Bledule obecné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 46, 47, 48  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f4529fbf18aaac5a68849756914deefZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou barvu kůže upřednostňujete?
úplně bílou
33%
 33%  [ 4 ]
bledou
66%
 66%  [ 8 ]
opálenou
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 11:28 am    Předmět: Citovat

ja milujem snedú pokožku..nie total hnedu ako upečene kura, ale taku jemnučko hnedu....a ja som bledá, bledulinká, ako snehulienka, čo by bolo krásne, keby som zakaždým na slnku nesčervenala ako rajčina, čo nevyzera zrovna vabne :/ bola som teraz na hrade na jednom festivale, bola som tam kratučko, a bolo zamračene a napriek tomu som sčervenela Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 8:32 pm    Předmět: Citovat

[quote="Nikyy33"]
Etelwena napsal:
Nikyy33 napsal:
Milujem bielu pokožku ! Pripadá mi to veľmi príťažlivé najmä v kontraste s červeným a čiernym oblečením Smile Mám alergiu na slnko takže nevychádzam z domu bez krému s najvyšším ochranným faktorom a pokožku si udržiavam bielu aj tým, že nechodím veľmi odhalená ( iba krk , dekolt a ruky ) a na tvár rada používam séra s vitamínov C + mám v pláne vyskúšať kórejskú kozmetiku , ktorá často obsahuje látky vďaka ktorým je pokožka biela a najmä rozjasnená Smile


a pomáhá vitamín na bělení?
potom dej vědět s tou korejskou kosmetikou Smile[

Mal by zosvetľovať pigmentové škrvny a iné fľaky, ale mne pomáha zjednotiť tón pleti a zdá sa mi ta pleť taká živšia , nie mdlá Smile Z kórejskej kozmetiky mám zatiaľ iba bb krém Missha cover , vyskúšala som aj masku s morskými riasami , bb krém Skin79 a chystám sa na Missha
hydratačný očný krém, TonyMoly Appletox Honey ( krém na tvár) a najmä Benton Snail Bee High Content Essence- slimáčia a včelia esencia-sérum na akné a vrásky ( obsahuje arbutín )


DĚKUJU Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 8:37 pm    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
Ono záleží na tom, jestli to vypadá přirozeně, protože kdyby si třeba nějaká afroameričanka "vybělila xicht", tak to vypadá fakt hrozně... Ale obecně se mi bledší pleť líbí a konkrétně mně opálení ani moc nesluší... V létě se snažím co nejvíc zůstávat doma a pokaždé, když děláme doma s okurkama, tak si obkládám obličej těma šlupkama Very Happy Loni a předloni jsem zkoušela i různé homemade masky a vodičky, např. hladká mouka + med + citron - ta je bezvadná, protože mouka vysaje přebytečný maz, med hydratuje a citron možná i trochu vybělí; nebo nakrájet malou bramboru na minikostky a nechat je chvilku v misce s vodou a pak tou vodou z toho potřít obličej... Uvidím, jak to v létě budu mít s prací, ale i kdybych nebyla nějak moc vytížená, tak asi budu spíš pořádně mazat... Smile


něco z toho určitě vyzkouším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2015 8:37 pm    Předmět: Citovat

Etelwena napsal:
Nikyy33 napsal:
Mal by zosvetľovať pigmentové škrvny a iné fľaky, ale mne pomáha zjednotiť tón pleti a zdá sa mi ta pleť taká živšia , nie mdlá Smile Z kórejskej kozmetiky mám zatiaľ iba bb krém Missha cover , vyskúšala som aj masku s morskými riasami , bb krém Skin79 a chystám sa na Missha
hydratačný očný krém, TonyMoly Appletox Honey ( krém na tvár) a najmä Benton Snail Bee High Content Essence- slimáčia a včelia esencia-sérum na akné a vrásky ( obsahuje arbutín )

DĚKUJU Smile

Rado sa stalo Smile Sérum je už na ceste tak potom poreferujem či je dobré Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2015 2:02 pm    Předmět: Citovat

to by bylo super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 6:46 pm    Předmět: Citovat

Drahé bledule, právě mi spolubydlící chválila to, jak jsem se krásně opálila (z dobré vůle), ale já se tu čílím. Člověk si jednou na víkend nedoveze domů opalovací krém 50+, a hned se při sekání dříví přichytne.
Řešíte to nějak, když už se hold opálíte? Nemáte nějaké tipy? Nebo musím čekat zase až do zimy, než vyblednu na pro mě únosnou míru, a modlit se, abych během léta neskončila jak tmavší spoluobčané? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2015 6:40 pm    Předmět: Citovat

Naštvala mě paní z parfums.cz , upozornila jsem jí, že na trhu v ČR je katastrofální situace se světlými make upy a po kratší diskuzi mi napsala, že dodavatel to nevozí a ani to s ním řešit nebude, protože po nich není poptávka - to by mě teda zajímalo, jak tu poptávku měří, hlavně že jsou v obchodech skoro plné poličky s make upem alá tmavší afroameričanka Rolling Eyes
Přitom se to v zahraničí úplně normálně prodává, třeba takový http://www.lorealparis.ca/cosmetics/face/true-match-super-blendable/porcelain-w1.aspx - odstíny W1 a W2, ale ne, v ČR a SR prostě lidi s teplým podtónem, kteří jsou světlejší než W3 asi neexistujou Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 4:07 pm    Předmět: Citovat

S tím, jak tu někdo psal, co děláme když se opálíme.

1. Peeling - jakýkoli silnější z drogerie (fajn je od Freemana), nebo použít cukr - na opálená místa.
2. na opálená místa nanést masku z - bílku, bílého jogurtu, medu a citronu - nechat působit alespoň půl hodiny
3. Dlouhá horká koupel s vývarem z heřmánku, nebo mlékem.
(kroky provádět postupně od 1 až do 3, protože peeling nás zbaví svrchních vrstev kůže, takže ta maska je účinnější, koupelí se zase krásně smyje)

Ale jinak samozřejmě, hlavní je prevence a správná ochrana před sluníčkem.
Jinak kdyby chtěl někdo nějaké speciální tipy na zesvětlení pokožky, pište do zpráv Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikyy33
21-40
21-40


Založen: 11.3.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 9:54 pm    Předmět: Citovat

Etelwena napsal:
to by bylo super Smile


Už to testujem pár dní a zatiaľ vyzerá dobre Smile Má ľahkú vodovú konzistenciu, takmer žiadnu vôňu , rýchlo sa vstrebáva, pleť po sére nesvrbí , nie je červená a ani som sa nevyhádzala ! Very Happy Vyskúšala som z tej rady aj masku a mám aj krém, ale ten radšej nechám na zimu , lebo je dosť mastný a hustý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etelwena
81-160
81-160


Založen: 31.12.2014
Příspěvky: 129

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2015 4:18 pm    Předmět: Citovat

Nikyy33 napsal:
Etelwena napsal:
to by bylo super Smile


Už to testujem pár dní a zatiaľ vyzerá dobre Smile Má ľahkú vodovú konzistenciu, takmer žiadnu vôňu , rýchlo sa vstrebáva, pleť po sére nesvrbí , nie je červená a ani som sa nevyhádzala ! Very Happy Vyskúšala som z tej rady aj masku a mám aj krém, ale ten radšej nechám na zimu , lebo je dosť mastný a hustý Smile


tak to je fajn, jsi zlatá Smile děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 46, 47, 48  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.