Jiná zvířena
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=692626e8f8d914372681e041dad83bbfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Já sama jsem měla klasické zvířata (pes, kočka), potom morče a křečka (nevěřili byste jak pohodivý vztah může být mezi kočkou a morčetem), měla jsem koně a ještě i želvu (suchozemskou). Ale lidi kolem mě mají celkem různá zvířata... přítel má želvy, kámoš sklípkana (krásného) a jiný kámoš červenou užovku... (asi jsem něco zapoměla....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

Marlene napsal:
Blondorezka napsal:
Takže- u rodičů mám oblovky (achatina fulica)- obrovské africké šneky. Kdyby byl zájem, nabízím k odběru miminka Laughing Fakt nejnenáročnější mazel co znám- leze po ruce, přes dovolenou se zavíčkuje, není-li někdo, kdo by krmil... Pohoda Cool
A do domku k příteli jsem si nastěhovala, respektive jsem na něm vydyndala dvě agamy vousaté. Parádní dráčci, narozdíl od jiných agam jsou tohle dokonalí flegmatici, kontaktní, roztomilý... Až 70cm dlouzí. Jinak mám ještě klasiku- psa a rybičky.

Taky doma máme oblovku žravou(achatina fulica), fakt nenáročný "mazel" Laughing Zrovna sháním dalšího, protože ten náš je tam teď sám a je mu asi smutno. Škoda, že nejsi z okolí Brna.


No, možná by se to dalo zařídit, mamka docela služebně dost jezdí, i na Moravu.Mám teď mimin fakt spoustu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 7:49 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
No, možná by se to dalo zařídit, mamka docela služebně dost jezdí, i na Moravu.Mám teď mimin fakt spoustu.

Tak leda, že by se nějak náhodou poštěstilo Smile Chtěla jsem se zeptat, jestli máš fakt oblovku žravou a ne oblovku obrovskou, protože ta je o dost větší, má světlejší, někdy jakoby hnědě kropenatou ulitu. Hodně lidí, co nabízí oblovky je právě dost zaměňuje a nabízí tu obrovskou místo žravé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 10:29 pm    Předmět: Citovat

Dovoz čehokoli (ne moc objemného) Praha - Brno nebo zpět není problém. Určitě bychom se nějak domluvily.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 6:55 am    Předmět: Citovat

Je to a. fulica, MOŽNÁ křížená s reticulatou (mám je ze ZOO, kde jimi krmili a na křížení nekoukali, ale měli pohromadě jen tyhle dva druhy), vypadají ale jako pravé fulicy. URČITĚ to ale není a.achatina Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 9:29 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mám takový speciální dotaz. Neznáte nějakého chovatele, od kterého se dá koupit Outloň Váhavý? Vím, že na dovoz ze zahraničí potřebuji nějaké povolení ale jak je to u koupi tady v ČR nemám potuchy.
Budu vděčná za jakékoliv informace. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 1:54 pm    Předmět: Citovat

Občas jezdívám kolem oveček, co spokojeně spásají trávu u golfového hřiště. Dneska jsem zase koukala, co tam ty ovečky dělají a najednou šok - dvě z nich měly prasečí hlavu, úplně jsem se lekla Smile Pak jsem zjistila, že ty dvě jsou opravdu druh prasat, akorát že chlupatých, ale nejdřív to vypadalo fakt divně. No, člověk se pořád učí Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Občas jezdívám kolem oveček, co spokojeně spásají trávu u golfového hřiště. Dneska jsem zase koukala, co tam ty ovečky dělají a najednou šok - dvě z nich měly prasečí hlavu, úplně jsem se lekla Smile Pak jsem zjistila, že ty dvě jsou opravdu druh prasat, akorát že chlupatých, ale nejdřív to vypadalo fakt divně. No, člověk se pořád učí Smile




Shocked Laughing Shocked - to je skutečnost? Fakt to není fotomontáž? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Shocked Laughing Shocked - to je skutečnost? Fakt to není fotomontáž? Laughing


Právě že je to skutečnost Smile Jmenuje se to mangalica.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 4:28 pm    Předmět: Citovat

Tak to mě dostalo!!!! Laughing Každopádně dík za obšíření obzorů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.