohle článku pochopila tak s bělením pleti by mohlo pomoct pití odvaru z Medvědice lékařské Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 5:16 pm    Předmět: Citovat

Opálení mi vůbec nesluší, ale i kdyby mi slušelo, tak opálená být nechci, takže taky řeším podobné problémy. V létě jsem se snažila chodit ven pokud možno hlavně brzo ráno a navečer, kdy se člověk tolik neopálí, ale byla jsem na pár akcích, kde se člověk slunci prostě nevyhne. Žádný bronz to nebyl, ale i tak to bylo na můj vkus moc.
Vyřešila jsem to tak, že jsem si pravidelně 2x týdně udělala pleťovou masku z hladké mouky, medu a citronové šťávy. Nemělo by se to dělat častěji, protože kyselina citrónová by mohla pokožku poškodit moc a červenala by. Ale bez toho citronu se to dá dělat každý den, pokud máte mastnou nebo smíšenou pleť, tak to jejímu vzhedu prospěje - mouka do sebe vsákne přebytečný maz a med pleť hydratuje Smile
Jo a ještě jsem si přikládala okurkové šlupky, kdykoliv se doma dělalo něco z okurek. No a v listopadu už jsem byla zase bledulka, takže určitě to bělení trochu urychlilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 11:28 am    Předmět: Citovat

lenka111 napsal:
http://www.pharmanews.cz/2007_06/site/arbutin.html co sem z tohohle článku pochopila tak s bělením pleti by mohlo pomoct pití odvaru z Medvědice lékařské Smile


A neslyšel jste někdy někdo o lékořicovém extraktu? Prý by to mělo bělit, nevíte o tom něco???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2015 9:16 pm    Předmět: Citovat

Lékořicový extrakt se běžně přidává do pleťových produktů na pigmentové skvrny. Co vím, obsahuje to třeba řada Shiso White od Body Shopu nebo Even out od Clinique.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2015 3:57 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Lékořicový extrakt se běžně přidává do pleťových produktů na pigmentové skvrny. Co vím, obsahuje to třeba řada Shiso White od Body Shopu nebo Even out od Clinique.


Děkuju moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: ne únor 14, 2016 11:18 am    Předmět: Citovat

Dá sa pleť vybieliť nimbovým olejom? Ja som si ho asi týždeň dávala na jednu vyrážku na brade, zahojil ju, ale mám teraz na tom mieste svetlú škvrnu presne v tvare prsta, ktorým som si tam ten olej dávala. Vyzerá to dosť hrozne...Dávam si ho teda na zvyšok tváre a tú škvrnu sa snažím vynechať, ale stále je dosť výrazná Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.