Jak se vyhnout únavě z dlouhých vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=392ef17114cf333791737cc44f84af12Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2013 8:55 am    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Tak mě pomáhá kouknout okolo a spočítat si kolik slečen/paní s univerzální délkou ramena až lopatky vidím, pak si řeknu, že jsem ráda, že mám dlouhé Smile (ale já sem blázen a líbí se mi kromě vyjímek většinou mikáda a nebo alespoň do pasu, mezitím mi to přijde jako nuda Very Happy )


Mám to úplně stejné Very Happy Takže mě teď čeká pár let, než se to z mikáda dostane aspoň pod lopatky - ale pak to bude krásné!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lieinikiai
0-7
0-7


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 3:12 pm    Předmět: Pořád rovné, zplihlé, stále se mastící ... Citovat

Skvělé oživení pro typicky rovné, jemné, stále umolousané, na čele se mastící vlasy:
Střihnout pár pramínků jakoby ofiny v délce pod bradu, od této délky pár pramínků sestříhat - odlehčí to přední vlasy, jsou živější a hned se nezmastí. Vlasy dole na koncích střihnout buď rovně nebo mírně do oblouku s tím, že vrchní vrstvy jsou vždy mírně kratší než ty spodní - dělá to lehčí dojem a nemám to na hlavě tak připláclý jako předtím.
Šikovný kadeřník to vezme i po milimetrech a vypadá to živě a pěkně. Smile
Doporučuji kadeřnictví Klier OC Varyáda - K. Vary, kadeřník Petr Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 3:30 pm    Předmět: Citovat

Mně zase pomáhá prohlídnout si obrázky (často s nějakým uměleckým, éterickým nádechem) dlouhovlásek a najednou jsem hrozně ráda, že je mam. Embarassed
Nebo koupit si nějakou novou vlasovou kosmetiku a hennování Wink
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 5:08 pm    Předmět: Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
Mně zase pomáhá prohlídnout si obrázky (často s nějakým uměleckým, éterickým nádechem) dlouhovlásek a najednou jsem hrozně ráda, že je mam. Embarassed
Nebo koupit si nějakou novou vlasovou kosmetiku a hennování Wink


Ano obrázky a nakupovat-to mě pomáhá téžSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.