Je možné urychlit růst vlasů?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=63d484ce23462281c24d6cc960c2c085Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 9:41 am    Předmět: Citovat

netestovala jsem. Vitamíny jsou pro mě už deset let experimentem. Takže kouknu na složení a vidím. Radši si půjdu koupit Revalid, kterej má papíry od SÚKLu (státní ústav pro kontrolu léčiv, tento doplněk stravy je uznaným lékem), jehož dávka na tři měsíce vyjde v akci na 800 (270 tablet- mě s tačí jedna denně). Koupím si za 500 colafit (opět terapeuticky prokázán, píší ho lékaři na předpis pacientům s kloubními problémy)a mám na půlroku vystáráno...A mám jistotu, že ja tam to, co tam má bejt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 12:42 pm    Předmět: Citovat

O Colafitu jsem nedávno slyšela, že je naprosto k ničemu a že jsou to jen vyhozené peníze. Padlo to z úst sestřičky, když se bavila s nějakou další - jako neodposlouchávám cizí hovory, ale když zaznělo Colafit, tak jsem automaticky zbystřila. Prý na to byly i výzkumy. Tak nevím. Mně přišlo, že pomáhá. Teď mám jakýsi kolagen lékárenské značky a jako žádný zázrak to není. Ale už fakt nevím, co si koupit. Colafit se mi líbil právě tím čistým složením. Ale když člověk, který tomu rozumí, řekne, že je k ničemu... Zrovna by se mi něco hodilo jako prevence (běhám ne úplně krátké trasy), ale fakt už nevím, čemu věřit. (Stejně si ho asi zase koupím, páč mi pomáhal.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 2:16 pm    Předmět: Citovat

A to mluvila ve vztahu k čemu? Jako jasně, pokud už je chrupavka v háji, tak imho JE k ničemu. Dohromady to nedá. Já si nedělám iluze, beru ho spíš na kůži. Výsledky jsou znát. beru teď měsíc po obědě tabletu revalidu a hyalfitu (firma co vyrábí colafit, + tady je ještě pár složek navíc) a na kůži a nehtech jsem takové výsledky ještě teda neviděla u ničeho. V druhém těhotenství jsem brala colafit a nepřibyla mi ani jedna strie (opravdu ani jedna, a to jsme nabrala o 8 kilo víc, než v prvním) Z kloubama si iluze moc nedělám. já to chci hlavně na tu kůži (ten prvotní přípravek kolagen obsahuje, proto jsme ho zmiňovala). je volně prodejný lék na artrózu, dá se použít i jako prevence (kdyžtak dál do SZ, nebudeme kloubama plevelit vlákno o vlasech Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 2:42 pm    Předmět: Citovat

wensdy: Než mi s diskuzí o Colafitu utečete do těch soukromých zpráv... Můžu se zeptat, jestli jsi po té kombinaci Revalid + Hyalfit viděla i něco na vlasech?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 3:23 pm    Předmět: Citovat

Philogia: to nedokážu dobře posoudit. Necelý měsíc je brzo na vlasy. A hlavně já mám na vlasy revalid ozkoušený a zabírá mi krásně i samotný (krasně taky zabrala donna hair-mám všude po hlavě 10cm dlouhé pramínky. Ať to nevypadá jako reklama na jeden produkt.U ě je to vyloženě vázaný na ty vitamíny a aminokyseliny. Podobný je i capilan, bohužel obsahuje sojový lecitin, takže s ním nemám žádné zkušenosti, nemůžu ho) + jsem před těmi čtyřmi týdny přestala kojit. Takže se mi mastí strašně vlasy+nálady atp. prostě hotmonální koktejl, no... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 5:55 pm    Předmět: Citovat

Hele...na druhou stranu, jestli ti ten Colafit pomáhal, tak proč ho přestat brát jenom kvůli tomu, že někdo řekne, že je nanic? Mně taky řekli, že jestli si myslím, že na mě s vysokou školou někdo čeká, tak jsem vedle. A taky jsem kvůli tomu nenechala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 9:02 pm    Předmět: Citovat

wen: Je fakt, že se možná bavily v souvislosti, kdy je Colafit brán jako léčivo. Pak teda taky chápu, že dohromady už to vevnitř nedá. (Já ho měla primárně jako prevenci na klouby, ale ta "vedlejší" účinnost na vlasy, nehty a pleť mě taky těšila.)

Philogia: Jestli si dobře vybavuju to období, kdy jsem ho brala, tak mi možná moc nepadaly vlasy. A rostly asi tak nějak normálně, nepozorovala jsem to nějak zevrubně, tehdy jsem je měla dlouhé dost, tak mi na tom až tak nezáleželo. A měla jsem asi i celkem pěkné nehty.

Adluska: Jo, jasně, bylo to spíš jen tak do éteru. Pokud by mi dělaly dobře třeba lentilky, tak budu brát lentilky. Mně třeba můžou horem dolem tvrdit, že Ibuprofen působí stejně jako Ibalgin a stejně mi Ibuprofen nezabírá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2014 7:45 pm    Předmět: Citovat

Taru, wensdy: Díky Smile

(A souhlasím s Adluskou. Colafitu nerozumím, ale už nejednou se mi stalo, že nejenže to, co mi bylo doporučeno zdravotnicky vzdělanou osobou, nepomohlo, ale dokonce mi nakonec pomohl pravý opak.)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2014 12:53 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem se přistihla, když jsem si česala vlasy před zrcadlem v předklonu, a bylo to pro mě docela šokující, že mi směrem od krku (neboli od týla, zkrátka od spodní části vlasů za krkem) vyčnívá a prosvítá spooustu nových vlasů v různé délce, což vytváří docela hezkej efekt. Bylo jich fakt hodně. Všimla jsem si toho poprvé, a pořád jsem se dohadovala, jestli to, že mi hodně títmto způsobem vyčnívají nové vlasy okolo čela a kolem pěšinky (kde je to samozřejmě nejvíc vidět) znamená, že je to tak po celé hlavě, jen to zatím není vidět. Tak asi jo, když takhle rostou i vzadu. To je povzbuzující. Někdy mám pocit, že mi ty vlasy snad všechny vypadnou, a je mi nepříjemný, když nějakej ten vypadne, ale neviděla jsem, že by tam byl tak výrazný růst! Přestože nějaký vypadne, tak se zahušťují směrem od hlavy.Bylo to zvláštní to takhle vidět a nevědět o tom.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 9:56 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem tohle:
http://www.hairburst.cz/recenze/

Je to závratně dahé, ale zaujalo mě, jak rychle narostly vlasy všem těm holkám, co dávaly fotorecenze.

Upřímně řečeno, se všema šampónama a olejema, který jsem ,,musela" vyzkoušet jsem pořád na nižším rozpočtu, než bych byla po téhle měsíční kúře za 949Kč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.