REGHAAR vlasový aktivátor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46335540e448f1ca7d1cf5db11dd403eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

Já tedy potíže s maštěním rozhodně neměla... naopak - co jsem užívala Reghaar hlava mě pálila a svědila jak ďas Sad
Holt musím hledat dál...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 9:04 am    Předmět: Citovat

Na Reghaaru je nejlepší ta lahvička, dávám do ní lopušák a krásně se nanáší Smile Jinak na samotném Reghaaru mě odradilo to složení ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 8:18 pm    Předmět: Citovat

S Reghaarem mam tu nejlepší zkušenost....sice složení jsem radši neviděla, ale myslím, že mi docela dost pomohl...nepadají vlasy a myslím, že i rostly....a já to dávám pravidelně...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 4:27 pm    Předmět: Re: REGHAAR vlasový aktivátor Citovat

Strašně mi vypadávaly vlasy (ze stresu z nové školy a poté i ze stresu, že mi vlasy padají... Laughing ), začala jsem užívat tabletky Panthenol a tuhle vodičku a vypadávání se zastavilo, dokonce mi na hlavě vyrašily nové vlásky-vypadám jako rákosníček Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

viete ho niekto prosím porovnať s bioharom? S tým som začala teraz a už rozmýšlam do čoho pôjdem keď to nebude dobré Smile ... hlavne na to moje hrozné padanie vlasov. Bioaquanol nepomohol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 9:08 am    Předmět: Citovat

Květinko,jak dlouho a jak moc ti padají vlásky?Počítala jsi to někdy?Ono když jsou dlouhý,tak to vypadá,že jich padá moc.Při počítání třeba zjistíš,že to není,tak hrozný.Mě padali šíleně od října.Ted zhruba měsíc je to při mytí do 15.Druhý den tak pět.Ale zašla jsem za kožní a šáhla po kortikoidech,mám seberou,takže tady jiná cesta nevedla.Dále jsem si koupila anastim od Ducray.Mělo by to nastrtovat růst nových silnějších vlasů.Protože je mám určitě řídší a jemnější.Každý říká,že to mám dobrý.Ale nevidí mě ráno,jak se češu,aby to vypadalo,že mám vlasy.Snad to začne dorůstat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 11:13 am    Předmět: Citovat

ivet922 napsal:
Květinko,jak dlouho a jak moc ti padají vlásky?Počítala jsi to někdy?Ono když jsou dlouhý,tak to vypadá,že jich padá moc.Při počítání třeba zjistíš,že to není,tak hrozný.Mě padali šíleně od října.Ted zhruba měsíc je to při mytí do 15.Druhý den tak pět.Ale zašla jsem za kožní a šáhla po kortikoidech,mám seberou,takže tady jiná cesta nevedla.Dále jsem si koupila anastim od Ducray.Mělo by to nastrtovat růst nových silnějších vlasů.Protože je mám určitě řídší a jemnější.Každý říká,že to mám dobrý.Ale nevidí mě ráno,jak se češu,aby to vypadalo,že mám vlasy.Snad to začne dorůstat.


Padajú mi asi od decembra alebo januára, občas keď to spočítam, tak ako naposledy štyri dni za sebou okolo 130-150 a to len z hrebeňa, nechci vidieť koľko toho povysávam a oberám z kabátov a tričiek.... Takže je to moc zlé a moc dlho už Sad ... Doktorka mi povedala, že nemám žiaden medicínsky problém, trichologička ( bola som cca pred dvomi týždňami ), že mám moc slabé korienky a mastnú pokožku a preto vypadávajú ešte viac .... odporučila mi aj liečbu, ale iba úvodné investície prípravkov ktoré mi dala presiahli 12 000 Kč, čo sa mi vôbec nezdá ako príliš veľká suma, kedže to malo všetko vydržať na 3 mesiace, ale bohužiaľ, teraz som sa presťahovala, nemám zatiaľ príjem a navyše o mesiac maturujem, tak ešte neakú dobu ten príjem ani nebude ... no tak zatiaľ hľadám či sa to nedá aj neako lacnejšie vyriešiť... Mala som BQ, Capillan, Alverde tonikum, Mil mil ampulky, beriem biosil plus+hairbooster. Teraz mám práve ten biohar, čakám či zaberie a rozmýšlam čo ďalšie vyskúšať Smile. Ty máš aké skúsenosti s Reghaarom? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 11:31 am    Předmět: Citovat

Paní tricholožka má asi s někým výhodné smlouvy, že? 12000 kč na tři měsíce je přestřel jak celej americkej kontinent! Já si koupila za litr tříměsíční dávku Revalidu a jsem zaražená, že jsem to vůbec dala...za dvanáct tisíc si máš na hlavu lít zalto? nebo diamanty??? Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Je to značka clinical derm a ešte jedna hodne drahšia od nej, tú si takto z hlavy nepamätám. Brožúrku mám v Prahe, teraz som na svk. No a tam sa jedná o všetko dokopy, dvoje tabletky, šampón na pokožku, na vlasy, maska a toniká ( tie sú napr. 1000kč 50ml a to mám mať dva druhy, minú sa zhruba za 2-3 týždne - ale to ja ešte neviem moc s vl vodičkou šetriť, lebo ako tak pozerám, čo tu iným vychádza na mesiac mám za dva týždne preč Very Happy ... ). ClinicalDerm som dlho používala práve keď som mala nadpojené vlasy a tá značka je naozaj dobrá, ale ceny sú hodne vysoké. Predtým mi to nerobilo problémy, ale teraz si potrebujem riešiť iné veci a už mi to nevychádza...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 12:12 pm    Předmět: Citovat

Jsme mimo téma, ale řeknu svůj názor. Myslím si, že Revalid nebo Nutricap bohatě stačí. To jsou tabletky v rozmezí 500-1500kč na tři měsíce a mají více než velký úspěch. Oslabené kořínky je třeba posílít a na to jsou vodičky skutečně krátké. Proces může trvat od tří měsíců dál. /nekomu to pomůže dříve, nicméně když začneme brát tabletky, nevíme v jaké fázi padání jsme ajestli už to samo nekončí) Na maštění jsou v hodné jemné šampony= nedáždit pokožku. Dobré má Klorane (lekarna) nebo Sanotint (http://www.bellitia.cz/eshop/catalog/17) mají i řadu proti padání vlasů, se šamponem jsem byla moc spokojená (http://www.bellitia.cz/eshop/catalog/11) Dále pravidelný pitný režim, je vhodné zakomponovat čaje (Vlasy, zuby, nehty od Váni, nebo křemíkovou bombu či jiné čaje, například čistící) a výhýbat se mastnému jídlu:) Jo a jestli jsou kořínky oslabené, vynechala bych rozhodně silikonové šampony...silikon může kořínky dusit.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.