Rezavá, mahagon, červená..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff1ff8a7cc71cac91720a4358f50e6f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2016 6:04 pm    Předmět: Citovat

Já standardně barvím na noc, poněvadž když s hennou sedím, tak teče - takže tak šest sedm hodin (asi by stačilo míň, ale to bych se zase nevyspala). A taky zalejvám horkou vodou. Na šediny to chytá víc do měděna, ale v dýlkách se to pak docela slušně navrství, takže víc do vínova (nicméně pořád oproti nešedivejm vlasům takovej hezkej, přirozenej melírek). A rozhodně to spíš odrůstá, než aby se to vymejvalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2016 7:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ráda bych dosáhla světle oranžovo červených vlasů, ale nejlépe přírodní cestou, neměli byste pro mě rady? Používám měděnou Hennecolor, rozhodně nechci chemickou barvu nebo peroxid, klidně nějaké bylinky a i dlouhodobější projekt by mi nevadil, jen pokud bude fungovat. Máte s tím někdo zkušenosti? Předem díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2016 8:51 pm    Předmět: Citovat

najlin: Koukala jsem do galerky a asi te moc nepotesim ... mas puvodni barvu docela tmavou. Henna (ani jina bylinka) vlasy zesvetlit bohuzel nedokaze Sad Muzes jim maximalne dodat zrzavy nadech (coz muze opticky vypadat jako zesvetleni) ale svetlou zrz (treba takovou jakou maji prirodni zrzky) bohuzel nedosahnes Sad

Resenim by mohl byt castecne citronperoxid (kombinace citronu a jemneho peroxidu) s tim, ze stejne pouzivas jen hennu (zadne indigo) cimztopadem by ti nehrozila zadna zelena pohroma. Nakolik by to ale fungovalo to netusim.

Asi jsem te moc nepotesila ... Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2016 6:37 am    Předmět: Citovat

No ona moje původní barva je taková světle hnědá, ale v dýlkách mám barvu ještě z dob mého chemického barvení, kdy jsem ty vlasy měla skoro černý Sad no alespoň, kdyby to šlo trochu zesvětlit, ale ne tím citronperoxidem, už takhle mám ty vlasy dost lámavý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2016 8:53 am    Předmět: Citovat

najlin napsal:
No ona moje původní barva je taková světle hnědá, ale v dýlkách mám barvu ještě z dob mého chemického barvení, kdy jsem ty vlasy měla skoro černý Sad no alespoň, kdyby to šlo trochu zesvětlit, ale ne tím citronperoxidem, už takhle mám ty vlasy dost lámavý Sad


Ahoj, i já mám od přírody takovou světle hnědou a teď mám právě červeno - zrzavou. Ze začátku jsem barvila taky Henne Color, ale poměr cena a kvalita nic moc. Nejspokojenější jsem byla asi se Zarqou, ta barví sytě a je jemně namletá. Lamdu za sebe nedoporučuji, i když je tolik chválená, mě spíš jen tónuje.

Zkus ostříhat tmavé lámavé konce. Nabarvi nejdřív vrch hlavy a co je tmavší nabarvi o několik hodin později. Při dalším barvení nabarvi třeba vrch hlavy normální zrz hennou a konce už jen "blond" hennou, která sice razantně nezesvětlí ale dodá zlatavé odlesky. Zesvětlování konců ani delek peroxidem bych neriskovala, zvlášť když píšeš že už tak je máš lámavé. Hodně štěstí Smile!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ScarlRed
21-40
21-40


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2016 11:04 pm    Předmět: Citovat

najlin napsal:
Ahoj, ráda bych dosáhla světle oranžovo červených vlasů, ale nejlépe přírodní cestou, neměli byste pro mě rady? Používám měděnou Hennecolor, rozhodně nechci chemickou barvu nebo peroxid, klidně nějaké bylinky a i dlouhodobější projekt by mi nevadil, jen pokud bude fungovat. Máte s tím někdo zkušenosti? Předem díky Smile


Ahoj najlin, na peknú červeno-zrzavú za seba odporúčam Logonu odtieň červená, je to prášková henna Smile Chytá do naozaj do zrz-červena, nie je to čistá červená Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ScarlRed
21-40
21-40


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 2:14 pm    Předmět: Citovat

Tiež je veľmi pekná farba po práškovej henne značky Santé, mala som bronzovú a červenú Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maunka
8-20
8-20


Založen: 12.8.2016
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 7:04 pm    Předmět: Citovat

najlin napsal:
Ahoj, ráda bych dosáhla světle oranžovo červených vlasů, ale nejlépe přírodní cestou, neměli byste pro mě rady? Používám měděnou Hennecolor, rozhodně nechci chemickou barvu nebo peroxid, klidně nějaké bylinky a i dlouhodobější projekt by mi nevadil, jen pokud bude fungovat. Máte s tím někdo zkušenosti? Předem díky Smile


Žádná henna světle oranžovo červenou barvu nemá. Musíš jít do chemie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
najlin
8-20
8-20


Založen: 18.1.2016
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 12:30 pm    Předmět: Citovat

Všem moc děkuji za rady Smile určitě to promyslím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 1:01 pm    Předmět: Henna Assil Citovat

Ahoj, co si myslíte o této henně?
http://www.dzauhar-abdallah.cz/orient/eshop/36-1-Hen/0/5/9223-Henna-CERVENA-HENNA-RED-Assil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.