Rovné nebo vlnité???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a0fde7a962931c22566f19cc07233656Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po říjen 28, 2013 9:41 am    Předmět: Citovat

no to je mozne, ze tim zehlenim utrpely. (zajimave je, ze se rika, ze rovne vlasy jsou nejzdravejsi Smile )

napadla me jeste jedna vec, kterou bys mohla v mezicase vyzkouset. pry sulfaty taky vlnitym vlasum vadi, tak treba srandy typu curly girl, soda & ocet nebo tuhy sampon.. cetla jsem zkusenosti, ze pri techto metodach se lidem zacly vlnit vlasy (nebo vlnit vice).

pokud tohle neni tvuj salek caje, tak potom mozna ty vlnici spreje, ale s tema zkusenost moc nemam (mela jsem jeden a bylo v nem dost silikonu). mi vyhovuje rano postrikat vodou a pomackat. ale ja mam vlnite jen trosku (myslim, ze 2A).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 12:29 am    Předmět: Citovat

Kdysi jsem nekde cetla, mozna ze i tady Smile ze vlasy zvlni strihani v pribyvajicim mesici v beranu, ted jsem hledala neco k tomu a nasla jsem zas ze v panne. A taky jsem nasla vlakno na LHC, ze si nekolik lidi zlepsilo vlnky s lepsi peci o vlasy, hydratacni peci atd. Tak mozna Raketko to muze u tebe souviset s tim zesvetlovanim hermankem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 7:50 am    Předmět: Citovat

Je to možné, že za to může heřmánek, mám vlasy takové hebčí a měkčí, dřív byly hrubé jakoby drátovité...v souvislosti s tímto jsem udělala pokus a vynechala jsem kondicionér a opláchla vlasy odvarem z ořechového listí (bylo to v rámci postupného ztmavování, jelikož nedostatkem sluníčka se mi začíná objevovat nehezký odrost) a ejhle vlasy byly o dost vlnitější, dokonce na pár pramíncích byly i náznaky původních ruliček.
Takže můj závěr: nechat je zhrubnout a nečesat (jelikož to prostě stejně bez kondiše nerozčešu Very Happy)
P.S. Díky všem za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 9:33 am    Předmět: Citovat

já taky přidám zkušenost, sice ne se svými vlasy, ale ségra od mojeho byla taky ostříhána na krátko a vlny najednou fuč.... no to bylo breku, že má po kudrlinách, ale jak vlasy dorůstatly, tak se zas začly vlnit, tož tak.... takže možné je vše, zdá se, že je to u tebe fakt kombinace střih + heřmánek... šak uvidíš, dej tomu čas Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 10:28 am    Předmět: Citovat

Teď zkouším jak se budou tvářit bez kondicionérů, balzámů a jiných blbůstek co zjemňujou vlasy. Místo toho oplachuju po každém umytí odvary. A rozčesávám JEN před mytím. Zatím jsem zkoušela odvar z ořechového listí a vlasy zhrubly, jakoby se obalily, získaly moc krásnou medově zlatou barvu a začly se vlnit. Sice na omak nejsou tak příjemně měkké a jemné, zato vypadají zdravěji.
Co si o tomto postupu myslíte? Nemůže to vlasům nějak uškodit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 12:46 pm    Předmět: Citovat

ja si nemyslim, ze by kazde vlasy potrebovaly kondicioner. pokud jim nedelas casto nejake zlo treba tepelnou upravou, myslim, ze by se mohly obejit bez. ale urcite bych davala olej do koncu a treba jednou tydne naky zabal nebo masku. mi to tak teda celkem staci.
btw, taky cesu pred mytim, jinak moc ne Embarassed Smile ja jsem takovy barbar...
kazdopadne, pokud to tvym vlasum uskodi, poznas to a pak jim to nejak vynahradis. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 1:45 pm    Předmět: Citovat

No uvidíme, mě právě příjde, že bez toho kondišu jsou lesklejší a pevnější a konce vypadají daleko míň zničeně než dřív....jsem asi osoba přírodní a moje vlasy budou tím hezčí, čím míň se o ně budu starat Very Happy
Díky všem za rady....průběžně budu informovat jak to pokračuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teri007
81-160
81-160


Založen: 10.8.2009
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 12:39 am    Předmět: Citovat

Ja jsem taky zacla praktikovat necesani po myti a diky tomu jsem objevila svoje mirne vlnky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 8:07 pm    Předmět: Citovat

to me moc tesi, ze je nas vic takovych Smile
kdyz ty vlasy bez ucesani nekdy vypadaji lip.. a dredy se mi zatim nedelaji, tak co Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2013 7:27 pm    Předmět: Citovat

Mám rovné vlasy a páčia sa mirovné vlasy, našťastie Very Happy Ale semtam si ich na noc zapletiem aby som mala vlnky, len tak pre zmenu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.