Jak se vyhnout únavě z dlouhých vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3bee29a626e235b83d268e2bac598a9fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 2:10 pm    Předmět: Citovat

No to jsem rada že nejsem sama Smile
ja mam dlouhe vlasy od mladi, jeden ulet v puberte na kratko me vyskolil nadosmrti, kazde rano jsem to musela krotit, porat prelezeny - takze na kratko uz nikdy!!! Ale ofinovy obdobi a obdobi dorustani mam uz jako mor - kdyz mi doroste ofina dylku, ustrihnu si malickou, pak ji zvetsuju a zvetsuju, kdyz uz ji mam hodne hustou tak ji zas necham dorustat, - ted jsem ve fazi opet nechat odrust .... doufam ze naposled Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 7:56 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Kláruška07 napsal:
Tohle téma mi ani nepřipomínejte Very Happy Já mám snad pořád chuť na mých vlasech něco měnit a furt polemizuju o tom jaké by to bylo tak a jaké tak Very Happy Znáte to... Vždycky jsem třeba jen zastřihla konce a na nějakou dobu mě to uspokojilo Very Happy Ale v září jsem udělala velmi razantní krok a změnila jsem styl snad o 100% Very Happy z blond jsem tmavě hnědá a ze skoro do pasu mám sestříhané, prostříhané na podprsenkovou délku Smile Nelituju, změnilo mě to, vypadám lépe a už ne jako dítě co má dlouhé vlasy a to je všechno. Teď vidím, že tmavá mi sedí a sestčíhané vlasy se mi prostě hrozně líbí. Takže jsem dospěla k závěru, že si nechám tmavé sestříhané vlasy, ale co nejdelší (vždyť i vlasy do pasu můžou být sestříhané, ne?) Člověk asi potřebuje aspoň jednou za život "ulítnot", aby zjistil co mu sedí a co ne Wink


Všechno je relativní. Spoustu lidí tady by chtěla co nejdelší vlasy v jedné délce a ti, co to tak mají se stříhají a sestřihávají. Cool Koukala jsem ti do galerky a nějak jsem nenašla tu blond, jen světle hnědou. Smile A myslím, že tobě by slušelo všechno, takže je důležitý vybrat si, v čem se nejlíp cítíš.


To je právě to, že člověk chce vždycky to co nemá Smile Já měla skoro celý život vlasy v jedné délce, takže je teď pro mě moc příjemná změna je mít sestříhané. Někdy to má třeba naopak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 8:11 pm    Předmět: Citovat

Taky to na mě občas padne. Pak mi přijde, že se za mnou ty vlasy táhnou jako dlouhá historie, že je mám bez života, splihlé a nehezké... Zároveň se ale bráním tomu je oživit ustřihnutím, protože s délkou, kterou mám, jsem spokojená. Tak trochu dilema. Confused
Většinou mě povzbudí hennování - ta čerstvá barva a lesk, vlasy zdravé a zacelené... Smile A taky když si uvědomím, že pokud nehlídám délku (a tou se v tomhle stavu nudy opravdu nezabývám), tak mi paradoxně o nějaký ten kousek poskočí. Takže mám motivaci k tomu, abych se neřešila ani délku, ani nudu a nechala vlasy dál po svém růst. Vždycky jsem pak po nějaké době potěšená, jak se povytáhly a zkrásněly. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly Family
81-160
81-160


Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 8:46 pm    Předmět: Citovat

Kazdej vychvaluje henu, ja barvim normalne, s henou jsem chtela zacit ale postup me rozhodil, ze jsem od toho ustopila, docela me to mrzi kvuli vlasum ale mit vsude z toho binec a 5 hodin barvu na hlave me desi Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 9:55 pm    Předmět: Citovat

Příjde mi, že vlivem práce, málo času se už tolik nezabývám malčkostmi jako jsou vlasy...dřív ve mě byl ten ďáblík co našeptává:"ostříhej se, nebudeš si na to sedat, nebudeš to tahaz ze zipu, nebudeš se zatrhávat o cizí hodinky". Nějak mě to opustilo, navíc Vánoce..svátky kdy vlásky dostaly kvanta kosmetiky Kerastase Very Happy...očekávám krizi s nástupem léta...kdy se vlasy lepí po těle, jsou splihlé, nedá se s nimi plavat..ách..to zase bude boj ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 7:33 am    Předmět: Citovat

Myslím, že mě na tu únavu pomáhají účesy. Když už si připadám, že je to pořád stejné a nuda, jdu na youtube a zkouším něco dalšího...

Zrovna včera jsem u vaření oběda počítala, kolik účesů jsem schopna vytvořit (a nosit). Došla jsem (zatím) k číslu 27. A to nepočítám obměňování vlasových doplňků.

Tohle by se mi s vlasy po ramena nikdy nestalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2013 9:40 am    Předmět: Citovat

Tak mě pomáhá kouknout okolo a spočítat si kolik slečen/paní s univerzální délkou ramena až lopatky vidím, pak si řeknu, že jsem ráda, že mám dlouhé Smile (ale já sem blázen a líbí se mi kromě vyjímek většinou mikáda a nebo alespoň do pasu, mezitím mi to přijde jako nuda Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 1:30 pm    Předmět: Citovat

Tak já tomu podlehla.
Ještě před pár týdny jsem byla nadšená, jak mám vlasy do půlky zad a že jsem je dlouho neměla tak dlouhé a asi 14 dní zpátky jsem došla k tomu, že nemají tvar a jsou pořád zplihlé a že to jsou přece jen vlasy. Navíc dvouměsíční odrosty mě uklidnily v tom, že mi vážně rostou rychle. Nejdelší prameny mám teď pár centimetrů pod ramena, ale protože mám vlasy setříhané, tak vypadají celkem krátce. Takže teď si pár měsíců nemusím dělat starosti s efektními copy a drdoly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiffani
8-20
8-20


Založen: 4.3.2013
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po duben 01, 2013 9:14 am    Předmět: Citovat

dobra otazka - po minulorocnej navsteve kadernicky, ktora sa ukazala ako omyl, mam fotku s nazehlenymi vlasmi pod ramena (prvy a posledny raz, co sa mojich vlasov dotkla zehlicka), ktora mi pripomenie nespokojnost. A potom mamku a priatela, ktori (ak fotka nezaberie) pripomenu, ako som si nadavala, ze som blbec Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: po květen 27, 2013 11:06 am    Předmět: Citovat

Ja som akurát včera zažila mániu a obrovskú únavu z mojich vláskov Sad už už som držala v ruke nožnice ale potom som si povedala nie.....vydržím heh tak som si trošku šmikla ofinku Very Happy a normálne moja mánia odišla ako sa hovorí aj vlk prežratý aj ovca celá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.