Metalisti a posilnovanie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5b6c00d4a6e7c1b14feb282ce5079e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 8:03 am    Předmět: Metalisti a posilnovanie Citovat

SU tu metalisti,alebo aj ini,ktori sa venuju posilnovaniu??Ja som doteraz sa trapil s 5,5 kg cinkou,no vcera som si kupil 2 cinky po 20kg,takze je to lepsie.Chcel by som vediet,ci aj nieco uzivate.Ja momentalne stale frcim na Pangamine a newem,ci treba este nieco na svalovu hmotu.A aky rezim mate na cvicenie??Ja cvicim vlastne secko naraz,teda precvicenie ramien,chrbta,bicepsov...Z kazdeho daco...
Tak budem vdacny za kazdu radu,postreh... Wink Wink Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

Dřív jsem posiloval,hlavně v důsledku toho,že jsem se věnoval karate a kickboxu,ale to už jse pryč...
v poslední době se posilování nevěnuju vůbec...takže jsem trochu přibral a polenivěl,ale už se zase chystam to napravit chtěl bych mít postavu jako dřív... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
Dřív jsem posiloval,hlavně v důsledku toho,že jsem se věnoval karate a kickboxu,ale to už jse pryč...
v poslední době se posilování nevěnuju vůbec...takže jsem trochu přibral a polenivěl,ale už se zase chystam to napravit chtěl bych mít postavu jako dřív... Embarassed


To fakt si sa venoval kickboxu??ja som kedysi posilnoval,no potom som sa na to vykaslal,lebo ta posilnovna bola doost mala=vela ludi,vela smradu,a majitel chcel za nu 120 sk mesacne Rolling Eyes Rolling Eyes ..
tak to chcem napravit,chcem si tiez navratit tu kondicku,heh Very Happy ...
Kua,dneska sa citim jak dobite jablko,heeeh.Vcera som to kusok prehnal... Embarassed Wink Wink Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 7:37 am    Předmět: Citovat

Jo věnoval jsem se tomu 3 roky,ale pak to tam mistr zrušil protože škola požadovala hrozně velkej nájem za tělocvičnu...
Do fitka nechodim a ani nikdy nebudu,nemám to rád Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

Sammael napsal:
Jo věnoval jsem se tomu 3 roky,ale pak to tam mistr zrušil protože škola požadovala hrozně velkej nájem za tělocvičnu...
Do fitka nechodim a ani nikdy nebudu,nemám to rád Evil or Very Mad


Fitko ani ja nemusim...Ked musis cakat na naradie..Cas ti uteka,smrad,teplo...A musi za to mesacne platit... Twisted Evil Twisted Evil ...Ja som riesil svojsky-kupil som si 2ks 20 kg cinky,ktore maju zavazia /1 cinka:2x5kg,2x2,5kg,2x1,5kg,2x0,5kg/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darkelfsorceress
21-40
21-40


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 9:39 am    Předmět: ZENY A CVICENI:-) Citovat

Me cviceni hrozne bavi:-)
cvicim kazdy den tak kolem 2 hodin Smile

vzdy si pustim nejaky serial a pr om posiluju:-)

do fitka sem driv chodila taky a taky to bylo fajn:-)

taky obcas delam jogu:-)

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

Já dřív posilovala pravidelně 3x týdně 3 roky. K tomu aerobic, pak i sem tam nějaký ten tanec. Prostě jsem se po večerech nenudila Wink . Teď začínám posilovat po 1,5leté pauze zas, protože nesnáším, když jsem srabík bez kondice (a bolí mě záda, když nic nedělám). A jsem po té pauze děsné těsto, zvedám půlku než dřív Sad.
Co se dá dělat, musím to zas pomalu nabrat. V září začíná zas aerobic a taneční kurzy, tak pak něco ještě přidám. Z doplňků se mi osvědčila CLA před a obyč. syrovátka nebo sojový protein po. Carnitin je nanic, creatin na mě moc neúčinkuje (asi proto, že jsem ženská).

A jinak se vám, (někteří) chlapi, divím, že na sobě trochu nehrábnete. Víte, co se jako ženská nadřu, než si mohu "cihličku" přidat? A aby to bylo na mě vidět, to musím makat měsíce na max! Vám to roste samo, sluší vám to (když to nepřeženete), ale abyste trošku hnuli, kdepak! Nedávno jsem četla na Seznamu, jak chlapi degenerují, a že už brzo vyhynou. No, něco na tom bude, aspoň co se lenosti týče... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nič
0-7
0-7


Založen: 12.8.2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 11:45 am    Předmět: Citovat

zdar!
ja cvicim nejake obdobie pravidelne a teraz cez leto velmi nepravidelne, od zaciatku prazdni som cvicil možno 6krat.. na podporu neberiem nič,,.. co tu mam este napisat. tak snad ze meriam 188cm važim 78 a daco kg, obvod hrudnika 100 cm bicepsu 35 Very HappyVery Happy je to soda a zvladam len mensie vahy.. ostatni cviciaci bud v posilke alebo u nas v pivnici daju viac.Very Happy tka na chrbat zacinam s velkou cinkou 40 kg v predklone 10 opakovani potm pridam nejake kotuce a uz 8krat a tak.. bench press dam možno aj 60 kg ale to len na zaciatku. inac ked cvicim normlne tak zacinam tiez so 40kou a pootm pridavam. celkovo na mne nevidno nijake sval, možno len ked sa nafuknem pred zrkadlom Embarassed Laughing a nepaci sa mi ze prsne svaly ma len po okrajoch a v strede neje nic le kost a rebra. nemam taku ciarku .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 4:05 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
... creatin na mě moc neúčinkuje (asi proto, že jsem ženská)...


Vím, že vlákno se zabývá něčím trochu jiným, ale toto mě zaujalo. Na creatin pozor, sestřenčin přítel po něm nabral asi na 112 kg a vše, co nabral byl tuk, udělaly se mu strie a měl velké problémy to shodit. Nakonec si musel nechat navrhnout speciální dietu (dal za to asi 4 000 Kč), po které se mu nakonec podařilo shodit, ale nějaké následky zůstaly. Takže s tímhle opatrně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.