mastnější pleť s rozšířenými póry - péče, prevence, líčení
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=288fee52ee47f49c85b78f5ff53a97c4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 6:48 pm    Předmět: mastnější pleť s rozšířenými póry - péče, prevence, líčení Citovat

Ahojky, mate nekdo figl jak pecovat o mastnejsi plet s rozsirenymi pory (hlavne na cele a na nose)? plet nemam zase az tak hroznou, ale ty rozsirene pory se rychle zanaseji mazem nebo licenim (pouzivam vetsinou jen pudr na zmatneni, makeup jen velice vyjimecne. Jestli bych se vecer neodlicila, tak bych z toho mela asi nocni mury. Pokud bych vubec usnula s tim pocitem, ze mam neco takoveho na tvari a ze rano vstanu a ty pory budou 2x tak vetsi nez obvykle Laughing ). Jak o takovou plet pecujete vy? nekde pisou, ze je vhodne plet obcas naparit a ty pory dukladne vycistit (tohle obcas, kdyz zrovna nemam obdobi lenory, delam a plet potom vypada projasnene, ciste, je o hodne hladsi) a jinde zase pisou, ze se tenhle typ pleti naparovat nema, protoze se pory naparovanim jeste vic rozsiruji (mne napriklad staci omyt oblicej po napareni a vycistni studenou vodou a potrit pletovou vodou. Pory jsou potom o hodne mensi). Taky jsem slysela o domacich maskach nebo pletovych vodach (napr. z hrebicku a jinych bylin). Ja si musim oblicej umyt nejlip 3x za den, vetsinou gelem od Vichy nebo od Loreal Paris, sice drazsi, ale kdyz to pleti vyhovuje, tak proc vyhazovat penize za neco levnejsiho, co stejne vubec neucinkuje? Prevence je taky docela tezka, nekdy se mi z pletove vody plet vysusi a tak musim pouzit nejaky krem, ten pokozku zvlacni a tim se zase zvetsi a zanesou pory a tak je to takovy zacarovany kruh Rolling Eyes A co liceni, znate nekdo nejaky makeup,pudr atd., ktery je urceny na plet s rozsirenymi pory, ale ktery ty pory naopak jeste vic nezvyrazni, jenom lehce, prirozene prekryje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

Pali - mám podobnou plet, navíc ted jaksi hodně přecitlivělou... make-up používám - dost mi vyhovuje řada Manhattan , mají různé druhy, od lehčích až po hutné, které dobře maskují různé fleky.
Napařování - na kosmetice už se asi vůbec nedělá, kosmetičky používají gely, které pory otevřou, kosmetička plet vyčistí a dalším přípravkem plet "uzavře" . Pokud vím, napařování není vůbec vhodné při rozšířených žilkách v obličeji.
Který krém od Vichy používáš? Normaderm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:04 pm    Předmět: Citovat

nepouzivam krem, ale gel Normaderm. Krem jsem kdysi mela, docela mi vyhovoval
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

Pro mastnější pleť nebo pleť smíšenou s rozšířenými póry jsou dobré speciální gely/krémy, které se dávají pod make-up. Před líčením nanesete gel, který pleť zmatní, póry lehce stáhne a líčení pak lépe a déle drží. Na mastnější pleť sa taky hodí lehoučké fluidní make-upy a nebo naopak ty kompaktní. Nejméně vhodné jsou klasické krémové a hutnější tekuté.

Jinak můžu doporučit pro péči o takovou pleť tonovací pleťovou vodu z řady 3 kroky od Clinique (druh pro mastnou pleť). Pleť důkladně dočistí, stáhne póry a jemně odstraňuje mrtvé buňky na povrchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:

Jinak můžu doporučit pro péči o takovou pleť tonovací pleťovou vodu z řady 3 kroky od Clinique (druh pro mastnou pleť). Pleť důkladně dočistí, stáhne póry a jemně odstraňuje mrtvé buňky na povrchu.

Na tuhle kosmetiku jsem se dívala - cena mě odradila... docela mazec ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:34 pm    Předmět: Citovat

Ilon, jak se o plet staras ty? kolikrat za den a cim myjes? pouzivas nejakou pletovou vodu? Ja pouzivam kremy nebo masky, ktere plet mirne vysusuji (ne presusuji)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pali
81-160
81-160


Založen: 11.4.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ja si plet naparuju (pridavam do vody i bylinky) asi tak jednou za mesic, dva Laughing , vycistim, dam nejakou masku a po takove procedure vydrzi plet hezka i tyden. Cista, ozivena, vypnuta, bez poru jako kratery a ani kazdodenni cisteni neda potom tolik prace a vysledek je presto videt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

Hlasim se taky do klubu. O plet se staram nasledovne - rano umyt a probudit studenou vodou, pokud je vic zmastena, vycistit pletovou vodou (pouzivam Alverdi ruzovou, pripadne Baleu pro suchou/citlivou plet) - alkoholove smejdstva se mi neosvedcily, protoze odmasti natolik, ze se plet ani neotoci a uz je mastna dvakrat tolik.
Vecer, pokud jsem pres den namalovana, tak pred-odmyju mejkap, kdyz ne, ve sprse napatlam sirovym mydlem. potom To vezmu vyse zminenou pletovkou. Kdyz je treba, kapnu do dlane jednu dve kapky Alverde ruzoveho olejiku a vetru. Obcas pouziju nejaky takovy rýchlo vstrebavaci gel od Herbalife - dostala jsem to k Vanocum, tak proc to nevyuzit Very Happy
Nekdy pouzivam (jako masku, nebo misto sir-mydla) lavovou zemi - bud samotnou, nebo s vyse zminenym olejikem. Pekne stahuje pory a vyhladi plet.
Co se tyce malovani pouzivam fluidovy mejkap od Logony (je lehoucky a nemasti, a navic je bily jak stena, tudiz moje barva) a sypky pudr od Hauschky - zatim nejlepsi kombinace. Akorat mejkap moc nekryje, ale zatim se mi nepodarilo najit stejnou variantu za rozumne penize a jeste aby mi vyhovovala.
Naparovani nesnasim, protoze me k nemu mamka nutila coby male robe, kdyz jsem mela rymu. Nemam rada horko blizko obliceje Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 8:18 pm    Předmět: Citovat

Pali napsal:
Ilon, jak se o plet staras ty? kolikrat za den a cim myjes? pouzivas nejakou pletovou vodu? Ja pouzivam kremy nebo masky, ktere plet mirne vysusuji (ne presusuji)

Ráno oplachuji jen obyčejnou vodou, večer, při odlíčení používám mléko a vodu - ted mám od Alverde. S pleťovými kremy dost bojuji - nemužu najít nic, co by mi sedělo! Mám vyzkoušené kdeco - oleje od Hádka, kremy od Alverde, Oriflame, nově CutisHelp - a po pár dnech používání plet zflekatí, případně se na ní udělají nějaké fujtajbly. Ale věřím, že když budu pátrat dál, na něco narazím!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2009 4:31 pm    Předmět: Citovat

Můžu fakt doporučit krém od Biodermy AKN... tedy pokud máte problém i s akné... já měla hodně, roky jsem se za to styděla a teď už používám make up Cover od Dermacolu jen na to nejnutnější a pak na to pudr od Manhattanu (toť vše)... ten pudr je výbornej, asi fakt nejlepší, který jsem měla (vyzkoušela jsem sice jen 3, ale i tak Smile )
No jinak s mastnou pletí bojuju stále, na to zatim nemám nic osvědčeného, ale na ucpané póry jsem částečně vyzrála náplastmi na nos... dávám 1x týdně a výsledek je 2 dny skvělý, pak se to zas začíná zanášet, ale přežiju to... Používám masky určené jen na mastnou pleť... hodně se mi zalíbily ty od Montagne Jeunesse, ale měla jsem jen okurkovou... leží mi tu čokoládová, ale tu zkusím až o víkendu. Musím přiznat, že masku, u které bych zůstala, jsem taky ještě nenašla.. Asi budu do smrti pátrat... Plánuju někdy pořídit Lávovou zem, slyšela jsem na ní samou chválu, ale bůhví, kdy to bude... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.