Rovné nebo vlnité???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3e449161d10b88b4b4cb9f0e8c72ba01Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 4:10 pm    Předmět: Citovat

No kdežto mě, která mám vlasy jak hřebíky, tak ne aby se zkroutily do loken, co Evil or Very Mad Twisted Evil Very Happy Chjoo.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 6:34 pm    Předmět: Citovat

Tak děkuju, trochu mě uklidnilo, že je to víceméně normální, ale nic to nemění na tom, že mě to mrzí Very Happy hmm a nějaká finta co s tím, aby se zase začaly vlnit? kdybych to ostříhala (ne že bych chtěla) to by asi nepomohlo, co? prvně jsem si myslela, jestli nejsou třeba vysušené, ale v poslední době na ně ptlám balzámů jak pitomá a nic. Taky mě napadlo, že by to mohlo být tím, že jsem přestala hennovat, jenže před hennou jsem je měla taky vlnité takže tím to taky nebude.
No nic, asi je to teda normální, nezbyde mi doufát, že se třeba časem umoudří a začnou se vlnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě napadlo, jsou k něčemu ty přípravky na vlnité vlasy (balea)? jestli by to třeba nepomohlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 7:11 pm    Předmět: Citovat

ja jsem zase mela vzdycky vlasy rovne rovne rovne. pak jsem se vyrazneji ostrihala a najednou se zacly vlnit. mylsela jsem, ze to je tim, ze jsou lehci, ale vlni se i kdyz je mam delsi (i kdyz, pravda, dost prostrihane). delaji si proste co se jim zamane. Twisted Evil

ale taky se priklanim k nazoru, ze by to mohlo byt zatizenim. mi se totis zda, ze se mi vlni vice, co jsem vysadila silikony.

co na vlasy pouzivas? a nevlni se ani kdyz jsou vlhke?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 8:25 pm    Předmět: Citovat

Žádný silikony na ně nedávám. Používám heřmánkový šampon z Yves Rocher a balea balzám Oil Repair (tam by silikony být neměly). Navíc když jsem kdysi dávno používala hnusárny jako fructis a podobné šampony tak jsem vlnky měla....ono to silikonama nebude...ať jsem je používala nebo ne, vlnky byly.....fakt bych ráda věděla čím to je....:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ahoj.ky
0-7
0-7


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 8:35 pm    Předmět: Citovat

Raketka: A nemůže to být třeba střihem vlasů? Vlasy se víc kroutí, když jsou postupně sestříhané (nebo i prostříhané), protože každá ta vrstva má pak prostor pro to kroucení. Ale pokud bys měla vlasy ustřižené v jedné délce nebo by to sestříhání nebylo tak znatelné, tak se budou kroutit podstatně méně. Znám to z vlastní zkušenosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne říjen 27, 2013 9:40 pm    Předmět: Citovat

no je to divne teda. i to, jak pises s hennou, ze jsi prestala. zdalo se mi, ze vlasy se prave rovnaji pri hennovani, ne? takze ani tohle nedava smysl.

s tim prostrihanim je to i moje zkusenost, ale myslim, ze by ty vlasy mely aspon jevit naznak vlnitosti po namoceni a pri schnuti, kdyz je pomackas v rukach. pokud se tvari rovne furt, tak nevim, jestli by prostrihani pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 12:12 am    Předmět: Citovat

Prostříhané je mám a náznaky vlnitosti tam jsou, jenže už to zdaleka není takové jak například v galerce na fotce "vlnky". Pokud jsem vlasy nerozčesala byly téměř kudrnaté, pokud jsem je rozčesala měla jsem takové ty velké měkké vlny. Teď když nerozčešu, tak mám divné velké vlny a když rozčešu, tak uplně rovné. Oni si vždycky dělali co chtěli, ale teď ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 8:52 am    Předmět: Citovat

jeste me napada, jestli to nemuze byt nejakou hormonalni zmenou treba. nektere zeny uvadeji zmenu kudrnatosti v souvislosti s tehotenstvim a porodem. mozna by mohla pusobit podobne napriklad zmena v antikoncepci.. (?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 9:22 am    Předmět: Citovat

hmm, to asi taky ne. Jedinná změna bylo to ostříhání, ale teď jsem si vzpomněla že jsem to mikádo hodně žehlila a teď vlastně ty žehlené vlasy tvoří konce, tak třeba až to ostříhám, tak se zase začnou kroutit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.