Je možné urychlit růst vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8023eed1442e6fcd7f7e2e5fd3d3e0efZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 2:39 pm    Předmět: Citovat

Jak dlouho rostou vlasy do pasu když jsou ted něco pod ramena
Návrat nahoru
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 5:54 pm    Předmět: Citovat

Sandy napsal:
Jak dlouho rostou vlasy do pasu když jsou ted něco pod ramena




POkud se Ti netřepí, povyrostou přibližně o 1 cm za měsíc. Tak si to spočítej. Přesné číslo Ti tady řekneme těžko, záleží jak se o vlasy staráš a jak jsi vysoká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 7:36 pm    Předmět: Re: Alkohol Citovat

Tonda napsal:
Takže z toho teda vyplývá, že dlouhovlásky mají rády alkoholiky, takže Johny jestli chceš dlouhovlásku domů, tak se musíš v první řadě naučit hodně chlastat, nějaké takové usrkávání nemá smysl, to se musí pořádně. Dokud nevidíš bílý myšky, nemáš na dlouhovlásku nárok. Idea




Offtopic, jdu nevhodným příkladem, ale přesto Twisted Evil



Tonda Arrow Pokud vím, Johny má doma superdlouhovlásku, a dojmem ochlasty taky úplně nepůsobí. Ještě bych trochu ty alkoholický vazby přeci jen prozkoumal, Tondo (hele a mojí holce teda povyrostou, když dám nějaký to pivko denně? Wink)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne září 03, 2006 7:42 pm    Předmět: Re: Alkohol Citovat

Aha napsal:
Tonda napsal:
Takže z toho teda vyplývá, že dlouhovlásky mají rády alkoholiky, takže Johny jestli chceš dlouhovlásku domů, tak se musíš v první řadě naučit hodně chlastat, nějaké takové usrkávání nemá smysl, to se musí pořádně. Dokud nevidíš bílý myšky, nemáš na dlouhovlásku nárok. Idea




Offtopic, jdu nevhodným příkladem, ale přesto Twisted Evil



Tonda Arrow Pokud vím, Johny má doma superdlouhovlásku, a dojmem ochlasty taky úplně nepůsobí. Ještě bych trochu ty alkoholický vazby přeci jen prozkoumal, Tondo (hele a mojí holce teda povyrostou, když dám nějaký to pivko denně? Wink)




Když TY dáš nějaký to pivko denně, tak tvé holce by mohly vlasy během toho časového okamžiku určitě o něco povyrůst - určitě by se to nechalo i spočítat Razz , jinou souvislost mezi pitím piva a růstem vlasů se mi opravdu, ale opravdu najít nepodařilo Laughing Laughing (ale raději to ještě prověřím Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonda
161-320
161-320


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 1:07 pm    Předmět: alkohol Citovat

Pivko denně by asi nestačilo, demižon špiritusu. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2006 5:53 pm    Předmět: Citovat

Asi tomu nebudete věřit , ale mě rostou rychle vlasy , když si vezmu k jídlu hodně želé.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Asi tomu nebudete věřit , ale mě rostou rychle vlasy , když si vezmu k jídlu hodně želé.


Tohle se ví... žele se dělá ani-nechtěj-vědět-z-čeho, a právě proto podporuje růst vlasů a nehtů... Mimisek tady od nás jí gumové medvídky.. a roste jak z vody, že, Mimisku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 8:57 pm    Předmět: Citovat

jojo, ale teď jsem je dlouho neměla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 17, 2006 9:50 pm    Předmět: Citovat

Medvídky já také ráda, jsou skvělé i na klouby, když bolí po cvičení. KAm se hrabou všechny drahé pilule na pytlík medvědů! Very Happy Ale poslední dobou jsem četla, že růst vlasů stimuluje kofein. Už se s ním dělají i šampony na stimulaci, nějaké od "A", zkuste si je vyhledat na netu.
Návrat nahoru
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 5:10 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Medvídky já také ráda, jsou skvělé i na klouby, když bolí po cvičení. KAm se hrabou všechny drahé pilule na pytlík medvědů! Very Happy Ale poslední dobou jsem četla, že růst vlasů stimuluje kofein. Už se s ním dělají i šampony na stimulaci, nějaké od "A", zkuste si je vyhledat na netu.


Fairy, kofein...? Nevím, nevím.... to by mi rostly tak 2cm denně Wink) Jsi si jistá? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.