Jak se vyhnout únavě z dlouhých vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f29a8d35418118b2aa1ee09f9f1a90eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 12:32 pm    Předmět: Citovat

Valkyrija napsal:
Naopak každý zásah nůžkami do vlasů (ofina, pejzy, jiné...) již vyžaduje nějakou denní péči a pokud nevyžaduje (pejzy) jsou zde omezení s tím spojené - zkrácené pejzy nemusíte už narvat do gumičky a budete je muset přilepit k hlavě sponkou nebo je stále strkat za ucho. Tak že nic pro ty co se vztekaj nad každým vlasem co jim trčí z hlavy.

Přesně tu zkušenost mám - pejzy jsem si z nudy ustřihla před rokem a půl (a aby nějak vypadaly, rozhodně ke gumičce nedosáhnou) a už nikdy takovou kravinu neudělám - k delším vlasům to vypadá trochu prapodivně a pokud nejsou vlasy 100% poslušné (žádné kroucení, odstávání, atd.) tak je to jen a jen k vzteku - euforie ze změny asi 5 minut, následující půl až roční otrava a vztekání za to moc nestojí. Zpod uší to lehce vypadává, při větru, při pohybu, při práci to má člověk věčně v obličeji, rychle se to mastí a bez úpravy to vypadá strašně.

Mě už nuda z dlouhých vlasů delší dobu nějak nepostihuje - ráda se podívám na krásné mikádo, ale uvědomím si, že už bych necítila vlasy na zádech a to by mi hodně chybělo, hlavně v letním větříku A díky delším vlasům si konečně užívám naprosto nenáročnou údržbu, žádné vztekání s kroutícími se a odstávajícími vlasy. Třešinkou na dortíku bude to, až mi konečně pořádně dorostou ty proklaté pejzy a bývalá ofinka, už se nemůžu dočkat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 12:42 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Mě už nuda z dlouhých vlasů delší dobu nějak nepostihuje - ráda se podívám na krásné mikádo, ale uvědomím si, že už bych necítila vlasy na zádech a to by mi hodně chybělo, hlavně v letním větříku. A díky delším vlasům si konečně užívám naprosto nenáročnou údržbu, žádné vztekání s kroutícími se a odstávajícími vlasy.

Tak pod tohle se podepisuju Smile a strašně se mi líbí, když mě vlasy šimrají hlavně na rukou mezi rukávem trička a loktem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 12:56 pm    Předmět: Citovat

Tak tam mě ještě nešimrají, ale aspoň se mám na co těšit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 1:00 pm    Předmět: Citovat

Teš se, těš, je to strááášně příjemný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 2:39 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Kataska napsal:
Mě už nuda z dlouhých vlasů delší dobu nějak nepostihuje - ráda se podívám na krásné mikádo, ale uvědomím si, že už bych necítila vlasy na zádech a to by mi hodně chybělo, hlavně v letním větříku. A díky delším vlasům si konečně užívám naprosto nenáročnou údržbu, žádné vztekání s kroutícími se a odstávajícími vlasy.

Tak pod tohle se podepisuju Smile a strašně se mi líbí, když mě vlasy šimrají hlavně na rukou mezi rukávem trička a loktem Smile


Taky souhlasím s Kataskou a Meeesho, mě tohle spíše otravuje, vždycky mám tik, že tam je vypadlý vlas, ještě handicap z doby, kdy jsem měla vlasy po ramena. Laughing Ale mám ráda, když se zakloním a vlasy mě šimrají na bedrech, to si vždycky říkám, že už jsou asi opravdu dlouhé. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 2:47 pm    Předmět: Citovat

wolfi, já mám to šimrání na rukou spojené s tím, že mi vlasy o dost povyrostly Smile hodně let (asi 7) jsem nosila vlasy dlouhé tak lehce pod ramena, když mě pak začaly šimrat na rukou, konečně jsem si všimla, že jsou fakt delší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 2:51 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
wolfi, já mám to šimrání na rukou spojené s tím, že mi vlasy o dost povyrostly Smile hodně let (asi 7) jsem nosila vlasy dlouhé tak lehce pod ramena, když mě pak začaly šimrat na rukou, konečně jsem si všimla, že jsou fakt delší Smile


Ano, asi bych si na to taky měla zvyknout, doufám, že už to jiné nebude, aspoň do té doby, než začnu plešatět. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út únor 08, 2011 4:04 pm    Předmět: Citovat

Ja som si na šimrání nemohla zvyknúť. Najmä v lete keď sa mi občas rozpadol drdol, alebo nejaké priamienky vypadli som sa vždy ľakala že čo za chlpatú potvoru sa to okolo mňa obšmieta. Raz somdokonca zaháňala imaginárnu muchu Embarassed . Odvtedy robím pevnejšie drdoly Laughing
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 9:12 pm    Předmět: Citovat

Tohle téma mi ani nepřipomínejte Very Happy Já mám snad pořád chuť na mých vlasech něco měnit a furt polemizuju o tom jaké by to bylo tak a jaké tak Very Happy Znáte to... Vždycky jsem třeba jen zastřihla konce a na nějakou dobu mě to uspokojilo Very Happy Ale v září jsem udělala velmi razantní krok a změnila jsem styl snad o 100% Very Happy z blond jsem tmavě hnědá a ze skoro do pasu mám sestříhané, prostříhané na podprsenkovou délku Smile Nelituju, změnilo mě to, vypadám lépe a už ne jako dítě co má dlouhé vlasy a to je všechno. Teď vidím, že tmavá mi sedí a sestčíhané vlasy se mi prostě hrozně líbí. Takže jsem dospěla k závěru, že si nechám tmavé sestříhané vlasy, ale co nejdelší (vždyť i vlasy do pasu můžou být sestříhané, ne?) Člověk asi potřebuje aspoň jednou za život "ulítnot", aby zjistil co mu sedí a co ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 12:52 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
Tohle téma mi ani nepřipomínejte Very Happy Já mám snad pořád chuť na mých vlasech něco měnit a furt polemizuju o tom jaké by to bylo tak a jaké tak Very Happy Znáte to... Vždycky jsem třeba jen zastřihla konce a na nějakou dobu mě to uspokojilo Very Happy Ale v září jsem udělala velmi razantní krok a změnila jsem styl snad o 100% Very Happy z blond jsem tmavě hnědá a ze skoro do pasu mám sestříhané, prostříhané na podprsenkovou délku Smile Nelituju, změnilo mě to, vypadám lépe a už ne jako dítě co má dlouhé vlasy a to je všechno. Teď vidím, že tmavá mi sedí a sestčíhané vlasy se mi prostě hrozně líbí. Takže jsem dospěla k závěru, že si nechám tmavé sestříhané vlasy, ale co nejdelší (vždyť i vlasy do pasu můžou být sestříhané, ne?) Člověk asi potřebuje aspoň jednou za život "ulítnot", aby zjistil co mu sedí a co ne Wink


Všechno je relativní. Spoustu lidí tady by chtěla co nejdelší vlasy v jedné délce a ti, co to tak mají se stříhají a sestřihávají. Cool Koukala jsem ti do galerky a nějak jsem nenašla tu blond, jen světle hnědou. Smile A myslím, že tobě by slušelo všechno, takže je důležitý vybrat si, v čem se nejlíp cítíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.