Národní hrdost?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3ce499d4b6470147e072f08c783e15f6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

Nicole, neuraž se, ale já se musím smát tomu, jak jedeš v těch zajetých škatulkách západ vs. ČR. Ať je to jakékoli téma, tak dřív nebo později se v tvých příspěvcích objeví tohle rozdělení: vyspělý západ a zaostalí Češi. U někoho, kdo se považuje za svobodomyslného a nekonvenčního mě takové schematické uvažování opravdu překvapuje.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Dana: v pohodě. Já jsem krátce po revoluci žila v jedné domácnosti s Angličanem, následně jsem měla často možnost srovnávat ČR a západní země (UK, US, Francie, Holandsko atd.) Bohužel z toho naše běžná česká populace vůbec nevychází dobře. Takže moje rozdělování je prostě důsledkem zkušeností z obou stran "civilizace" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

Nechlupatí muži jsou lepší milenci - a když to píšou v Blesku, tak to musí být pravda! Laughing Laughing Laughing

(Omlouvám se, je to OT, ale nemohla jsem si pomoct, tyhle články o výzkumech britských vědců/expertů mě prostě vždycky pobaví.)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 3:35 pm    Předmět: Citovat

Dano, ono taky jde o to, jak a čím se která či oná skupina obyvatel profiluje. O Angličanech, Dánech a Rusech se tvrdí, že chlastají, o Holanďanech, že hulí, o Němcích, že jsou sexuální turisti, o Češích, že kradou a nemejou se atd atd...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 3:42 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Dano, ono taky jde o to, jak a čím se která či oná skupina obyvatel profiluje. O Angličanech, Dánech a Rusech se tvrdí, že chlastají, o Holanďanech, že hulí, o Němcích, že jsou sexuální turisti, o Češích, že kradou a nemejou se atd atd...

Teď trochu nechápu Question Question Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 3:53 pm    Předmět: Citovat

No, když jsi psala o těch škatulkách...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 3:58 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
No, když jsi psala o těch škatulkách...

Jako myslíš to, co jsem psala Nicole? Já myslela, že reaguješ na ty britské vědce a nechlupaté muže, tak mi to nějak hlava nebrala Laughing
Tak to, že se o těch lidech tohle říká, ale přeci vůbec nemusí být pravda, ne? Tak jsem chtěla jen vědět, jestli má Nicole nějaký důvod, proč se jich drží, což vysvětlila.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 7:35 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Soběbor: nááhodou, mám známého a nedávno si zase po nějaké době nechal narůst "mušketýra". Jenže je to Američan a tak nějak má jiné hygienické zvyky, než průměrný český Pepa. Takže on si prostě dává pozor, aby nevypadal jako čuňátko a sluší mu to. Ovšem s neholeným chlapíkem bych asi "partneřit" nemohla, no.
Jo a tu vyrážku jsem jako myslela na něčí narážku na "spodní chlupy". Pokud se dáma upravuje po "západním" stylu a pán má takový "český prales", tak ráno má dáma efekt zvaný "sedla jsem si do mraveniště". Aneb rudé pupínky. Auuu. Takže tak Wink


Čech = prase; amík = dokonalost sama. Západní = dokonalý; místní, nebo východní = zaostalý a primitivní.

Holka, co s tebou? Proti gustu žádný dišputát, ale takhle děláš z celého národa partu opičáků na stromech, co po sobě v dlouhých chílích z legrace močí. Možná by to chtělo trochu národní hrdosti, nacionalismu a nedívat se na národ, kterej dal světu spoustu věcí (plastická chirurgie, kontaktní čočky, různé léky a preparáty, nanovlákna, hromosvod, lodní šroub, barevná fotografie, krevní skupiny, spousta významných postav světové vědy...), jako na tupé idioty bez mozku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 7:39 pm    Předmět: Národní hrdost? Citovat

Přesunuju z Vousů, aneb jak tahle debata začala...

Nicole napsal:
Soběbor: nááhodou, mám známého a nedávno si zase po nějaké době nechal narůst "mušketýra". Jenže je to Američan a tak nějak má jiné hygienické zvyky, než průměrný český Pepa. Takže on si prostě dává pozor, aby nevypadal jako čuňátko a sluší mu to. Ovšem s neholeným chlapíkem bych asi "partneřit" nemohla, no.
Jo a tu vyrážku jsem jako myslela na něčí narážku na "spodní chlupy". Pokud se dáma upravuje po "západním" stylu a pán má takový "český prales", tak ráno má dáma efekt zvaný "sedla jsem si do mraveniště". Aneb rudé pupínky. Auuu. Takže tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sobebor
321-600
321-600


Založen: 9.1.2008
Příspěvky: 331
Bydliště: B?????¶hmen und M?????¤hren

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 9:32 pm    Předmět: Citovat

Dík za separaci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.