Účes pro velmi jemné vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f301803bdef99d2f4375b79a2b9d0515Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:44 am    Předmět: Účes pro velmi jemné vlasy Citovat

Zdravím vás

doufám, že nejsem jediná, která má takovejhle problém a že se tu najde někdo, kdo mi dokáže poradit. Mam extra jemné vlasy, dlouhý asi po lopatky. A co mě trápí - ráno strávím třeba 15 minut nad jednim blbym culíkem. Když je umeju, tak druhý den vypadaj docela dobře rozpuštěný, jenže se mi vzadu dělá něco jako pleška (?) - taková prodloužená pěšinka, s kterou nejde nic udělat a vypadá to příšerně. Tudíš se ráno rozhodnu udělat si culík - no a to je porod Smile. Ať to češu jak to češu, furt se mi tam dělaj pěšinky, plešky a já nevím co všechno, prostě mi ze všech stran prosvítá lebka a to vypadá fakt hrozně Embarassed

obávám se že na to nějaká rada asi neexistuje, ale jestli máte nějakej fígl, jak si udělat rychlí culík bez toho aby vám byla vidět hlava, budu moc ráda Crying or Very sad Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 12:35 pm    Předmět: Re: Účes pro velmi jemné vlasy Citovat

chuchorietka napsal:
Zdravím vás

doufám, že nejsem jediná, která má takovejhle problém a že se tu najde někdo, kdo mi dokáže poradit. Mam extra jemné vlasy, dlouhý asi po lopatky. A co mě trápí - ráno strávím třeba 15 minut nad jednim blbym culíkem. Když je umeju, tak druhý den vypadaj docela dobře rozpuštěný, jenže se mi vzadu dělá něco jako pleška (?) - taková prodloužená pěšinka, s kterou nejde nic udělat a vypadá to příšerně. Tudíš se ráno rozhodnu udělat si culík - no a to je porod Smile. Ať to češu jak to češu, furt se mi tam dělaj pěšinky, plešky a já nevím co všechno, prostě mi ze všech stran prosvítá lebka a to vypadá fakt hrozně Embarassed

obávám se že na to nějaká rada asi neexistuje, ale jestli máte nějakej fígl, jak si udělat rychlí culík bez toho aby vám byla vidět hlava, budu moc ráda Crying or Very sad Shocked Smile


No možná právě proto, že to češeš jak to češešSmile se tam dělají ty pěšinky..napadá mě..zkus si vlasy v předklonu rozčesat, přehodit dozadu a hnedka je chytnout a vzít do culíku, který bych moc neutahovala...tím se ty pěšinky zvýrazní..a udělej si ho výš na hlavě. Ale nezaručuju, že to k něčemu bude..jen u mě to ráno funguje, když mám nepoužitelné vlasy:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 4:15 pm    Předmět: Citovat

Já jsem na tom úplně stejně, taky mám prosvítající lebku po celé hlavě a můžu se z toho zjevit. Ať si dělám jakýkoli účes, vlasy popotahuju a sponkuju, abych ty plešky zakryla, ale někdy marná práce. Děkuju za tip na culík, vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 4:20 pm    Předmět: Citovat

Mám podobnej problém - zvlášť při pokusech o francouzskej cop mě může vzít čert, to je fakt jedna pěšinkopleška vedle druhý a dá děsnou práci to nějak zakamuflovat, aby to nebylo tak vidět. Ale tu metodu, co popsala Snopinka, praktikuju a funguje moc dobře. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:42 pm    Předmět: Re: Účes pro velmi jemné vlasy Citovat

tak ten culík jsem taky zkoušela, jde to ale jen s čerstvě umytejma vlasama, jinak výsledek nula. ale jsem ráda že v tom nejsem sama holky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:47 pm    Předmět: Re: Účes pro velmi jemné vlasy Citovat

chuchorietka napsal:
tak ten culík jsem taky zkoušela, jde to ale jen s čerstvě umytejma vlasama, jinak výsledek nula. ale jsem ráda že v tom nejsem sama holky Razz


S mastnějšíma to jde hůř..ale když se fakt snažím tak to jde i s nima:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

Mám stejnej problém a hrozně mě to sere Sad Si připadám jak nákej plešatej dědek,ale přemýšlel jsem,že to může být z pešinky,kterou hrozně dlouho nosím uprostřed. Dělám si proto culík normálně že jen vlasy hodím do gumičky a nečešu je nahoru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 2:05 pm    Předmět: Citovat

mmm to já poslední dobou koumu taky nějakou pěšinku vzdáu na hlavě která připomíná jak kdyby mě tam valsy nerostly.. poslední dobou to docela pozoruji.. i spolužačky na mě jestli tam nemám pleš :-/ Rolling Eyes Sad přitom myslím ,že jsem to nemývala ,, vlasů mám docela dost .. jediné co si říkam třeba jak na těch vlasů ležím přes noc ,že se nějakou rozhrnou a zůstane tam takovýhle místo.. není to nic hrozýho ale hezkýho taky ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 3:50 pm    Předmět: Citovat

To je téma přesně pro mě Very Happy pět vlasů, no, spíš pět takových hedvábných pavučinek, nad ušima skoro holá kůže, když mám vlasy mastnější nebo přeleželé a o pěšinkoplešce na temeni (u mě teda spíš na pravé straně temene) ani nemluvím Laughing na facku!! Nejhorší je, když moc intenzivně svítí slunce, to můžu ty pěšinkoplešky zakrývat zbývajícími vlasy jak chcu a stejně jsou vidět Embarassed i mí přátelé si ze mě utahujou, že mám vlásečky jak mimčo Twisted Evil a fakt asi moc neporadím, já totiž kvůli tomu meju vlasy každé ráno, nefénuju (ono je to stejně do hodinky suché, zvlášt s odrůstajícím mikádem), používám co dva týdny henné color zlatá blond a jako zběsilá kupuju přírodní šampony na objem a jemné vlasy a přípravky typu lopušák a thermal med... ty nevím, jestli zabíraj Smile každopádně si myslím, že jestli se někdo s minimem vlasů narodil, tak má holt asi utrum Rolling Eyes ale jestli má někdo nějaké spešl rady, tak čekám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kajinaa
41-80
41-80


Založen: 3.1.2011
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 4:36 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
To je téma přesně pro mě Very Happy pět vlasů, no, spíš pět takových hedvábných pavučinek, nad ušima skoro holá kůže, když mám vlasy mastnější nebo přeleželé a o pěšinkoplešce na temeni (u mě teda spíš na pravé straně temene) ani nemluvím Laughing na facku!! Nejhorší je, když moc intenzivně svítí slunce, to můžu ty pěšinkoplešky zakrývat zbývajícími vlasy jak chcu a stejně jsou vidět Embarassed i mí přátelé si ze mě utahujou, že mám vlásečky jak mimčo Twisted Evil a fakt asi moc neporadím, já totiž kvůli tomu meju vlasy každé ráno, nefénuju (ono je to stejně do hodinky suché, zvlášt s odrůstajícím mikádem), používám co dva týdny henné color zlatá blond a jako zběsilá kupuju přírodní šampony na objem a jemné vlasy a přípravky typu lopušák a thermal med... ty nevím, jestli zabíraj Smile každopádně si myslím, že jestli se někdo s minimem vlasů narodil, tak má holt asi utrum Rolling Eyes ale jestli má někdo nějaké spešl rady, tak čekám Smile


mmm já si zrovna nemyslím , že bych měla jemný vlasy nebo tak.. neim čím to je a stve mě to :-/ jedině co mě napadlo to místo nečím potírat pořád at tam rostou vlasy .. čím to je Sad Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.