REGHAAR vlasový aktivátor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b0b20b31f07defe47045cdbd224dbc8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2012 8:10 pm    Předmět: Citovat

No je to možné ..... ale ževraj má skvelé účinky pre väčšinu Smile ... kamarátka to teraz brala a úplne sa jej vyhladila tvár a zhustli vlasy .. nechápem ako niekomu vitamíny zaberú po mesiaci Smile ( na mne neni vidieť výsledok ani po braní od marca.. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Izabell
21-40
21-40


Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 1:12 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
No je to možné ..... ale ževraj má skvelé účinky pre väčšinu Smile ... kamarátka to teraz brala a úplne sa jej vyhladila tvár a zhustli vlasy .. nechápem ako niekomu vitamíny zaberú po mesiaci Smile ( na mne neni vidieť výsledok ani po braní od marca.. )


Ja skúšam biohar a lopúch za mňa zatiaľ OK Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
veronika5678
8-20
8-20


Založen: 18.5.2012
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2012 9:41 am    Předmět: Citovat

v pondelok mi prisiel aj stimulator aj sampon aj tabletky. Ked to uz zacnem pouzivat tak poriadne nech to ma efekt. sampon som vyskusala zatial len raz, stimulator pouzivam tyzden, vlasy sa mi nemastia(ak si to dam 3x za den) ani nepadaju. vodicka sa mi nanasa fajn, ked jej tam nedam vela nesteka. pockam kym uschne a nanesiem zas. som Pn takze mám cas to tam placat kazdu chvilu (ked ma to napadne). dnes si idem farbit vlasky, tak od buduceho tyzdna si budem merat odrasty a uvidim ci to ma efekt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2013 4:58 pm    Předmět: Citovat

Dnes jsem v DM narazila na reghaar, tak jsem si ho zkusila koupit vzhledem k tomu jak se mi teď "rozpadaly" vlasy, navíc mám poslední dobou dost podrážděnou pokožku a vlasy jsou mizerný, tak že to zkusím. Nejdířv teda že si to dám napoprvé před umytím a po pár hodinách si vlasy umyju,a bych viděla co to dělá ale po pročtení pár příspěvků této diskuze si ho ymslím dám s klidem až po umytí a nechám přes noc (myju totiž každý den)

Jenom jsem se chtěla zeptat- trochu mě zaráží ten silikon ve složení Question Question Question Embarassed Embarassed (konkrétně Dimethicone copolyol)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 5:56 pm    Předmět: Citovat

ehmmmmm.... je možné, že mi po tom padají vlasy ještě víc? Shocked Shocked Embarassed Rolling Eyes
Mě přípravky zabírají velmi rychle, ať už se jedná o tablety, kondicionery, vlasové vody apod... takže hned poznám, jestli k něčemu je. Reghaar jsem si nansesla večer, potom znovu ráno, večer jsem si umyla vlasy. chomáč co jsem tahala z vany velký, to mě ale neděsilo, protože jsem si říkala že to používám první den, a teď mi opravdu dost padají vlasy. Po umytí jsem zase nanesla, dnes ráno vstanu a vytáhla jsem si pomalu celý prame vlasů.. to co mi zůstalo v ruce když jsem si je projela mě málem rozbrečelo.... tohle se mi nikdy nestalo!!!! máte někdo zkušenost?

mám teď opravdu podivné vlasy, teď mám na hlavě hennu, doufám že mi pomůže, ale nějak mě z nís vědí hlava- taky se mi nikdy nestalo, takže to půjdu za chvíli smýt.
kdy vám začíná jarní vlasopád? říkám si jeslti to není tím, ale přijde mi brzo, a stejně- četla jsem že nejvíce padají vlasy na podzim a pak na jaře, ale na podzim víc. tohle co mi padá se s tím podzimem obsolutně srovnat nedá!! (mimochodem poznala jsem i na henně, vždycky mi tak tak vyjdou ty dva sáčky z jedné krabičky, dneska mi stačil bohatě jeden Evil or Very Mad )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2013 8:51 pm    Předmět: Citovat

Domčo, při umývání henny taky hodně padají vlasy, tak se neděs ještě víc. Zatím nevyvozuj závěry, může to být náhoda. Zkus zatím Reghaar vynechat a kdyžtak se k němu vrať pozdějc. Já jsem ho nějakou dobu používala, ale právě kvůli tomu složení jsem toho nechala. Větší vypadávání jsem u něho ale nezaznamenala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verneuzilova
8-20
8-20


Založen: 30.11.2014
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2015 4:32 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem včera reghaar taky pořídila. Teď mám ještě na pár dní zbyteček březové vody, ale až jí dopoužívám, vrhnu se na reghaar. Nemám problém s padáním vlasů, spíše jsou takové bez života a byla bych ráda, kdyby se mi trošku aktivoval růst... po mém posledním stříhacím záchvatu mi přijde, že moc nerostou Embarassed Laughing Tak uvidíme. I když já si stejně myslím, že všechny tyhle vodičky, které se aplikují masírováním pokožky hlavy jsou prospěšné hlavně díky té prokrvující masáži...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: ne září 06, 2015 6:23 pm    Předmět: Citovat

Musím povedať, že mne Reghaar neuveriteľne pomohol. Vlasy prestali padať asi po týždni intenzívneho používania a po cca dvoch týždňoch som si našla na hlave viditeľné nové anténky. Vlasy mu veľmi zhustli a nabrali objem. Dokonca sa mi zdá, že sú zdravšie a pružnejšie.
Výsledok po troch mesiacoch používania aktivátora + 8 cm.
Jediné čo je nevýhoda odrasty Very Happy Very Happy Very Happy nestíham henniť Very Happy Very Happy
_________________
Lasku bez kriza nenajdes a kriz bez lasky neunesies....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.