REGHAAR vlasový aktivátor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b0d37bf48c0a2b54b03d3ed1856b14caZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 12:27 pm    Předmět: Citovat

Naozaj vďaka. Tie proti padaniu vypadajú naozaj super!!! Nevieš či neobsahujú silikóny, nie je tam napísané. By som hneď zobrala šampón, ampulky aj ten balzam na pokožku ... Klorane mi predtým príliš nevyhovovalo, mala som presušené vlásky z neho, ale možno by som ho mohla ešte vyskúšať.. A snáď mi to tu odpustia, že som odbočila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 12:37 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, tak šampóny ne Smile Balzámy snad taky ne, ale já je dávám jen konečků, tak to u nich tolik nesleduju Smile tabletky bohužel vyzkoušené nemám, obsahují sóju a já mám alergii. Jinak když si tam ty jednotlivé výrobky rozklikneš, mělo by tam být složení Smile Jinak taky děkuji za debatu. Upně jsem zapoměla, že mám doma ještě dva schované...ve složení mají SLS( sanotint ), kdyby to nekoho zajímalo. Já s tím nikdy problém neměla Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]


Naposledy upravil * dne pá duben 27, 2012 12:58 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

No tam je práve balzám na vlasovú pokožku, a je to lákavé Very Happy http://www.bellitia.cz/eshop/node/32 Smile .... No určite zajtra letím do lekárne či mi to vedia objednať, alebo si to objednám z tej stránky Smile. Naozaj vypadajú hrozne príjemne, ešte raz vďaka za pomoc a odporučenie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

No já jsem měla Reghaar,když mi padaly vlasy po porodu.Narostly mi po něm ještě silnější vlasy než předtím.Ted když jsem ho zkoušela,tak mi akorát zamastil ještě víc vlasy.To potom padají samozřejmě ještě víc.Umývám vlasy ob den.Vlasy večer před mytím natřu Anastimem.Zatím jsem ho zkoušela třikrát,mám dvouměsíční kůru.Tak jsem zvědavá,co a jestli mi něco naroste.Fakt to mám děsně řídký.Já debil se ještě nechala ostříhat na krátko v naději,že jim tím pomůžu.Takový nesmysl.Ted čekám až mi to obroste.Naštěstí mi to roste hodně rychle.A užívám Capimin.Jednu ráno a jednu večer.O Clinic hair care jsem slyšela jen samá pozitiva.Prý je dobrý na zhoustnutí vlásků.A vidíš třeba na pěšince,že by ti dorůstaly?Mě dorostly ale strašně jemnounký a zase vypadaly.Jsou to děsný starosti.Ženská chce být krásná a přitom mám chodit s pár chlupy na hlavě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

O clinical hair vôbec neviem posúdiť, nikdy som nič od nich nebrala ani nepoužívala, len ClinicalDerm Smile ... Anastim má hodne zlé recenzie, tak neviem, dúfam Tebe pomôže Smile ... Capimin som si teraz pozrela, ten vypadá fajn, obsahuje biotín a Methionin ktorý tu tak chvália Smile.
A nevieš či sa odvtedy nezmenilo zloženie? .. aký dlhý je ten odstup odkedy si Reghaar používala predtým a teraz? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06. mě se ty tablety taky lébí. mimo jiné obsahují i methionin a cystin. Hold na mne zbyl revalid. ten sóju neobsahuje.

ivet922: ono je to těžké, mne od parodu padají vlasy snad doteď. A to je malému 19 mesíců. Clinical hair care jsem měla, není to špatné. Po pauze jsem nasadila revalid, ten mám ted asi tři týdny. Vodičky flákám, měla bych si dát facku Laughing

Jinak reghaar jsem kdysi taky měla a byla jsem spokojená. Ono i dost záleží na tom, proč ty vlasy padají Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2012 6:39 am    Předmět: Citovat

No však právě.Po porodu jsem měla lysiny v koutech.Jak jsem začala aplikovat,tak za 14 dní začaly krásně obrůstat.Ted mi to nepomohlo vůbec.Lopuchový výluh mi nevyhovoval,víc mě po tom padaly vlasy.Zkouším ten Anastim.Zatím to vypadá slibně.Já bych hlavně potřebovala vlasy zhustit.Už mi padají,jak normálnímu člověku.Ale nový vlásky nějak nevidím.Snad mi v tom pomůže i Capimin.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 12:37 am    Předmět: Citovat

Mne sa po Reghaare konkrétne vlasových tabletiek vytvorila hrozná reakcia. Podľa príbalového letáku som citlivá na niacitín. Bolo to ešte pred dvoma rokmi dala som si prvú takú tu flakatú tabletku Very Happy a ono som celá zčervenela a začala ma svrbieť pleť aj pokožka hlavy. Asi by som si tu vodu nemala kupovať že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

Izabell napsal:
Mne sa po Reghaare konkrétne vlasových tabletiek vytvorila hrozná reakcia. Podľa príbalového letáku som citlivá na niacitín. Bolo to ešte pred dvoma rokmi dala som si prvú takú tu flakatú tabletku Very Happy a ono som celá zčervenela a začala ma svrbieť pleť aj pokožka hlavy. Asi by som si tu vodu nemala kupovať že?


až je to reakcia čisto na jednu zložku, tak stačí pozrieť či ju vodička obsahuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2012 11:18 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Izabell napsal:
Mne sa po Reghaare konkrétne vlasových tabletiek vytvorila hrozná reakcia. Podľa príbalového letáku som citlivá na niacitín. Bolo to ešte pred dvoma rokmi dala som si prvú takú tu flakatú tabletku Very Happy a ono som celá zčervenela a začala ma svrbieť pleť aj pokožka hlavy. Asi by som si tu vodu nemala kupovať že?


až je to reakcia čisto na jednu zložku, tak stačí pozrieť či ju vodička obsahuje...


Niesom si celkom istá či to bol iba ten niacitín, ale myslím že áno. Očividne podľa varovania je na to citlivých viac ľudí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.