Jiná zvířena
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Příroda, ekologie a žití v souladu s přírodou.
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c7ca69e7030def11b53281255401f14fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 6:15 pm    Předmět: Citovat

Já někdy v létě/na podzim sledovala kameru umístěnou do hnízda orla, či nějakého podobného dravce, to bylo taky pokoukáníčko! Krmení mláďátek Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 7:47 pm    Předmět: Citovat

Jééé to je fakt parádní! Já tak maximálně koukala vždycky na gorilky, o tomhle jsem neměla ani potuchy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 9:30 pm    Předmět: Citovat

Já jsem letos zastihla na kameře zatím jenom srnky a prasata, ale ty srnky chodí myslím dost často, přes den i večer Smile šelmu zatím žádnou.
No a pak jde vidět i chlapa, co vozí žrádlo, ale toho jsem loni zastihla jen párkrát Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 3:54 pm    Předmět: Citovat

znám estonské webky (díky za polské zubry).... vždycky se tam můj chlap dívá, a jednou se ho ptám, jestli prasátka papají a on, ne, papátka neprasají - a jindy papátka prasají, hurá Very Happy taky sme několikrát viděli krmiče, jednou tam seděl na kyblíku, a divočáci (asi tak 15 kusů) kolem něj žrali - jen si je pohladit....

a na nový rok tam tím krmivem jednou napsali do toho bláta happy new year a smajlíka k tomu Very Happy

taky sme loni (a předloni) měli odkazy na kamery k moři - tam byli asi lachtani, jiné divočáky, nějaké orlí a soví hnízdo, krmítko pěvců a pak masné "krmítko" - plácek pro dravce, tam byli orli a krkavci (kteří orly tahali za křídla a vůbec je pěkně obtěžovali, drzouni) Very Happy ale většinou ty odkazy už nefungují Sad
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 5:10 pm    Předmět: Citovat

Já narazila minulý týden na tento web, a myslím, že na aktuální kamery vždy upozorňují http://www.looduskalender.ee/, ono je jasné, že nebude jedna kamera do hnízda namířena furt, ale jen třeba v průběhu vylíhnění, krmení atd. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 7:00 pm    Předmět: Citovat

tak to je jasné, že to není celoroční záležitost, jen sem konstatovala, že jich bývávalo více dříve a že ta podívaná stála za to.... o těch stránkách víme, můj to sleduje.... Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 11:14 am    Předmět: Citovat

Zatoulalo se k nám na zahradu morče a spokojeně si žije pod naskládaným dřevem. Někdo nějaký tip jak ho chytit či vystrnadit? Pes se z toho může zbláznit.

Do toho se tam nastěhovala i tři už polodivoká koťata od sousedky, která neřeší, co jejich kočka udělá s každoroční dvojitou snůškou koťat. Tak jedno se mi podařilo odlovit a vrátit jí ho. Ale tuším, že ho zas pustí. Druhá sousedka to zas řeší až moc + citovka (a přes mou osobu, že). No kočičí sousedské peklo.

Nechcete někdo polodivoké krásné kotě? Razz Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 6:22 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že vaše domácnost má výrazný kočičí deficit. A když už si vás ta koťata vybrala, tak není co řešit... Twisted Evil Anebo ať si je vezme citová sousedka.

Morče tak leda do nějaké pasti (jakože sklopec) na něco nalákat... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 6:38 pm    Předmět: Citovat

Ne,ne, žádné kotě do baráku zatím nechci.

Na morče past mám,ale ta potvora má potravy kolem dostatek. Takže nějaká mrkev jako bonus je mu úplně šumák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 6:53 pm    Předmět: Citovat

Kdo říká, že do baráku, kór když jsou stejně venkovní... Twisted Evil Laughing

Hmm, teď mě napadá, že to by se nám hodilo na velkou zahradu, jenomže to bychom potřebovali, aby se tam utábořily nějaké samy, tyhle by určitě zdrhly... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.