Bledule obecné
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=50655e77ab9a0f3048f3ea1ba0bc52c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou barvu kůže upřednostňujete?
úplně bílou
33%
 33%  [ 4 ]
bledou
66%
 66%  [ 8 ]
opálenou
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 1:07 pm    Předmět: Bledule obecné Citovat

pro všechny bledé tváře
Už od dětství válčím s bílou pletí, která se vůbec nechce opalovat, mám fialové kruhy kolem očí a namodralou pleť, takže vypadám nemocně a anemicky, což mi blízcí rádi často říkají..Návíc když se špatně vyspím, nebo je mi vážně špatně, tak zezelenám, nebo "zflekatím".Nevím si rady ani s líčením..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 1:27 pm    Předmět: Citovat

No tak to ja taky,sice se opalim a nakonec to zhnedne(do odstinu co ostatni maji behem zimy,ja mam po letu v CR),ale casto nejdrive zcervenam a spalim se.. Ale vypada to prirozeneji nez treba ze solarka.. Jsem totiz presny skandidavsky typ:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 2:30 pm    Předmět: Citovat

Jj, narážky typu "ty zelino", "ty bledule", "ty opaluj se trochu" mi už taky dost lezou na nervy... Taky mě moc neba na sebe pořád matlat tónovací krémy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:04 pm    Předmět: Citovat

Maminka přítele mi vždycky říká:Jani, tobě je špatně?Jsi taková bledá, jako smrt, jdi si lehnout.Nebo od malička jsem byla často tázána učiteli:Tobě je špatně?Nechceš radši jít domu?Jeden čas jsem to řešila samoopalováky, ale vypadalo to děsně flekatě a žlutě.Na někom se mi bledá pleť líbí, ale musí vypadat "zdravě",svěže a sjednoceně..Pořád zkouším nějaká pleťová séra, ale nic nefunguje.Taky se neopaluji, vždycky se jen spálím a oloupu se. Funguje vám nějaká kosmetika?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:28 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem přecházela k nové doktorce. Prý: "Přijďte někdy na počáteční vyšetření, a hlavně krevní obraz, nelíbíte se mi, jste taková bledá..." Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Nedávno jsem přecházela k nové doktorce. Prý: "Přijďte někdy na počáteční vyšetření, a hlavně krevní obraz, nelíbíte se mi, jste taková bledá..." Laughing

jo, to já takhle jednou šla na prohlídku a řikám: minulý týden jsem byla nějaká nachlazená, ale už je mi dobře... a ona: jo? Shocked ale vy jste taková bledá a ty kruhy pod očima... Laughing

jinak to, že jsem bledá, až dozelena mi nevadí, když někdo rýpe, tak to vydávám za důkaz mého aristokratického původu Laughing Laughing
a na ty modrofialové kruhy pod očima už jsem si konec konců taky zvykla, bez nich to nejsem já (jednou se mi je podařilo kompletně zamaskovat korektorem a vypadala jsem jako mongol s downovým synromem křížený se syslem Wink Laughing )
tož tak...


Naposledy upravil egle dne st květen 06, 2009 4:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

Egle - dost dobrej přístup! Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Ještě tak přemýšlím, že si zesvětlím vlasy, abych nevypadala jako mrtvola.Ta černá na mě vypadá hrozně tvrdě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

janah napsal:
Ještě tak přemýšlím, že si zesvětlím vlasy, abych nevypadala jako mrtvola.Ta černá na mě vypadá hrozně tvrdě.

neblbni, Sněhurka to taky tak měla a jaká to byla kočka Wink
mně se takový Sněhurko-typy hrozně líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

poznám jediné riešenie - spraviť zo svetlej pleti svoju prednosť Wink väčšine ľuďom to pristane, a keď sa to snažia nejak zamaskovať/radikálne zmeniť, tak je to akurát tak smiešne.. myslím, že také light opálenie by vám mohli pridať tónovacie krémy a bronzer.. proste tú pleť nejak rozjasniť - ale nepreháňať to.
jediné čo mi na mojej pleti vadí je, že sa hneď spálim a musím si dávať veľký pozor na slnku. inak som so svojou "zdravou" farbou (a letnými pehami) spokojná. na sebe si neviem predstaviť inú Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.