Děkovačka všem za pomoc !!! :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=610b06d21cb0e7f93b0a44357d291ea9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patule
0-7
0-7


Založen: 6.3.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 8:41 am    Předmět: Děkovačka všem za pomoc !!! :-) Citovat

Nevím, jestli bude tento příspěvek patřit do této skupiny, ale chci všem moc poděkovat - tedy těm, kteří mi povzbuzením i finančně pomohli s koupí speciálního vozíku pro mého Páťulu. Umístila jsem i nové fotky a na webu www.sos-patrik.cz jsou i klipy. A hned se také omlouvám, že skoro nepíšu - vozík ještě sice není úplně doplacený, ale prodejce jsem "umluvila" Smile a snad to zvládnu -, tak se moc blogu nevěnuji.
Ještě jednou Vám moc a moc děkujeme !
AHA je pěkný "kecka" Smile - slíbil mi umístění ikonky a vyprd se na mne. Sad
Nemyslím to nějak vážně Smile a nebojím se pro Páťulu "otravovat" všude jinde, tak se nám trochu daří. Smile
Pavlína.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 9:46 pm    Předmět: Re: Děkovačka všem za pomoc !!! :-) Citovat

patule napsal:
Nevím, jestli bude tento příspěvek patřit do této skupiny, ale chci všem moc poděkovat - tedy těm, kteří mi povzbuzením i finančně pomohli s koupí speciálního vozíku pro mého Páťulu. Umístila jsem i nové fotky a na webu www.sos-patrik.cz jsou i klipy. A hned se také omlouvám, že skoro nepíšu - vozík ještě sice není úplně doplacený, ale prodejce jsem "umluvila" Smile a snad to zvládnu -, tak se moc blogu nevěnuji.
Ještě jednou Vám moc a moc děkujeme !
AHA je pěkný "kecka" Smile - slíbil mi umístění ikonky a vyprd se na mne. Sad
Nemyslím to nějak vážně Smile a nebojím se pro Páťulu "otravovat" všude jinde, tak se nám trochu daří. Smile
Pavlína.


Nemáš zač, rádo se stalo!!! Wink A mám radost, že to pomohlo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.