Rádia
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=68afea4f149ea98457dca66c21f6e394Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

Beat. Ale jak tam někdo dostane melancholickou a začně pouštět "pecky" ze svého mládí, u kterých je jasné, proč interpreta nenechali komanči vystupovat Laughing , vypínám.
To je ovšem daň za to, že se tam dají slyšet zajímavé věci, ke kterým člověk jinak nepříjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Čírina napsal:
Beat. Ale jak tam někdo dostane melancholickou a začně pouštět "pecky" ze svého mládí, u kterých je jasné, proč interpreta nenechali komanči vystupovat Laughing , vypínám.
To je ovšem daň za to, že se tam dají slyšet zajímavé věci, ke kterým člověk jinak nepříjde.

Poslední dobou hud. dramaturg nějak zteplal. Denně smaží Rush a Yes. Jak to slyším, nemůžu. Yes a Rush už, prosím, NOOOOOOO ! To pištění mi nesvědčí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 3:48 pm    Předmět: Citovat

Podle mého názoru to dneska s komerčními rádii není žádná sláva, slouží spíš propagaci nových CD a starší hudbu skoro vůbec nepouštějí. Mám na mysli třeba hudbu 90. let 20. st.
Je to škoda, bylo by podle mého názoru lépe pouštět kvalitní hudbu než neustále "vytvářet" nové zpěváky v různých hudebních soutěžích, tím se nechci dotknout některých opravdu talentovaných mladých zpěváků, ale dneska dostávají prostor i tací, kteří neumí moc oslovit posluchače, a to nemyslím jenom tu tzv. hvězdnou pěchotu v superstar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 7:44 am    Předmět: Citovat

No tak já mám naopak pocit, že staré hudby je v rádiích dost a z té nové, ano, ale jen střední proud, rádia se bojí experimentů, nepustí do éteru jen tak nějakou novou kapelu (dokonce si vzpomínám, že Střihavka v jednom rozhovoru k nové desce říkal, že ho do rádií nechtějí, protože není jisté, že se po tak dlouhé době zase prosadí, tzn. byl to pro ně risk.) a radši přehrávají pořád dokola ty své jistoty.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Co sa tyka radii, tak moje naj je nase mestske radio KISS.. Smile Pustaju tam hudbu co mi vzdy pozdvihne naladu a celkovo mi sedi, davaju aj sancu zacinajucim kapelam lebo tam maju myslim stredu vecer relacku GARAZ a tam prezentuju zacinajuce kapely Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 12:08 pm    Předmět: Citovat

www.radiokiss.sk Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 5:08 pm    Předmět: Citovat

Za mlada jsem taky poslouchala Kiss (u nás to je Kiss Publikum) a potom hodně AZ rádio (nyní Rockmax). Teď už komerční rádia neposlouchám vůbec. Doma si občas pouštím Radiožurnál a Shadowbox, u přítele Bassdrive, JungleTrain a Soma FM.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.