Bilderberg a Nový světový pořádek...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d59468bd83e2be8679042870f25caea4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
D2MAC
8-20
8-20


Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 7:58 pm    Předmět: Bilderberg a Nový světový pořádek... Citovat

Jak to vidíte s budoucností světa, politiky a svobody ?
Diky skupině politickych a korporačních elit "Bilderberg" to tady možná za chvíli bude vypadat jak v Orwellově světě.
Mikrochipy implantované do těla, všudypřítomné sledování, plno právních omezení a zákonu, vše "pro naše dobro v boji proti terorismu". Cenzurovaný internet tak jak si jej nedovedeme představit a nespočet dalších "demokratických nutností". Tahle skupina by dokonce ráda zlikvidovala 2/3 lidské populace, protože méně lidí se dá snázeji ovládnout. Nyní se chystají nechat spadnout dolar a nastolit novou mezinárodní měnu. Americká armáda chce aktuálně preventivně odpálit Severní Koreu a plno dalších nehezkých věcí se aktuálně dějě. Tak uvidíme co se bude dít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:05 pm    Předmět: Citovat

A já myslela, že JÁ jsem paranoidní Smile

Je na ně někde odkaz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D2MAC
8-20
8-20


Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ne, paranoidni určo nejsi, je toho o nich všude plno, já čerpám ze stránek:
http://matrix-2001.cz
http://osud.cz
je tam toho velmi mnoho takže není potřeba ani psát konkrétní odkazy na těchh stránkách Very Happy
Jinak je to dosti velké svinstvo že taková parta vychytralých lidí existuje a párset let nám řídí životy, wrrrrr....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

Mám bohužel jednu osobní a velmi čerstvou zkušenost s policejními odposlechy. Aniž bych o tom věděla, půl roku si mohli policajti poslechnout cokoli, co jsem sledované kolegyni říkala či psala. U záznamů telefonních čísel měli přesně uvedenou identitu volajících, jejich adresy, datum narození. V podstatě každý, kdo má mobil , dává všanc své soukromí a obrany není. A ještě za to dobrovolně platíme... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D2MAC
8-20
8-20


Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Další velmi nehezký případ reality. I když předplacené karty, tam to jednoduché nebude, I když zaměření je přesné, adresu mohou zjístit například podle toho kde je telefon nejdejší dobu v klidovém stavu bez pohybu, není problém si na mapě zobrazit který dům sídlí na onom místě a následně zjístit adresu a poté i majitele. Já telefon dosti často vypínám už i kvůli záření, leč není až tak škodlivé i když kdo ví...
Oni nám jsou schopni namluvit jak to budou používat jen ve vyjímečných připadech ale realita je jiná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

D2MAC napsal:
Další velmi nehezký případ reality. I když předplacené karty, tam to jednoduché nebude, I když zaměření je přesné, adresu mohou zjístit například podle toho kde je telefon nejdejší dobu v klidovém stavu bez pohybu, není problém si na mapě zobrazit který dům sídlí na onom místě a následně zjístit adresu a poté i majitele. Já telefon dosti často vypínám už i kvůli záření, leč není až tak škodlivé i když kdo ví...
Oni nám jsou schopni namluvit jak to budou používat jen ve vyjímečných připadech ale realita je jiná...


Přesně takhle vystopovali i lidi, kteří volali přes karty... A opravdu je to velmi mocná zbraň. Jak jsem stará, tak jsem byla blbá a naivní. A nejradši bych ten mobil vzteky hodila do kanálu. Jenže doba je taková, že bez něj už to bohužel nejde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

1/ Narušování soukromí prostřednictvím moderní techniky je fakt. Lákavé reklamní "budete kdykoli dostupní" bohužel znamená, že budete kdykoli dostupní. Ale... není povinnost, mít mobil a už vůbec není povinnost mít výhodný (nebo "výhodný"?) paušál. Není povinnost pořizovat si čipové karty na MHD. Není povinnost používat Internet.
(proto třeba odmítám být třeba na facebooku, dost na tom, že vše, co řeknu tu na DV může být jednou použito proti mě Smile

2/ Prošla jsem si ten odkaz matrix- 2001. Hledala jsem jen články týkající se témat, kterým rozumím aspoň trochu nadstandartně. IMHO jsou to blbiny. Obávám se, že jako blbiny musím brát i ten zbytek, aspoň dokud se nepřesvědčím o opaku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

Hned po přečtení prvního příspěvku( ani jsem ho nemusela číst do konce) mi bylo jasné, že pisatel je náruživý čtenář a příznivec webu osud.cz Twisted Evil
To už mi deník blesk připadne jako lepší čtivo...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
D2MAC
8-20
8-20


Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

No ono taky záleží kdo, co, proč. Já bez telefonu existuju ale zase jsem nucen užívat ICQ, přes něj komunikuji se všemi. Telefon mám prakticky jako hodinky a budík, a k bankovní aplikaci. Snad jenom kvůli té banky bych musel mít starý telefon schopný příjmu SMS. Tušil jsem že i twistka má "jméno majitele" ale zatím jsem neslyšel o takovém případu, tohle mě utvrdilo. Já jsem zase mladý a zajímám se o reálné dění (ne blesk a spol, to si sem tam čtu abych se zasmál Very Happy) takže se snažím zjištovat jak se věci mají doopravdy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 8:46 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
1/ Narušování soukromí prostřednictvím moderní techniky je fakt. Lákavé reklamní "budete kdykoli dostupní" bohužel znamená, že budete kdykoli dostupní. Ale... není povinnost, mít mobil a už vůbec není povinnost mít výhodný (nebo "výhodný"?) paušál. Není povinnost pořizovat si čipové karty na MHD. Není povinnost používat Internet.
(proto třeba odmítám být třeba na facebooku, dost na tom, že vše, co řeknu tu na DV může být jednou použito proti mě Smile

2/ Prošla jsem si ten odkaz matrix- 2001. Hledala jsem jen články týkající se témat, kterým rozumím aspoň trochu nadstandartně. IMHO jsou to blbiny. Obávám se, že jako blbiny musím brát i ten zbytek, aspoň dokud se nepřesvědčím o opaku.

Máš pravdu, že není povinnost mít mobil, ale já ho třeba potřebuju už jen kvůli práci - kolikrát vyjíždím za pacientem třeba ve tři ráno. A cestou se ještě situace různě mění, takže ten mobil je v určitých případech k nezaplacení a zcela nutný. Mrzí mě ale, že mocenské struktury to ale využívají ke hře na Velkého Bratra... A naštěstí ani kloudně nevím, co to je Facebook, tak tam ani nemůžu být! Smile


Naposledy upravil pimpa dne út červen 02, 2009 8:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.