IQ
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=196b6e090df1005a79c087680b2cb413Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 7:21 pm    Předmět: IQ Citovat

Dneska jsem konečně obdržela certifikát o svém iq, tak mě tak napadlo založit vlákno na toto téma, ještě tu neníSmile.Jak jste na tom vy?Jaké myslíte, že vysoké iq má vyhody a nevýhody?Je v životě důležitější mít vyšší iq, nebo eq(emoc.inteligence)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 8:09 pm    Předmět: Citovat

Cool Very Happy tak nejlepší je asi mít vyšší oboje
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Cool Very Happy tak nejlepší je asi mít vyšší oboje


To určitě, ale já preferuji spíš EQ. Mnozí tzv. Íkváči jsou často nepoužitelní. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

tak to je jasný...

jinak já si nikdy IQ test nenechala dělat, protože se bojim že dopadnu blbě Confused Rolling Eyes Embarassed
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Chodila jsem na gympl a v předposledním ročníku naše třída dělala mensa testy.Ve škole jsme si pak porovnávali výsledky, které nám přišly domů zalepené v obálce.Všichni měli iq nad 140, nejmíň 141, nejvíc 168.168 bodů měla spolužačka, která je krásná blondýnka,subtilní, budoucí chirurgička, která byla ještě k tomu velice společenská a komunikativní,o přestávkách pletla, malovala, doučovala nás méně inteligentní matematiku a fyziku.Už od 13 let jezdila na "Pikomat" tj. matematické soustředění pořádané Matfyzem.Dodnes si tyká s tamějšími profesory.Soutěž v matematice a biologii vyhrávala, nebo byla druhá.Je to zvláštní, ale v naší třídě byli samí géniovéVery Happy.
Podle výzkumů, co jsem nedávno četla jsou na tom nejlépe lidé s průměrným iq, ale zato vysokým eq..Výhodou je to nejvíce v práci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janah
81-160
81-160


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 8:25 pm    Předmět: Citovat

zajímavosti o mozku stažené z jedné stránky o iq:


* Váš mozek spotřebuje 20% vaší tělesné energie, ale to dělá pouze 2% vaší tělesné váhy.
* Vaše mozková kůra je tak silná jako špachtle. Učením a využíváním se stává silnější.
* Tvůj mozek má objem asi 1300-1400ccm, což je asi velikost melounu a je zvrásněn jako vlašský ořech.
* Dospělý mozek má díky silnému prokrvení růžové zbarvení.
* Mozek generuje ve stavu bdělosti energii o síle 25W – dost k rozsvícení žárovky.
* Mozek novorozence vyroste během 1.roku života zhruba trojnásobně.
* Lidé mají nejkomplexnější mozek, ze všech zvířat na zemi.
* Mozek je rozdělen na dvě polokoule : levá řídí pravou stranu těla; pravá řídí levou.
* Jedy v předmětech denní potřeby, jako jsou koberce nebo sprchové závěsy mohou způsobit ztrátu paměti.
* Nadměrný kontakt se sloučeninami hliníku – jako alobal, pánve, deodoranty, antacidum, zubní pasta – může ovlivnit mozkové funkce.
* Levandule může pomáhat při usnutí.
* Vařený brambor může pomoci nastartovat mozek, když se cítíte unavený.
* Éterický olej jasmínu může velmi rychle reaktivovat mentální pozornost.
* Konzumace potravin s vysokým obsahem vitaminu E, betakarotenu a vitamínu C může pomoci snížit riziko Alzheimrovy choroby..
* Určité léky mohou mít silné účinky na schopnost koncentrace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

No já sem na jedněch testech IQ byla a vyšlo mi to celkem pěkně, dokonce mě chtěli do Menzy, ale nechtěla sem tam zas já Laughing
Moc tomu výsledku ale nevěřím, bo zas tak úspěšná ve svym životě nejsem (i když odmaturovala sem, čerstvě sem se dostala na obor snů a mám nej chlapa na zemi - ale k tomu se asi iq nevztahuje Very Happy , ale to počítám do životních úspěchů na první místo Wink ). A myslim, že daleko důležitější je umět intelekt využít (což neumim), být trpělivý (což nejsem), ctižádostivý (opět se mně netýká), věřit si (echm).

Každopádně souhlasím s tím, že lidi s nadprůměrným intelektem mají v běžnym životě problémy. Už jenom sehnat sobě odpovídajícího partnera. Často si neudrží vztahy, protože jsou na ně ty polovičky prostě příliš hloupé Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:

Každopádně souhlasím s tím, že lidi s nadprůměrným intelektem mají v běžnym životě problémy. Už jenom sehnat sobě odpovídajícího partnera. Často si neudrží vztahy, protože jsou na ně ty polovičky prostě příliš hloupé Rolling Eyes


A to nemluvim o mně a mé drahé polovičce. Ta mě počitám intelektem jestli nepřevyšuje, tak aspoň vyrovnává. My jsme si totiž souzeni Cool


Rolling Eyes Já mám zas rozvernou náladu. A vim přesně, čim to je ( Laughing ) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 7:46 am    Předmět: Citovat

Iq podle me o nicem podstatnem nevypovida. Maximalne tak o schopnosti vyplnovat Iq testy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy.gonzales391
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 1290

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

felcharka napsal:
Iq podle me o nicem podstatnem nevypovida. Maximalne tak o schopnosti vyplnovat Iq testy.

Jo s tím souhlasim.
_________________
Jsem jak?? jsem a komu se to nel?????????????­b?????????????­, a??.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.