Bledule obecné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00541e9871c8a645996fb9d7c4a18d6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou barvu kůže upřednostňujete?
úplně bílou
33%
 33%  [ 4 ]
bledou
66%
 66%  [ 8 ]
opálenou
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 2:37 pm    Předmět: Citovat

tak jsem byla včera v nemocnici na vyšetření a ve zprávě mám napsané, že mám kůži bledšího koloritu Very Happy tohle budu používat, až se mi zas někdo bude smát že vypadám jako Morticia z Addamsové rodiny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 9:56 pm    Předmět: Citovat

Co se týče líčení, já jsem navyklá da výraznější oči - bez černé protažené linky do společnosti prakticky nevycházím, pokud nejdu naproti přes ulici na pivo s chlapama Laughing Jinak si libuji ve stínování očí a celkově nápadnějším vzhledu - hold se mě drží takový ten metal/gothic styl, což miluji i co se týče hudby. Na rtěnky jsem si nikdy moc nepotrpěla, ale asi 2 roky mám úžasnou temně rudou od oriflamu, a neměnila bych. Sice ji běžně nenosím, to spíš klasické balzámy od labella, ale na setkání s přáteli a slavnostnější akce si ji nemůžu vynachválit - možná někde vylovím fotku ze sestřiné svatby na profil. Tvářenky nepoužívám, tvar svému nafouknutému ksichtu dávám spíš šedivými stíny, kterými vykreslín kontury na tvářích Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 12:56 pm    Předmět: Bílá pleť Citovat

Mě by zajímalo, jak se díváte na bílou pokožku. Dříve byla znakem urozenosti a krásy, ovšem postupem času se bledulky vyměnily za krásky s bronzovým opálením.
A vy? Co máte radši? Používátě nějaký přípravek/věc na vybělení kůže, nebo se zahalujete? Nebo snad máte radši bronzové opálení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 3:54 pm    Předmět: Citovat

Milujem bielu pokožku ! Pripadá mi to veľmi príťažlivé najmä v kontraste s červeným a čiernym oblečením Smile Mám alergiu na slnko takže nevychádzam z domu bez krému s najvyšším ochranným faktorom a pokožku si udržiavam bielu aj tým, že nechodím veľmi odhalená ( iba krk , dekolt a ruky ) a na tvár rada používam séra s vitamínov C + mám v pláne vyskúšať kórejskú kozmetiku , ktorá často obsahuje látky vďaka ktorým je pokožka biela a najmä rozjasnená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 8:45 am    Předmět: Citovat

Ono záleží na tom, jestli to vypadá přirozeně, protože kdyby si třeba nějaká afroameričanka "vybělila xicht", tak to vypadá fakt hrozně... Ale obecně se mi bledší pleť líbí a konkrétně mně opálení ani moc nesluší... V létě se snažím co nejvíc zůstávat doma a pokaždé, když děláme doma s okurkama, tak si obkládám obličej těma šlupkama Very Happy Loni a předloni jsem zkoušela i různé homemade masky a vodičky, např. hladká mouka + med + citron - ta je bezvadná, protože mouka vysaje přebytečný maz, med hydratuje a citron možná i trochu vybělí; nebo nakrájet malou bramboru na minikostky a nechat je chvilku v misce s vodou a pak tou vodou z toho potřít obličej... Uvidím, jak to v létě budu mít s prací, ale i kdybych nebyla nějak moc vytížená, tak asi budu spíš pořádně mazat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2015 1:06 pm    Předmět: Citovat

Také mám ráda velmi bledou pleť, kterou teš ale bohužel ztrácím, protože mám alergii na slunce a pyly, a tak jsem samej rudej flek a ekzém Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 6:26 pm    Předmět: :) Citovat

Jenyiiis napsal:
Také mám ráda velmi bledou pleť, kterou teš ale bohužel ztrácím, protože mám alergii na slunce a pyly, a tak jsem samej rudej flek a ekzém Laughing


noooooo, tak já jsem zase prostě ten člověk, co se hodně rychle opálí, jenže mám radši bílou pokožku . . . SadSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 2:36 pm    Předmět: Citovat

Nikyy33 napsal:
Milujem bielu pokožku ! Pripadá mi to veľmi príťažlivé najmä v kontraste s červeným a čiernym oblečením Smile Mám alergiu na slnko takže nevychádzam z domu bez krému s najvyšším ochranným faktorom a pokožku si udržiavam bielu aj tým, že nechodím veľmi odhalená ( iba krk , dekolt a ruky ) a na tvár rada používam séra s vitamínov C + mám v pláne vyskúšať kórejskú kozmetiku , ktorá často obsahuje látky vďaka ktorým je pokožka biela a najmä rozjasnená Smile


a pomáhá vitamín na bělení?
potom dej vědět s tou korejskou kosmetikou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 5:02 pm    Předmět: Re: :) Citovat

Etelwena napsal:
Jenyiiis napsal:
Také mám ráda velmi bledou pleť, kterou teš ale bohužel ztrácím, protože mám alergii na slunce a pyly, a tak jsem samej rudej flek a ekzém Laughing


noooooo, tak já jsem zase prostě ten člověk, co se hodně rychle opálí, jenže mám radši bílou pokožku . . . SadSmile


Taky jsem před pár lety byla rok co rok jako cikáně s modrýma očima (nebrat nějak ofenzivně) Laughing Teď na slunce moc nelezu, jedna kvůli alergii, ale i kvůli úžehu, ke kterému mi stačí fakt jen chvilka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2015 6:47 pm    Předmět: Citovat

[quote="Etelwena"]
Nikyy33 napsal:
Milujem bielu pokožku ! Pripadá mi to veľmi príťažlivé najmä v kontraste s červeným a čiernym oblečením Smile Mám alergiu na slnko takže nevychádzam z domu bez krému s najvyšším ochranným faktorom a pokožku si udržiavam bielu aj tým, že nechodím veľmi odhalená ( iba krk , dekolt a ruky ) a na tvár rada používam séra s vitamínov C + mám v pláne vyskúšať kórejskú kozmetiku , ktorá často obsahuje látky vďaka ktorým je pokožka biela a najmä rozjasnená Smile


a pomáhá vitamín na bělení?
potom dej vědět s tou korejskou kosmetikou Smile[

Mal by zosvetľovať pigmentové škrvny a iné fľaky, ale mne pomáha zjednotiť tón pleti a zdá sa mi ta pleť taká živšia , nie mdlá Smile Z kórejskej kozmetiky mám zatiaľ iba bb krém Missha cover , vyskúšala som aj masku s morskými riasami , bb krém Skin79 a chystám sa na Missha hydratačný očný krém, TonyMoly Appletox Honey ( krém na tvár) a najmä Benton Snail Bee High Content Essence- slimáčia a včelia esencia-sérum na akné a vrásky ( obsahuje arbutín )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.