Rovné nebo vlnité???
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8a25311f74e81e69c2343249674a09aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: so srpen 19, 2006 12:34 pm    Předmět: Rovné nebo vlnité??? Citovat

Tááák,tohle já řesim neustále.Mam vlasy rovné, takže chci samozdřejmě vlnité.Natacek mam tolik, že je mužu prodávat.Dřív jsem si nedovedla představit, že bych šla ven s rovnými vlasy.Jenže už mě to nebaví, pořad chodit doma s natáčkama a taky výsledny efekt moc dlouho nevydrží.Taky si říkám, když si ostatni vlasy žehlí, proč ja si je vlastně natáčím??Takže pište, co se vám více líbí a jestli také chcete pořad to, co zrovna nemáte. Jana
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne srpen 20, 2006 6:51 pm    Předmět: Citovat

Mám kudrnaté, líbí se mi kudrnaté. Jednou za uherský rok pro zábavu vyžehlím. Wink Krásné rovné vlasy taky ocením Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 10:29 pm    Předmět: Citovat

Rovné nebo jemně vlnité. Kudrnaté se mi nelíbí ani když jsou hodně dlouhé (a že se mi hodně dlouhé vlasy moooc líbí Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 10:39 pm    Předmět: Citovat

asi bych souhlasila s těmi jemně vlnitými... takové mám a když ještě povyrostou, tak by to mohlo byt ještě lepší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt srpen 24, 2006 10:52 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
asi bych souhlasila s těmi jemně vlnitými... takové mám a když ještě povyrostou, tak by to mohlo byt ještě lepší...




To je jistě příjemné očekávání. Jak dlouhé by jsi je chtěla mít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 11:53 am    Předmět: Citovat

jak narostou... chtěla bych je do pasu, to se mi moc líbí, ale pokud budou zdravé a husté, tak bych je nechala ještě růst, ale když už je to potom dlouhý a ty konce tenký, tak to nevypadá pěkně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 5:15 pm    Předmět: Citovat

Občas mě ty prstýnky pěkně štvou. Normálně je mám kousek pod podprsenku,ale když si je natáhnu, jsou minimálně o 5 cm delší. Je to zrada Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 9:06 pm    Předmět: Fairy Citovat

Vidíte, to je zajímavé. Muži jednoznačně preferují vlasy rovné a hladké, když zvlněné, tak jen mírňoučce. Ptala jsemse několika přátel a do jednoho měli radši rovné. Prý se po nich dá příjemně hladit. A tady Johny píše to samé. To abychom se my vlnité šly odstřelit - nebo ostříhat? Shocked
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 9:10 pm    Předmět: Citovat

A zrovna mně se vlny a kudrny tak líbí! štve mě, když se mi mé vlasy (normálně mírně vlnité) rovnají, protože už jsou moc těžké. Často je vlhké zaplétám, abych měla aspoň copanové vlny. Natáčky bych z nich už asi jakživa nevymotala Smile . Mít prstýnky, prostě vyloženě kudrny, byla bych happy. Hustá objemná záplava prstýnků na zádech - co může být krásnějšího? Ne tedy, že bych neměla husté vlasy, ale největši objem dsáhnou jedině kudrny. Vyloženě rovné vlasy mi připadají řídké, zplihlé a nezajímavé. Prostě objem je náádhera! Very Happy
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 8:56 am    Předmět: Citovat

některé jsou pěkné rovné, jiné vlnité. Já je mám mírně vlnité, ale u obličeje se mi vlní víc a to mě štve, tak je občas vyžehlím. Když jsem si je naposled vyžehlila, tak byl přítel nadšený a dělal si srandu, že přišla nová baba. Hned se vyptával, jestli to žehlení dá hodně práce, jestli to škodí vlasům a že jsou na vlasy přece nějaký výživný kondicionery atd. a já jsem se musela smát, protože ho zajímá hlavně fotbal a hokej a najednou taková pozornost. Potěší to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.