Jiná zvířena
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=410bbb465a2ceb137b27af8281a3c542Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 6:42 pm    Předmět: Jiná zvířena Citovat

Možná je tady víc lidí, kteří chovají neobvyklá zvířata (takže ne psy, kočky, myši, rybičky a ježcky, kteří mají svá vlastní témata), tak aby nebyli diskriminováni, zakládám toto téma. (Snad jsem se dívala dost pečlivě, a jiné takové tu není.)

A jako první příspěvek se musím pochlubit, protože ode dneška odpoledne mám svého vysněného krkavce, po kterém jsem toužila už docela dost let. Ještě jsem ho nefotila, to asi až zítra, takže pak přidám fotky do galerie. Je úplně úžasný a já mám radost, že ho mám.

Je to ještě pískle, sice už opeřené, ale skoro ptačí miminko (i když tedy pořádné miminko, rozpětí křídel už teď má k metru Very Happy ), ale ještě neumí lítat, nemá na to dost dlouhá pera, musí mu ještě trošku poporůst.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 7:20 pm    Předmět: Citovat

tý jo, krkavce, havrany, vrány, miluju je nejvíc z ptáků, pokaždý na ně fascinovaně čumim Wink závidim!!! Very Happy
já jinak měla tu čest s pakobylkama (sypiloidea sypilus a baculum extradentatum), šnekama, kteří tu mají taky své vlákno,a raka, resp račici, pravděpodobně brazilského. rak byl velmi zajímavý zvíře. pak tak různě prošli nebo prochází naším životem tito: kachna jako miláček, holub jako kachna, želvy suchozemská i vodní, křižák pepa na lustru.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Succubo a jak a kde toho krkavce chováš? Máte nějakou velkou voliéru ? Vůbec si to nedokážu představit Shocked Já si vždy troufla akorát na křečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

Neobvyklá zvířata, hmm, měli jsme doma veverku nalezence, poštolku taktéž nalezence... Do vlastní zahrady jsme chtěli páva, ale jaksi náš drahý Bafeček by z něj asi brzo udělal trhací kalendář, takže z té myšlenky sešlo (ale pořád si ji v koutku duše hýčkám... Embarassed ), jinak samozřejmě havrana, vránu nebo krkavce bych si moc přála, ale máme dost práce s "konvenční" zvěří, kdykoliv jedeme někam na delší dobu, takže se zatím nic z toho nerealizovalo. Případně bych hodně chtěla i nějakého drobného pěvce - nejradši asi hýla, ti jsou nádherní. Anebo z jiné kategorie: bažanta, oni vypadají tak rozkošně přiblble... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak páv by se mi taky líbil... Mě prošlo rukama taky víc zvířat, hromada ježků, straka, poštolka, káně (ale ta skoro hned umřela, ani mi ani veterinář jí nedokázal pomoct, našla jsem ji, když už nemohla lítat), už zmiňovaná veverka, labuť a víc mě teď nenapadá (samozřejmě ještě "normální" zvířata jako pískomilové, potkani, morčata, králíci, kachny, slepice, holubi, papoušci, fretky, psi, kočky, ovce, kozy, částečně i koně, rbičky, oblovky, axolotlové, pakobylka, vodní želva a možná ještě něco).
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Janie: No, jelikož jsem se to, že dneska budu mít krkavce, dozvěděla včera, tak velká voliéra zatím není, ale táta už jí plánuje. Zatím krkavec bydlí v kleci po poštolce (ta se po úspěšném zotavení vrátila do přírody), a protože ještě neumí lítat, tak to chvíli vydrží.
Voliéru mít bude, ale hlavně ho chceme naučit, aby přilétl na zavolání, takže se bude moct pouštět proletět, a taky bych ráda, kdyby se naučil sedět na rameni. Zatím jakž - takž umí sedět na ruce (samozřejmě to chce koženou rukavici, má pěkně ostré pařátky).
Jak už jsem psala, je to mrně, takže ještě ani sám nejí, musí se krmit, sám jíst z misky by se měl naučit tak během týdne, čtrnácti dnů, a to by se už také mohl začít učit lítat.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Fíha Smile tak ať vše dobře dopadne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 10:52 am    Předmět: Citovat

Takže- u rodičů mám oblovky (achatina fulica)- obrovské africké šneky. Kdyby byl zájem, nabízím k odběru miminka Laughing Fakt nejnenáročnější mazel co znám- leze po ruce, přes dovolenou se zavíčkuje, není-li někdo, kdo by krmil... Pohoda Cool
A do domku k příteli jsem si nastěhovala, respektive jsem na něm vydyndala dvě agamy vousaté. Parádní dráčci, narozdíl od jiných agam jsou tohle dokonalí flegmatici, kontaktní, roztomilý... Až 70cm dlouzí. Jinak mám ještě klasiku- psa a rybičky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Takže- u rodičů mám oblovky (achatina fulica)- obrovské africké šneky. Kdyby byl zájem, nabízím k odběru miminka Laughing Fakt nejnenáročnější mazel co znám- leze po ruce, přes dovolenou se zavíčkuje, není-li někdo, kdo by krmil... Pohoda Cool
A do domku k příteli jsem si nastěhovala, respektive jsem na něm vydyndala dvě agamy vousaté. Parádní dráčci, narozdíl od jiných agam jsou tohle dokonalí flegmatici, kontaktní, roztomilý... Až 70cm dlouzí. Jinak mám ještě klasiku- psa a rybičky.

Taky doma máme oblovku žravou(achatina fulica), fakt nenáročný "mazel" Laughing Zrovna sháním dalšího, protože ten náš je tam teď sám a je mu asi smutno. Škoda, že nejsi z okolí Brna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím dodání fotek krkavce do galerie, a pokud vás to někoho zajímá, tak tady je jich o něco víc: http://succuba.rajce.idnes.cz/Krkavec/#album
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.