Účes pro velmi jemné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=838426f9d7a04b92b8026b3374437c14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt únor 10, 2011 7:52 pm    Předmět: Citovat

mmm já si zrovna nemyslím , že bych měla jemný vlasy nebo tak.. neim čím to je a stve mě to :-/ jedině co mě napadlo to místo nečím potírat pořád at tam rostou vlasy .. čím to je Sad Question[/quote]

Možná ti jenom začaly jinak růst vlasy, víš, prostě směrem "pryč" od toho místa, kde se ti teď dělá ta "pleška". Já ji tam třeba měla odjakživa, jsem tam nějak líznutá, nebo co, a krom toho teda já málo vlasů mám a ještě jemné. Jinak můžeš zkusit třeba intenzivně to místečko mazat lopušákem, nebo já mám třeba takovou tubu s krémem na podporu růstu vlasů, je od nějaké maďarské firmy nebo co, myslím, že se to jmenuje Thermal med - je tu na to i vlákno, prý dost pomáhá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MayChild
8-20
8-20


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

No, tak koukám že mám stejný problém - tedy můj problém je s jednou pěšinkou vzadu na temeni, která se mi neustále tvoří. Je to vlastně takové prodloužení té chtěné Razz Nepomáhá na to nic, jen pokud jsou vlasy stažené, tak přečísnout jemnějším (jako tupírovacím) hřebínkem.
Jednou jsem se na to ptala kadeřnice a ona říkala, že každý má na hlavě takového "vejra". 6e je to místo, kde vlasy rostou v jiném směru než ostatní a že se s tím nedá nic dělat. Někdo ho holt má na blbým místě, jako třeba já.
Vypadá to nevzhledně, ale co se dá dělat. Když jsou vlasy rozpuštěné, tak s tím nic nenadělám Mad

Ale kdyby někdo věděl co s tím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 2:28 pm    Předmět: Citovat

MayChild napsal:
No, tak koukám že mám stejný problém - tedy můj problém je s jednou pěšinkou vzadu na temeni, která se mi neustále tvoří. Je to vlastně takové prodloužení té chtěné Razz Nepomáhá na to nic, jen pokud jsou vlasy stažené, tak přečísnout jemnějším (jako tupírovacím) hřebínkem.
Jednou jsem se na to ptala kadeřnice a ona říkala, že každý má na hlavě takového "vejra". 6e je to místo, kde vlasy rostou v jiném směru než ostatní a že se s tím nedá nic dělat. Někdo ho holt má na blbým místě, jako třeba já.
Vypadá to nevzhledně, ale co se dá dělat. Když jsou vlasy rozpuštěné, tak s tím nic nenadělám Mad

Ale kdyby někdo věděl co s tím...


Já je jednu dobu usilovně zkoušela česat namokro tak, aby to nebylo vidět, ale už si nevzpomínám, jak dlouho mi to vydrželo a jestli to mělo účinek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MayChild
8-20
8-20


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 2:34 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
MayChild napsal:
No, tak koukám že mám stejný problém - tedy můj problém je s jednou pěšinkou vzadu na temeni, která se mi neustále tvoří. Je to vlastně takové prodloužení té chtěné Razz Nepomáhá na to nic, jen pokud jsou vlasy stažené, tak přečísnout jemnějším (jako tupírovacím) hřebínkem.
Jednou jsem se na to ptala kadeřnice a ona říkala, že každý má na hlavě takového "vejra". 6e je to místo, kde vlasy rostou v jiném směru než ostatní a že se s tím nedá nic dělat. Někdo ho holt má na blbým místě, jako třeba já.
Vypadá to nevzhledně, ale co se dá dělat. Když jsou vlasy rozpuštěné, tak s tím nic nenadělám Mad

Ale kdyby někdo věděl co s tím...


Já je jednu dobu usilovně zkoušela česat namokro tak, aby to nebylo vidět, ale už si nevzpomínám, jak dlouho mi to vydrželo a jestli to mělo účinek Smile


Mě to pomohlo jen když jsem tam dala i tužidlo... ale říkám si, že dokud je to jen to jedno místo, tak to přežiju Smile
A teď když jsem si začala mýt vlasy lávovou zemí mám vlasy tvárnější, tak je to i o něco lepší, ale možná jsem si jen zvykla Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 2:36 pm    Předmět: Citovat

Někdy pomůže vlasy pravidelně olejovat ( po celé célce- i vlasovou pokožku). Vyživené se pak začnou trošku jinak chovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MayChild
8-20
8-20


Založen: 8.12.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 2:38 pm    Předmět: Citovat

slunovláska napsal:
Někdy pomůže vlasy pravidelně olejovat ( po celé célce- i vlasovou pokožku). Vyživené se pak začnou trošku jinak chovat.


A jakým např. olejem? Já používám kokosák, ale jen na konečky. Znamená to dát si třeba jednou týdně zábal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 3:52 pm    Předmět: Citovat

MayChild napsal:
slunovláska napsal:
Někdy pomůže vlasy pravidelně olejovat ( po celé célce- i vlasovou pokožku). Vyživené se pak začnou trošku jinak chovat.


A jakým např. olejem? Já používám kokosák, ale jen na konečky. Znamená to dát si třeba jednou týdně zábal?


ma nejaky vyznam olejovat pokozku hlavy, ked mam pri korienkoch mastnejsie vlasy a konce suche a rozstiepene? doteraz som totiz pouzivala kokosak len na dlzky a konce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

olejový zábal nikdy nie je na škodu, pokiaľ vlasy vyložene nevysušuje, podľa mňa. a pokojne si to dajte aj na pokožku a rovno ju pri tej príležitosti aj jemne premasírujte. ako tu už bolo povedané - vyživené vlasy sa inak správajú a často sa aj lepšie upravujú (vlastná skúsenosť). a keď sa bavíme konkrétne o jemných, je treba dbať, aby sa všetok olej riadne vymyl a vlasy neplihli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 5:21 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
olejový zábal nikdy nie je na škodu, pokiaľ vlasy vyložene nevysušuje, podľa mňa. a pokojne si to dajte aj na pokožku a rovno ju pri tej príležitosti aj jemne premasírujte. ako tu už bolo povedané - vyživené vlasy sa inak správajú a často sa aj lepšie upravujú (vlastná skúsenosť). a keď sa bavíme konkrétne o jemných, je treba dbať, aby sa všetok olej riadne vymyl a vlasy neplihli Wink


Souhlas se vším, Morano. Jakýkoliv olej je lepší než žádný, co komu sedne, je třeba vyzkoušet. Výborný i na jemné vlasy je třeba olej s amlou- někde je tady o něm vlákno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 6:06 pm    Předmět: Citovat

už jsem dlouho žádné olejové zábaly nedávala, tak tímto jste mě navnadily, abych s tím zas začla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.