REGHAAR vlasový aktivátor
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3c5025995fefdfc71be07b74e76667eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 1:52 pm    Předmět: REGHAAR vlasový aktivátor Citovat

Máte s ním niekto skúsenosti? Predávajú ho v DM za okolo 100SK-90Kčs? Shocked No, to je jedno, tak niako. Tento tu:


Píšu o ňom:Reghaar - vlasový aktivátor, vďaka svojmu jedinečnému zloženiu, obmedzuje vapadávanie vlasov, podporuje ich zdravý rast a znižuje tvorbu lupín. Prípravok Reghaar sa pripravuje podľa špeciálnej receptúry. Vysoká účinnosť je zaručená obsahom vitamínov E, B5, biotínu, výťažku žihlavy dvojdomej, lopúcha obecného a octopiroxu. Všetky obsiahnuté látky výrazne pomáhajú: znižovať vypadávanie vlasov a tvorbu lupín, zamedzovať zvýšenému masteniu vlasov, vyživovať vlasovú pokožku, dodávať vlasom zdravý vzhľad a prirodzený lesk. Reghaar - vlasový aktivátor, ako tekutá tinktúra je vhodný pre tých, ktorí dávajú prednosť priamej aplikácii do vlasovej pokožky pred užívaním tabliet (Reghaar-vlasový stimulátor).
Účinky:
pomáha vyživovať vlasovú pokožku
obmedzuje vypadávanie vlasov
podporuje zdravý rast a znižuje tvorbu lupín
zamedzuje zvýšenému masteniu vlasov
dodáva vlasom zdravý vzhľad a prirodzený lesk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

Já, ale kupuji jej v lékárně za 54kč. Asi bych se zeptala tam, zda nebude levnější. jinak zkušenosti mám dobré. Máme aji šampon a tabletky. ty sem ale nezkoušela Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

jak radí wensdy, zeptej se v lékárně, i na netu prodávají výrobci za 54,- http://www.kzw.cz/produkty/reghaar-vlasovy-aktivator-87.asp

měla sem kdysi vodičku i šampon, obojí lepší průměr ale žádné extra účinky, ale za tu cenu, co bychom chtěly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem měla (už si fakt nepamatuju, kolik stál, ale mám pocit, že dokonce pod padesát, ale už je to dávno) - vcelku dobrý (rozhodně lepší než nic), ale musím říct, že s takovým bioharem jsme si "sedli" daleko víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

Quaky, mrkni sem, tady je pár příspěvků o Reghaaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Janie, kukla som, ďakujem Wink

Trepať sa do lekárne, to by ste odo mňa veľa chceli, Dmku mám bložšie ako lekáren Laughing A aj v slovenských i-lekárniach predávajú za najmenej 75Sk, tak ja si radšej priplatím tých 15Sk, to máme dajmä tomu za cestu Laughing
A nezmiernilo sa vám od toho aspoň vypadávanie vlasov? Ak nie, tak ja radšej "zainvestujem" do lopúchoidnej Luny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 5:54 pm    Předmět: Citovat

Já so se pamatuju, tak se to tehdy asi maličko zlepšilo, ale ne nijak výrazně (ale taky jsem nepatlala moc pravidelně). Ale zase lopuch od Luny na mě neměl účinky vůbec žádný a to jsem ho používala pravidelně. Na rozdíl od lopuchu od Naděje či jetě lépe podomácku vyrobenému lopušáku. Nějak mi přijde, že tam ta luna má málo lopuchu a moc přídvanejch složek nebo co. Ale asi zas bude lepší než vůbec nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Quaky
161-320
161-320


Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

no zasa niekomu sa od Lunoidného lopúchu parádne rozrástli vlasy.... ach jaj... kto sa má teraz rozhodnúťSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mak
81-160
81-160


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Zlin

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Na moje vlasové cibulky teda Reghaar zapůsobil... Na jednu stranu mě ty odrosty (resp. novorosty) štvou, ale na druhou – aspoň vidím jak rostou. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

Hm, tehle přípravek by mně také zajímal. Myslím, že si ho pořídím. Prodávají jich více druhů, jak jsem koukala v lékárně. Některé jsou pro hustčí vlasy o jiných píší, že pomáhají urychlovat růst. Za pokus se asi nic nedá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.