Lněný olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa5ce7fc2af8daea1bc504631cdad17dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malá_černá
0-7
0-7


Založen: 4.5.2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 12:09 am    Předmět: Citovat

Yarana napsal:
Je to taková větší lahev od Alnatury a skutečně se nachází u jídla Very Happy


Vůbec mě nenapadlo podívat se jinam. Embarassed Díky, díky, už se těším na další návštěvu DMka, snad mi taky zabere. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 12:04 am    Předmět: Citovat

Asi som totálne blbá a neviem ho dávať ale keď si z neho spravím zábal, poprípade z olivového tak mám vlasy totálne mastné aj keď si ich poriadne umyjem šampónom. Musím aj dva krát umyť.Vyzerám ako by som sa 20dní neumývala..minule som takto išla do mesta s dobrou vierou že to vyschne a bude to len trochu menej suché. Vlasy čistý bezdomovec. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 12:18 pm    Předmět: Citovat

Nojo, ony oleje jsou doccela nevyzpvytatelný, je to zase vlasy od vlasů. Někdo vymyje úplně v pohodě na jedno šamponování i ten nejhutnější, někdo jinej zase i po zábalu z lehčího oleje vypadá jako vodník a nemůže to z těch vlasů dostat. Zkus nedělat masky čistě olejový, ale spíš ho trochu přidat k dalším ingrediencím (vajíčko, jogurt - mrkni na Vlasové zábaly domácí výroby).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Nojo, ony oleje jsou doccela nevyzpvytatelný, je to zase vlasy od vlasů. Někdo vymyje úplně v pohodě na jedno šamponování i ten nejhutnější, někdo jinej zase i po zábalu z lehčího oleje vypadá jako vodník a nemůže to z těch vlasů dostat. Zkus nedělat masky čistě olejový, ale spíš ho trochu přidat k dalším ingrediencím (vajíčko, jogurt - mrkni na Vlasové zábaly domácí výroby).


Vďaka, no jak keď si dám iba vajíčko, mlieko, med tak mám krásne vlasy. Ale ako náhle ide do toho ten olej tak to je pre mňa pohroma. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2012 8:31 am    Předmět: Citovat

No tak možná Tvoje vlasy momentálně olej prostě nechtějí. Wink TAkže bych jim ho nenutila - můžeš to zkusit znova třeba za pár týdnů/měsíců. Já měla taky období, kdy moje vlasy oleje nemusely - olej se sice vymyl dobře, ale vlasy pak byly horší než předtím. A pak najednou cvak, po půl roce jsem to s olejem zkusila znova a vlasy byly krásný. Ovšem po dalším půlroce se jim chutě zase změnily.... Jsou to potvory zmlsaný. Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 7:55 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
No tak možná Tvoje vlasy momentálně olej prostě nechtějí. Wink TAkže bych jim ho nenutila - můžeš to zkusit znova třeba za pár týdnů/měsíců. Já měla taky období, kdy moje vlasy oleje nemusely - olej se sice vymyl dobře, ale vlasy pak byly horší než předtím. A pak najednou cvak, po půl roce jsem to s olejem zkusila znova a vlasy byly krásný. Ovšem po dalším půlroce se jim chutě zase změnily.... Jsou to potvory zmlsaný. Twisted Evil Laughing


Já používám ten co se používá ústně.Před asi třemi roky jsem ho užívala,později jsem ho přestala užívat a hrozně se mi časem konečky vysušili,musela jsem je nechat ostříhat.Nedávno jsem ho dostala jako dárek tak snad pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2015 10:34 pm    Předmět: Citovat

Mne zachutil ľanový olej včera Very Happy mam ho už dlhšie, ale prestala som ho jesť aj si ho pridavat do jedla, lebo bez pokrutenych ksychtikov to nikdy nebolo...a včera ma napadlo len tak si dat za lyžičku...a chutil mi...a tak som si dala este jednu Very Happy a bez ksychtenia sa..tak snad aj vlaskom pomoze Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 1:38 pm    Předmět: Citovat

Zrovna jsem si koupila dalsi lahev v DMku. A ano, pri vnitrnim uziti je treba si na tu chut zvyknout, je pomerne horky. Ale.. zdravy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 6:23 pm    Předmět: Citovat

Holky, pokud je hořkej, tak moc zdravej není, protože je žlukej Crying or Very sad - k tomuhle má dost sklony, i semínka se doporučujou namlet si vždycky čerstvou várku, a když už skladovat, tak v ledničce a nejdýl tak tři dny. (Jako jeho základní chuť asi někdo může vnímat jako lehoulince nahořklou ( i když já ji tam moc necejtím), ale jak je ta hořkost výraznější, už to není ono. Doporučuju nekupovat nikde, kde ho nemají v chlaďáku (ono sice ani tam není záruka, že se někde mezi výrobou a prodejnou mimo chlaďák nedostal, ale přece jenom je to riziko, že ho člověk už koupí žluklej, je menší). Jako jinak je skvělej a tak, ale právě ta trvanlivost a správný skladování bývá kámen úrazu- i u správně skladovanýho to chce spotřebovat relativně rychle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 6:58 pm    Předmět: Citovat

mozno to uz niekto spominal, ale ak niekomu vadi chut, dobre je zmiesat lyzicku v bielom jogurte a spapat... inak ja ho mam osvedceny na pokozku tela a pri masazach Wink na vlasy je dost tazky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.