Henna Lamda
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec86d25ad7af010bc54ba25a895b95bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 12:33 pm    Předmět: Henna Lamda Citovat

máte někdo zkušenosti s touto hennou?je na stránkách http://web.telecom.cz/lamda/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josipa
41-80
41-80


Založen: 21.9.2007
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 1:26 pm    Předmět: Re: henna od firmy lamda Citovat

jitty napsal:
máte někdo zkušenosti s touto hennou?je na stránkách http://web.telecom.cz/lamda/


ahojky, tuto hennu jsem používala před 4 lety, mé přírodní vlasy jsou tmavě plavé až světle hnědé a měla jsem opravdu zrzavý odstín, takový středně měděný bych řekla. moc se mi ta barva nelíbila. jinak kvalitou ty vlasy po tom byly prima, je to čistá henna bez přídavků, takže péče je jednoznačně perfektní. odstín pro mě pěkný nebyl. tak hodně zdaru a pak dej fotečku do placu, až budeš mít hotovo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avallone
21-40
21-40


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 11:36 pm    Předmět: Citovat

Nedavno jsem si tuhle hennu poridila, az mi zase sleze ta z DM, co mam na hlave ted, tak ji urcite vyzkousim a pak dam vedet o vysledku.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

Tuhle hennu jsem používala rok a byla jsem s ní spokojená . Vlasy byly pevné lesklé a barva do mahagonova . Jediné co mi tak trochu vadí , že se nikdy nevymyje. Hned po prvním použití mi obalila vlasy tak důkladně , že už to nešlo stáhnout. Je to zkrátka pravá poctivá henna. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:21 am    Předmět: Citovat

už ji taky mám doma..a zkoušela jsem ji zatím na malování a barví teda krásně,rezavě a krásně voní..a je to v sáčku 200g,takže cenově vychází v podstatě stejně s hennu z dm..ale ta kvalita.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
barví teda krásně,rezavě a krásně voní..


A ve vlasech ta vůně vydrží až dva týdny. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avallone
21-40
21-40


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Tak prave mam tuhle hennu na hlave... Co myslite, jak dlouho si ji tam mam nechat? Aby me pak nehonili hasici...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

to nevím, ale hlavně pak vyfoť výsledek Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avallone
21-40
21-40


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 10:32 pm    Předmět: Citovat

Uf, tak to dopadlo dobre, jsem uplne spokojena. Dokonce jsem si kus henny napatlala i na oboci, ale nechtela jsem pokouset osud a tak jsem ji po pulhodine smyla, stihlo se to obarvit jen malinko.Smile Az se naskytnu v blizkosti fotaku, tak se pochlubim.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 9:04 am    Předmět: Citovat

tak jsem si objednala taky tuhle hennu. Včera jsem lítala po Brně a sháněla tu, co jsem měla minule, protože ta byla skvělá a nemohla jsem ji sehnat - čistou hennu. Akorát jsem na tohle vlákno narazila až teď a mají tady poštovné o půlku nižší, fňuk, no nic, já jsem to objednávala z jiných stránek Twisted Evil Jsem na ní zvědavá, objednala jsem si tři balíčky (na tři použití). Jeden sáček má 200g a stojí 135Kč, což je skvělé, protože já předtím kupovala 90g za 119 a ty krabičky jsem potřebovala dvě, takže i tak s tím poštovním na tři nabarvení hennou ušetřím dvě stovky Very Happy A čistá henna je fakt nejlepší, kvalita vlasů se nedá srovnat s tím, když se použije třeba henna z DM, nebo i třeba kaštan od Hennecolor. Akorát s barvou se člověk musí smířit. Mi se to naštěstí líbí, už jsem si zvykla a okolí taky Very Happy Navíc za hustotu vlasů, lesk a pevnost vděčím především henně...... Laughing Tak dost bolo chvály Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.